Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 518
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 579
Спечелих от София мел с един код едновременно хлебопекарна и миксер.Сега се чудя кое ще ми дадат и дали да не си искам и двете все пак грешката си е тяхна
На това му се вика късмет bouquet А направи ли снимка на екрана за доказателство? Дано ти ги дадат и двете стига да е вярно де ( като за 1 април) Simple Smile Simple Smile

# 76
  • Мнения: 3 775
Три излъгани камилчета  Sunglasses.Честит първи април!

# 77
  • Мнения: 2 579
Три излъгани камилчета  Sunglasses.Честит първи април!

Честит и на теб Joy За стотна от секундата се вързах hahaha hahaha

# 78
  • София
  • Мнения: 14 637
Никакъв Куинс в Кауфланд, обърнах магазина и няма. Но взех Сникърс с Пеле - в неразпечатана кутия зад старите. Ама съм нахална и си я разпечатах.

# 79
  • Мнения: 9 429
Спечелих от София мел с един код едновременно хлебопекарна и миксер.Сега се чудя кое ще ми дадат и дали да не си искам и двете все пак грешката си е тяхна

Искай си ги и двете. Това си е голям късмет.

# 80
  • София
  • Мнения: 13 127
Спечелих от София мел с един код едновременно хлебопекарна и миксер.Сега се чудя кое ще ми дадат и дали да не си искам и двете все пак грешката си е тяхна

Искай си ги и двете. Това си е голям късмет.

Четвъртото камилче.  Laughing

Скрит текст:
Три излъгани камилчета  Sunglasses.Честит първи април!


Скрит текст:
Днес и аз се хванах на една тема, че във Фейсбук ще блокират профили, които не пишат на кирилица. Така се зарадвах, а то било шега.  Laughing

# 81
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Гъбки  Joy Joy Joy Joy Joy

Някой да си е търсил тези дни наградни коли? От кока кола ми отговориха, че имат награден фонд по магазините все още.  В посоченият за награден център в махалата ми  имах проблеми- не искаха да ми  дават колите .. Магазина е денонощен, та трябвало да чакам управителката да се присети да мине и да седя кат клошарка да чакам  и моля..моите си награди . Оплаках се на кока кола. От там ми отговориха,че са разговаряли с управителката и да ходя да си взема с  наличните капачки. Е , да, ама не . Днес "вече ги били събрали наградите" - ми отговориха в магазина..
Та търся из Варна де може да има налични. Че са ми 2 стека..

# 82
  • София
  • Мнения: 14 637
Да знаете кога стоят хората на Киндер в Кауфмланд? Докато напазаруваме момичето изчезна, на информация, разбира се, не знаят нищо.

# 83
  • Мнения: 166
Ураааа днес ми върви, поръчах комплекта на Теди и туко що спечелих хлебопекарна!!!!

# 84
  • Мнения: 1 175
Моята хлебопекарна финишира преди половин година. Досега сме 5:0 със София Мел. В понеделник мисля да взема 2- 3 пакета брашно за козунак от промоцията на Кауфланд и се спирам. Надявам се да бъде с кодове. Чакам тениската от Дав и чаша Орео.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Лаленце, благодаря за темичката! bouquet

То днес да не смее да честити човек, само пързалки в темата! Joy Joy Joy

От всички популярни напоследък игри не печеля, но пък от една благотворителна томбола на работа вчера с билет от 20 лв. спечелих лаптоп. Party Не е първоаприлска. Wink

# 86
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Браво, честито. Hug

Честито и на paulinap.

Току-що си регистрирах кодовете в Куинс и ми направи впечатление, че флашки има спечелени 2 пъти от едно име. Чудя се за какво са им толкова.

Последна редакция: сб, 01 апр 2017, 16:11 от Ивекс

# 87
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Браво, честито. Hug

Честито и на paulinap.

Току-що си регистрирах кодовете в Куинс и ми направи впечатление, че флашки има спечелени 2 пъти от едно име. Чудя се за какво са им толкова.
Аз се чудя защо си регистрираш кодовете след като никой не печели днес  Joy Joy Joy

# 88
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Мерси за темата, Лаленце  bouquet

Нямам кодове на Куинс и не намирам.Сникерс също не съм видяла.

# 89
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Аз играя за възглавничката.

Общи условия

Активация на акаунт