Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 534
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 019
Каква е играта на морени newsm78 уж ви чета пък нещо съм изпуснала Mr. Green

Заповядай: http://moreni-promo.com/

# 151
  • Мнения: 1 705
ММ печели кутия вафли от Морени Party
Ще намажа, той не обича сладко Mr. Green
Ама пък ще му подаря моите бири от Каменица Flutter

# 152
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Квит сте. Laughing

Момичета, всеки ден ли трябва да редя пъзела на Морени, за да участвам за седмичното теглене?

# 153
  • Мнения: 2 579
Квит сте. Laughing

Момичета, всеки ден ли трябва да редя пъзела на Морени, за да участвам за седмичното теглене?
Този тип игри май се играе всеки ден или поне на морени са такива. Simple Smile

# 154
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Мерси. Hug

# 155
  • София
  • Мнения: 3 098
Мисля, че пишеше най-малко 3 пъти седмично (за Морени).

# 156
  • София
  • Мнения: 9 850
Квит сте. Laughing

Момичета, всеки ден ли трябва да редя пъзела на Морени, за да участвам за седмичното теглене?
Цитат
Всеки участник, изиграл успешно минимум 3 пъти Играта за всеки отделен период и направил успешна регистрация, участва в тегленето на седмични награди.

# 157
  • Мнения: 2 579
Мисля, че пишеше най-малко 3 пъти седмично (за Морени).
Това е за седмичните , но не съм сигурна ако искаш дневна награда (кутия вафли) дали не трябва всеки ден да играеш за нея newsm78

# 158
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Малко Сладко Коте, благодаря, току-що прочетох и аз.

# 159
  • Мнения: 10 874
Честито на всички спечелили! Hug

Признавам, че не съм чела цялата тема, а само първите няколко страници, но благодаря много за стиснатите палци. Hug
Вероятно ще повторя някого и моля да ме извини, но пък все ще има някой друг, който няма да е видял поста, затова ето и от мен една снимка на промоционален Сникърс:
Скрит текст:

# 160
  • Мнения: 41
Здравейте! Може ли линк към играта на М&М? Simple Smile

# 161
# 162
  • София
  • Мнения: 3 098
Мисля, че пишеше най-малко 3 пъти седмично (за Морени).
Това е за седмичните , но не съм сигурна ако искаш дневна награда (кутия вафли) дали не трябва всеки ден да играеш за нея newsm78
Да, Ивекс питаше за седмичните.  Peace За дневните, разбира се, трябва всеки ден да играеш.

# 163
  • Мнения: 1 709
.

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 22:21 от ant

# 164
  • Мнения: 874
Здравейте !
Да се хваля ли , да не се ли хваля , чак се чудя.  Преди час получих мейл, че печеля екшън камера от Орео. Така...Играх с два различни имейла. От първият мисля ,че въведох 2 кода като едната опаковка синът ми изхвърлил в училище. За целта започнах да регистрирам от друг мейл. Общо с двата мейла спечелих 2 чаши и 2 дънкъра. Получих си всички награди, предадох си чинно кодовете на куриера и си запазих останалите опаковки.  Но бележките от куриера разбира се ги изхвърлих. Ясно е, утре ще звъня на Монделийз. Как мислите , ще имам ли проблем да си взема наградата, заради предадените опаковки на Тип Топ ?
Изобщо да се обяснявам ли ,че играя с 2 различни мейла ? Не помня искаха ли тел. номер при заявяването на наградата? Да не вземат да звънят на детето ,докато е на училище...
Благодаря на всички за съветите !

По принцип четох, че трябва да си над 16 години, за да участваш в играта . Ако детето ти е над 16, то не мисля, че има проблем- ще ти искат само едната опаковка (с която не си спечелила нищо ) =)  . Така аз си го обяснявам


Общи условия

Активация на акаунт