Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 560
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 436
Как искам сега да си отворя имейла и да видя "Честито! Спечелихте...... Laughing"

# 121
  • София
  • Мнения: 1 113
Включвам се и аз в темата. Направих малка пауза и не съм в час какви са актуалните игри, така че почвам да чета назад.
Успех на всички!  bouquet

# 122
  • Мнения: 11 737
Вчера забравих че 1-ви април и първо се хванах на прогнозата на Николчето сутринта, че зимата се завръща с пълна сила  Laughing
После изумено погледнах, че Йоткер са пуснали пудинг с наденица и докато загрея  Joy
И една парфюмерия пуснала селектирана серия мъжки парфюм с ракия. Оф, заблудена патица съм. Късно включих.
Сега се хванах и на хлебопекарните  Joy

Късмет на всички! Дано месецът е късметлийски и да спечелим много желани награди!

# 123
  • Мнения: 166
Охоо за моята съм сериозна и се чудя сега как и кога трябва да я декларирам newsm78 ако някой знае да помага Grinning

# 124
  • Мнения: 2 579
Охоо за моята съм сериозна и се чудя сега как и кога трябва да я декларирам newsm78 ако някой знае да помага Grinning
Мисля че догодина към годишната данъчна декларация стига да имаш служебна бележка с цената иначе няма как да я декларираш. Поне така мисля аз. Ако имам възможност ще питам някой който работи в данъчното да ме светне какво да правя, ама за сега е още рано Simple Smile

# 125
  • Мнения: 3 546
И като се съберат 15-20 неща за деклариране, на големите играчи лоши ще им стане  Mr. Green

# 126
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!

 Идвам да се включа в новата тема, че съм я изтървала. Онзи ден купих пакетче Ментина от Била. Надявам се на награда, както всички.  Grinning

 Бях взела две пакетчета Орео. Регистрирах кода от първото и спечелих чаша. На следващия ден пробвах с другия код - дърво. Пак ще купя, синът ми ги харесва. Но те кодовете били направо върху пакетчето, изненадах се. Че то така може някой в магазина да си въвежда и да пробва дали печели. Ще вземе накрая  и ще купи тези с наградата и кво му е. Или пък разсъждавам наивно?!  Rolling Eyes

 Късмет на всички, във всичко!  Hug

 Лаленце, голяма прегръдка от сърце за теб!  Hug Hug Heart Eyes

# 127
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Не се притеснявайте за декларирането, не е сложно. Като ви дадат бележката на нея има цялата информация и трябва просто да я пренесете в приложението. После от него си пише кой ред да пренесете в декларацията.
Който има нужда ще помагам

# 128
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Дано се наложи многооо да ми помагаш  Wink

# 129
  • Мнения: 166
А на Теди спалният комплект дали ще се декларира?

# 130
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
А на Теди спалният комплект дали ще се декларира?
Няма той не надвишава 30 лв.

# 131
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Куфара на Теди обаче със сигурност надвишава 30лв. Но мисля, че техните няма да се декларират. Така са направили играта, че не попада в закона.
Цитат
Необлагаем доход са предметните печалби с незначителна стойност от игри на случайността
Това е от закона.
На Теди наградите не са на случаен принцип или томбола, а са гарантирани при определени условия. Може да не съм права и да не тълкувам промените по правилния начин, но мисля, че гарантираните награди промените не ги засягат, независимо от стойността им

# 132
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Не ми се вярва да надвишатат те са поръчали много броики награди и са брандирани и според мен дори куфара не надвишава 30 лв. но все пак това е лично мнение. Simple Smile

# 133
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Снощи видях, че куфара на Куинс е с пазарна стойност 200 кинта.
Като го гледам с тия пластмасови колелца, откъде идват тия пари.....

# 134
  • Мнения: 874
Снощи видях, че куфара на Куинс е с пазарна стойност 200 кинта.
Като го гледам с тия пластмасови колелца, откъде идват тия пари.....

уау, къде пък го видя това 😃

Иначе те като поръчат повече бройки надали плащат цената, която и ние плащаме , ако искаме да купим дадено нещо. Но тях им правят отстъпка заради бройките, но дори и сто лева да е , пак са доста пари . И аз се чудя често организаторите от къде вадят толкова пари за наградите , но явно имат 😃

Общи условия

Активация на акаунт