Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 527
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 452
Вчера ми се обадиха, че печеля ваучер за 50 лв от Зева, обаче не смея да се похваля. Впоследствие видях, че снимката на бележката, която пратих е с отрязани дата и час - да не стане проблем. Бележката е наред - мога да им изпратя нова снимка или да намеря скенер отнякъде, но чакам да се свържат с мен, да ми кажат дали и така са я приели. Освен това на влажната тоалетна хартия пише, че е неароматизирана, а тя всъщност е с аромат на лайка - така е била въведен баркодът в компютъра на магазина, изглежда.

Хубава награда е, дано да я пратят скоро и да не стане проблем  Blush

Днес си взех две кутии 3 в 1 на Якобс с бонус термочаша, за 6 лв от Била. Все още не мога да намеря Сникерс.


Видяхте ли на фейсбук страницата на Линд - освен снимки на колата, пак ще има търсене на заека.
Laughing Аз го намерих миналата година - мисля сега да уговоря някой приятел или роднина да го търсим, тъй като ми е забавно. Не е въпросът в наградата - винаги мога да си я купя, самата игра ми харесва  Sunglasses


Чудя се дали кърпите на M&M са големи или са по-скоро кухненски? Обичам големи брандирани хавлии, бих играла за повече от една  Simple Smile

Надявам се да са големи, и аз много ги харесвам.И си ги ползваме.
От милка имам две, и сега се надявам ако може две- по една за двете деца. Simple Smile

# 406
  • Мнения: 3 777
Ти ли ми го отмъкна от Борисовата градина  Twisted Evil дебнех наблизо но закъснях.
За сметка на което имаше разни игри по радиата за заици и бях спечелила 3 малки и един половин килограмов.Но честно казано нещо не са ми вкусни нещата на Линд от млечен шоколад.
Предпочитам Линдора ама него не го раздават.

# 407
  • Мнения: 36 428
Аз го търсих из Плевен - първото го грабнаха пред мен - една майка с количка явно го видя отдалече, изостави количката и се затича, докато оглеждах същото място  Laughing Взех следобедното, но с делегация - видях жокера, естествено познах веднага мястото и се обадих на баща ми, който беше в една банка точно до онзи парк. Той знаеше, че ще търся на тази дата и ми съдейства - каза, че не е имало търсачи (за първото оглеждаха най-малко 5 човека) - поне не ги е забелязал.  Simple Smile

# 408
  • Мнения: 3 777
хаха да си изоставиш бебето за да хванеш заек..това се казва свръх-маниачка  Mr. Green

# 409
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy

# 410
  • Мнения: 10 874
Все още не мога да намеря Сникерс.
Има цял стелаж във Фантазията в Панорама мол, даже е на промоция (или поне вчера беше). Hug

# 411
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Върнах се днес до Кауфланд и взех правилните бонбони. Смятам веднъж да регистрирам бележката и аз на кърпа се надявам.
В игрите на Линд никога не съм печелила. Миналата година интересно го бяха замислили, но има дискриминация, защото така лишават заетите да от възможността да участват. Представяте ли си да зарязваме деца и работа, че да дирим зайци? Иначе като идея е интересно и най-вероятно забавно.

Сникърс и аз не намирам, но не напирам много за играта. Топки имаме вкъщи тъкмо 2 броя неизползвани.
Петя, от кога ти е бележката за Зева?

# 412
  • Мнения: 36 428
Все още не мога да намеря Сникерс.
Има цял стелаж във Фантазията в Панорама мол, даже е на промоция (или поне вчера беше). Hug

Благодаря Simple Smile Малко ми е далече, но до края на седмицата ще отида да взема.

Бележката е от петък - това е втората, която регистрирам в играта.

# 413
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Петя, честито. Hug

Обиколих днес няколко магазина за бира Бритос, намерих в два от тях, но не беше промоционална, нищо не пишеше на етикета и не взех.

# 414
  • Мнения: 10 874
Благодаря Simple Smile Малко ми е далече, но до края на седмицата ще отида да взема.
Те може до това време да заредят в магазините около теб. Аз гледах в нашия Лайф (9-ти квартал) онзи ден, но нямаше. А обикновено зареждат сравнително бързо промоционални продукти.

# 415
  • Мнения: 36 428
Ивекс, благодаря  Simple Smile

Дано да заредят; гледам, че в галерията на играта има много снимки и нищо чудно - не виждам пречка една и съща опаковка да бъде снимана много пъти...До тук са 40 страници и около 300 снимки, но участниците сигурно са по-малко (а реалните участници - още по-малко...).

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Днес видях Бритос в Лекси, но пак нямаше промоционален етикет.

# 417
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Тези Милка няма ли да направят нещо по мащабно  сега имат, но с 4 награди на ден...

# 418
  • Русе
  • Мнения: 2 604
В тази връзка и Нестле от поне 2-3 години нищо не правят  Whistling
И да похваля нашия управител на магазин КООП, който /живея в многооо малко населено място/ беше абсолютно подготвен за темата стоки, участващи в игри, обясни ми кога ще има ментина, Бритос, натика ми и един Сникърс в ръцете и ме изпрати доволна Flutter
Така,ч е явно е до желание, а не до размер на магазина Grinning

# 419
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
В тази връзка и Нестле от поне 2-3 години нищо не правят  Whistling
И да похваля нашия управител на магазин КООП, който /живея в многооо малко населено място/ беше абсолютно подготвен за темата стоки, участващи в игри, обясни ми кога ще има ментина, Бритос, натика ми и един Сникърс в ръцете и ме изпрати доволна Flutter
Така,ч е явно е до желание, а не до размер на магазина Grinning
Сникърса подарък ли беше Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт