Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Благодаря за темата! Лаленце, дано се наредят нещата. Hug
В понеделник ще ми донесат част от нещата на орео. И от София мел ми записаха данните (играх със смс), и сега чакам миксера.
През април съм родена, това е "моят" месец, дано спечеля още награди.

# 16
  • София
Малее, събуждам се - награди  LaughingЧестито на всички! Тъкмо предстои пазаруване в Кауфланд, ще взема някое шише.

Лаленце, стискам ти палци и благодаря  bouquet

# 17
В кауфланд къде ги нсмирате соковете на куинс стъклените Grinning аз все не мога дс ги намеря

# 18
Честито за наградите.
Днес ще се пробвам пак с брашното. Стигна ли 10 кода и се спирам  Laughing

# 19
  • София
В кауфланд къде ги нсмирате соковете на куинс стъклените Grinning аз все не мога дс ги намеря

А, не знам, ще ги търся и аз.  Laughing В Била са в големите хладилни витрини, би трябвало и в К. да са там. Или при сайдерите  newsm78

# 20
Лаленце  Hug мерси за темата..
Орео кога теглят големите награди?
До кога е играта на София Мел?

# 21
Благодаря за новата тема  bouquet

И аз се пробвах с 2-3 кода за флашка, но не стана. Записах се в томболите за всеки случай (но част от кодовете ще си ги пазя за по-нататък). За барбарон няма да участвам - не мога да измислям страшно оригинални клипове  Laughing Мислех, че ще е нещо по-просто.

# 22
Нов месец,нов късмет,само усмивки и сполука за напред!  bouquetЧестито за флашките и на Лалето и Магси за разкрасяващите форумски награди Hug
Чакам си чашите от Туикс и Орео и тези дни може да се пробвам за флашка,някое друго брашънце да регна...И моят месец е Април  bouquet

# 23
Здравейте! Искам да попитам за играта на Туикс. Спечелила съм чаша, но съм изхвърлила и кода. Искат ли го, когато носят наградите от куриера?

# 24
Здравейте! Искам да попитам за играта на Туикс. Спечелила съм чаша, но съм изхвърлила и кода. Искат ли го, когато носят наградите от куриера?
На мен не са ми търсили код.

# 25
  • София
fen4e22, аз си получих чашата, без да ми искат кода.

# 26
  • Варна
Нов месец,нов късмет.Много награди на всички пожелавам.Сокове не намирам,сникърс също,останах си само с наградите от Орео,но днес ще се разходя и ще потърся от всичко.

# 27
  • при късмета
През шеговития месец, много награди за всички, не на шега!
Лале  bouquet

Мерси лаленце  Hug Успех на всички в новата тема. Някой от спечелилите хлебопекарна може ли да ми  каже за колко време я получи и искаха ли кода? Да знам кога евентуално да я чакам Simple Smile

За десетина дни я получих

# 28
ма ко благодаря! Значи за Великден ще а пробвам Grinning

# 29
  • при късмета
И аз тъкмо се надявах за Великден да дойде и някой в темата припомни от правилата, че ще се получават след края на играта. Те взеха, че дойдоха същия ден, много приятно ни изненадаха

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт