Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 442
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 10 874
Много благодаря,Лаленце  smile3525
Няма защо, но нали видя развитието по случая - вече можеш да видиш списъка и от началната страница на играта (долу вдясно, където е картинката с бутилките). Hug

# 856
  • Мнения: 1 319
Аз и мъжо - 2 бележки - точка и кърпа 😄😆😃😃😃😃

# 857
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
В играта на Каменица може ли едно лице да спечели повече от веднъж? Да знам дали да участвам отново.

# 858
  • София
  • Мнения: 9 850
Обадих се ей сега, не съм чакала изобщо. Заявих си топката, до 30 работни дни е при мен Simple Smile Много съм радостна, това ми оправи деня, който наистина беше скапан...
Ох, съвсем забравих - извинявай, че те подведох за това докога може да се обадиш, явно грешно съм запомнила часовете. Blush
Лаленце, хич не се притеснявай  bouquet

Лятна буря, не виждам защо да не може. Имаше ден, в който една и съща жена беше спечелила 2 пъти, явно от различни мейли.

# 859
  • Варна
  • Мнения: 519
Много благодаря,Лаленце  smile3525
Няма защо, но нали видя развитието по случая - вече можеш да видиш списъка и от началната страница на играта (долу вдясно, където е картинката с бутилките). Hug

Така е,добре че беше ти.

Иначе да се похваля с вафлички от Морени(вече се бях отчаяла) и ми пристигнаха биричките от Каменица, доволна съм  Whistling

# 860
  • Мнения: 1 437
Ако кърпата на М&М е плажна, бих я разменила за топка от същата игра  Peace

# 861
  • София
  • Мнения: 826
Ако кърпата на М&М е плажна, бих я разменила за топка от същата игра  Peace

Аз съм спечелила топка...ако решиш да разменяш,пиши ми Simple Smile

# 862
  • Мнения: 1 799
Нещо не разбрах какво се случи с лидълската игра за стикитата. Сутринта имаше само отговори 4, 6 и 8. Сега се е появил и отговор 7 броя. А междувременно имам мейл от Лидл, че ще ми зачетат отговора, защото верният отговор го е нямало. Сега били отстранили грешката. Та сега не разбрах 7 или 8 стикита са скрити.

# 863
  • Мнения: 22 867
Нещо не разбрах какво се случи с лидълската игра за стикитата. Сутринта имаше само отговори 4, 6 и 8. Сега се е появил и отговор 7 броя. А междувременно имам мейл от Лидл, че ще ми зачетат отговора, защото верният отговор го е нямало. Сега били отстранили грешката. Та сега не разбрах 7 или 8 стикита са скрити.

Ей това ми пратиха на мейла:

Скрит текст:
Здравей,
Поради технически проблем верният отговор не беше достъпен при попълване на формата за регистрация.
В момента верният отговор е наличен. Твоята регистрация до отстраняването на проблема ще бъде призната за валидна.

Благодарим за твоето разбиране!

Уф, като съм бързак и не чета докрай Embarassed .И аз не схванах, ще се водя регистрирана, но с грешен отговор или........, аз пък 5 само видях. newsm78

# 864
  • Русе
  • Мнения: 2 598
Да ви успокоя..виждам само..2 Joy

# 865
  • Монтана
  • Мнения: 530
Сникърс си оправиха проблема със качването на снимки. Най-после ММ е открил бира Britos и то последната останала с играта, може пък да ни е на късмет  Grinning

# 866
  • Мнения: 3 541
Аз 7 стикита откривам.

# 867
  • Мнения: 10 874
И аз съм с един код на Бритос, да видим какво ще стане. Praynig На всичко ще се радвам, а ММ най-много иска хладилната чанта. Heart Eyes

# 868
  • София
  • Мнения: 6 111
И аз имам смс за кърпа от бобонките. Бих я заменила за топка, че и аз регистрирах само на моя мейл, а една кърпа не мога да разделя на тримата, с топката поне ще играят заедно.

# 869
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз съм с един код на Бритос, да видим какво ще стане. Praynig На всичко ще се радвам, а ММ най-много иска хладилната чанта. Heart Eyes
И аз с един.
Аз искам хамак, имам един, но за другата тераса. Joy
Сега сериозно, на всичко бих се зарадвала, дори и на федербала.
За кодовете разбрах, но тези бройки, които са дадени като седмични награди за целият период на играта ли са или за отделно теглене?

Общи условия

Активация на акаунт