Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 549
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 2 579
За плевенчанки-в Лайф на Неофит Рилски има Бритос. С етикет за играта е само 2 литра-1.99лв. Аз май ще пропусна тази игра.
От Лео получих СМС, звъннах им, куфара от Теди ми е дошъл. Следобед или утре ще го взема и снимам.
И аз да кажа, че сутринта ходих до Мара Денчева и в хранителния магазин в новата кооперация до 21 блок има Бритос с етикети 2л. /2,05лв./  и 1л. /1,30лв./
Взех двечки от литър. Как ли са ме гледали като нямаше още 9ч. сутринта, а аз си купувам бири  hahaha
Единият код от брашното го издумках и нищо  Wink
Вчера са раздали много хлебопекарни обаче.
То вчера на брашното от всичко имаше по много ама аз нищо не уцелих, а ми се искаше една формичка поне Simple Smile Дажеза първи път от началото на играта имаше изтеглен миксер малко след полунощ.

# 1 021
  • Мнения: 305
Лео ми донесоха кафето, има служебна бележка с три имена за деклариране, но няма ЕГН.
Не мисля, че ще подам декларация за тази награда  Laughing

# 1 022
  • Мнения: 1 134
Честито на печелившите от Бритос. И аз играх с 4 кода но нищо. Не искам да звуча нагло но и на мен ми направи впечатление,че голяма част от печелившите са от района на Велико Търново та се сетих за една игра преди години на Болярка и при тях беше така. Ще видим другото теглене как ще е за сега ще участвам още с няколко кода. Късмет на всички.

# 1 023
  • Мнения: 301
Вчера са раздали много хлебопекарни обаче.
Сега за 15 минути излезнаха миксер, ръкавица и хлебопекарна.

Аз спечелих ръкавицата   Laughing

# 1 024
  • Мнения: 2 135
Аз например никога не участвам в игрите на СБА. Наградите се теглят във Варна. А два от пътите когато съм участвала, печелившите са изтеглени, а кутията в нашия магазин не беше прибрана.

# 1 025
  • Мнения: 10 874
Поне съм в Търново и бира има колкото искаш, само да има кой да я пие  Laughing
О, кажи къде има, че моят най-добър приятел в чудо се вижда къде да търси. А сега като видях списъкът с печеливши и чак аз се учудих, чe толкова хора в Търново са открили промоционални бутилки.

Свекър ми печели комплект чаши. Heart Eyes На него това му е любимата бира, та да видим до края на играта с какво още ще се похвали.

ма ко, със здраве да го ползвате. Hug Искаха ли кодовете? Моите са още по шишетата и не знам как ще се оправя с тях. Sad Опитах да отлепя един и почна да се къса, та си го оставих така.

# 1 026
  • Мнения: 874
Аз например никога не участвам в игрите на СБА. Наградите се теглят във Варна. А два от пътите когато съм участвала, печелившите са изтеглени, а кутията в нашия магазин не беше прибрана.
И на мен ми се случи същото с играта на кетчуп Heinz, но ми отговориха, че кутиите се изпразвали периодично и нямало бележки в нея при тегленото

# 1 027
  • Мнения: 2 135
Аз например никога не участвам в игрите на СБА. Наградите се теглят във Варна. А два от пътите когато съм участвала, печелившите са изтеглени, а кутията в нашия магазин не беше прибрана.
И на мен ми се случи същото с играта на кетчуп Heinz, но ми отговориха, че кутиите се изпразвали периодично и нямало бележки в нея при тегленото
Последния път когато участвах беше нещо на Кит Кат, и кутията си беше пълна с бележки. Тогава им писах, извиниха се, казаха че е пропуск и повече няма да се повтори. И точно на следващия месец с игра на Бондюел мисля, беше същото.

# 1 028
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Лаленце, не знаех какво носи куриера и го питах трябва ли нещо да му давам. Каза, че на товарителницата пише " опаковка или етикет с надпис "супер промоция"". Каза, че само етикет или опаковка иска. Аз понеже съм свалила кодовете (с 300 зора някои) и съм ги залепила на едн лист, че мислех направо него да предам ако нещо искат. На едно малко сокче със сламка обаче ми беше останал етикет, че на стъклените и пластмасовите шишета трябва да го скъсаш, че да свалиш кода и отлепих него. Даже го предадох само с надписа "супер промоция", че самия код го бях изрязала от етикета и го бях залепила на листа.
С куриера се познаваме и му казах да очаква някой да му предаде торби със стъклария  hahaha Той се чудеше на изискванията щом са такива опаковките

# 1 029
  • Мнения: 10 874
С куриера се познаваме и му казах да очаква някой да му предаде торби със стъклария  hahaha
Ако трябваше да ми носи на мен наградата и ако държаха на всички кодове, точно това щеше да се случи. Mr. Green
Добре, една опаковка е лесно. Flutter Много ти благодаря за отговора. Hug

# 1 030
  • Мнения: 2 135
И аз почти всички кодове на Теди съм ги залепила на лист. Само 5-6 са на кутийките, че не ми се включваше сешоара да ги нагрявам. Ще ги занеса така.

# 1 031
  • Мнения: 874
Тук чета колко трудно се свалят етикетите с кодовете на теди, а някой беше споделил, че е видял в магазина отлепени кодове. Интересно...

# 1 032
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Аз от малките сокове в картонени опаковки скъсах 2 кода преди да хвана тактиката. От стъклените и пластмасовите по-лесно се свалят. Като го започнеш трябва не да дърпаш, а да изстъргваш с нокът от повърхността на която е залепено. Като със шпакла, не знам дали го обясних както трябва. Обаче в магазин как го правят не знам. Аз в магазин видях само изтрити кодове

# 1 033
  • Мнения: 1 437
Например на софия мел имах етикети, които отлепих почти незабележимо, както и такива които едва отлепих цели, може би зависи от партидата или този който ги залепя

# 1 034
  • Мнения: 14 072
Донесоха ми шестата чаша от орео и първите бири Каменица. Регистрирах един код, сега пък играя за резервни чаши. Joy Обаче ми се падна дънкер, който не заявих. Децата не проявиха никакъв интерес към тази глупост и няма смисъл да разкарвам куриера.
Милка вече сериозно ме дразнят. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт