Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 519
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 202
Суперр,и аз най-накрая печеля 4 бирички!  Сега е-mail от Каменица ли трябва да чакам?

# 241
  • Мнения: 2 607
Суперр,и аз най-накрая печеля 4 бирички!  Сега е-mail от Каменица ли трябва да чакам?
Трябва да имаш имейл. Мъжа ми като спечели,още в 12и нещо имаше имейл, в сайта по_късно ги обявиха.
А за играта на Амстел, свърши май преди повече от месец.

# 242
  • Мнения: 1 202
Суперр,и аз най-накрая печеля 4 бирички!  Сега е-mail от Каменица ли трябва да чакам?
Трябва да имаш имейл. Мъжа ми като спечели,още в 12и нещо имаше имейл, в сайта по_късно ги обявиха.
А за играта на Амстел, свърши май преди повече от месец.
Нямам още, много странно!
Оп, беше в папка спам, писах им! Hug

# 243
  • Мнения: 2 607
Суперр,и аз най-накрая печеля 4 бирички!  Сега е-mail от Каменица ли трябва да чакам?
Трябва да имаш имейл. Мъжа ми като спечели,още в 12и нещо имаше имейл, в сайта по_късно ги обявиха.
А за играта на Амстел, свърши май преди повече от месец.
Нямам още, много странно!
Изчакай до утреако не получиш, ти им пиши  Laughing

# 244
  • Мнения: 3 018
При мен от никъде нищо, мрън, мрън, мрън. Дано по Великден се изсипят награди  Praynig

Честито на всички спечелили, още повече печалби ви пожелавам.

Нова промоция на Coca-Cola и игра на Lindt, обаче е само за София Sad

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Излезнаха печелившите на Престиж. Най-после след толкова регистрирации спечелих кафе  Joy

Уведомиха ли те по някакъв начин? И от кой номер нататък са днешните тегления. Че те много номера, много чудо.

# 246
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Престиж пращат смс.

# 247
  • Русе
  • Мнения: 2 604
Имам си бонбони ММ, нямам си сайт, може ли малко помощ? newsm78
Днес обиколих Русе с Въпроси за:1. Сникърс, 2. Ментина, 3. Бритос....ама къде на гъ.. на географията живея, навсякъде ме гледаха като полезно изкопаемо, но пък намерих Туикс hahaha

# 248
  • Мнения: 2 001
Здравейте, връщам се от НАП. Не можах да си подам данъчната декларация. Оказа се, че служебната бележка трябва да е оригинал, аз носех разпечатана от имейла /от играта на Здраве - 50лв/. Спомням си, че тогава и друга съфорумка беше спечелила. Вашите бележки в оригинал ли са? Има ли други подали декларации с копие?

# 249
  • Велико Търново
  • Мнения: 281
но пък намерих Туикс hahaha

 Идеално...навреме  Hug

Преди около 2-3 страници споделих,че Туикс за затворена книга завинаги за мен,защото са долни скрънзи,смятам да пратя и Престиж при тях. Ако видя още веднъж надпис някъде "Този път не печелиш,но..." мога да си прегреза врата. Съжалявам за спама-това вместо мрън!!!

# 250
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Играта на Туикс приключи вече.

# 251
  • Велико Търново
  • Мнения: 281
Да,да... иронично отбелязах,че е навреме...

# 252
  • Мнения: 1 134
Относно наградата от Орео. Камерата си я получих 1 седмица след като получих имейл заедно с 4 малки награди със същите кодове. Малките награди ги върнах и си взех камерата. Бях ги приготвила кодовете предварително (писах им да ми напишат с кои кодове печеля за по сигурно) но протокол никакъв не ми дадоха и егн не са искали.

# 253
  • Монтана
  • Мнения: 530
Излезнаха печелившите на Престиж. Най-после след толкова регистрирации спечелих кафе  Joy

Уведомиха ли те по някакъв начин? И от кой номер нататък са днешните тегления. Че те много номера, много чудо.
От номер 190 натам са последните печеливши. Получих смс и след това се обадих да потвърдя наградата. А като се прибрах в нас падна голямо търсене на кодове Grinning

# 254
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Здравейте, връщам се от НАП. Не можах да си подам данъчната декларация. Оказа се, че служебната бележка трябва да е оригинал, аз носех разпечатана от имейла /от играта на Здраве - 50лв/. Спомням си, че тогава и друга съфорумка беше спечелила. Вашите бележки в оригинал ли са? Има ли други подали декларации с копие?
Сега се декларират доходите за 2016г. А за нея промяната в закона не е валидна. Промяната е от 2017г. и всичко спечелено през годината се декларира следващата година. Иначе да, оригинална бележка ти трябва

Общи условия

Активация на акаунт