Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 555
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Аз още не съм се включил в куйнс ама то с тези дълги периоди време има много  Joy

# 1 276
  • Мнения: 240
Здравейте, дали има някакъв час за флашките от  Куинс? Simple Smile
Едва ли, аз въобще не съм гледала час, регистрирах си кодовете почти веднага след като купих соковете и на петия код спечелих.
Ясно, благодаря!

# 1 277
  • Мнения: 10 874
Няма да е лошо да се наканя да снимам опаковките от Сникърс, че времето си върви, тегленията също, а аз се мотая. ooooh! Ще гледам да ги снимам тия дни, дано ми мине мързелът. Laughing

В играта на Куинс започнах да си регистрирам кодовете за възглавничка, но с този дълъг първи период не знам дали ще ме огрее. Ще пробвам пак по-нататък, ако не стане от първата томбола.

# 1 278
  • София
  • Мнения: 13 141
Няма да е лошо да се наканя да снимам опаковките от Сникърс, че времето си върви, тегленията също, а аз се мотая. ooooh! Ще гледам да ги снимам тия дни, дано ми мине мързелът. Laughing
И аз бях купила чипс с усмивка. Повече от 3 седмици стоя без да го снимам. Останах си без участие.  Laughing

# 1 279
  • Мнения: 11 736
Голяма мушенгия тази игра с колелото на JYSK. Колелото спря на ваучер за 20 лв, а изписа - Честито, печелите 3 билета за участие  Laughing Някой по-рано писа подобно. И на мен се случи, де.

# 1 280
  • Мнения: 2 579
Голяма мушенгия тази игра с колелото на JYSK. Колелото спря на ваучер за 20 лв, а изписа - Честито, печелите 3 билета за участие  Laughing Някой по-рано писа подобно. И на мен се случи, де.
Аз отдавна спрях да го въртя това колело. Само зарибявка за да ти пращат реклами по мейла hahaha

# 1 281
  • Мнения: 14 072
И аз отдавна спрях, както и ги блокирах да не ми пращат реклами.

# 1 282
  • Мнения: 11 736
Въртях 3-4 пъти и сега прибирайки се след празничните дни видях мейла с напомняне да завъртя. Чак се учудих, че улучих ваучер за 20 кинта, а то какво стана!  Laughing

# 1 283
  • Мнения: 9 436
Голяма мушенгия тази игра с колелото на JYSK. Колелото спря на ваучер за 20 лв, а изписа - Честито, печелите 3 билета за участие  Laughing Някой по-рано писа подобно. И на мен се случи, де.
Аз отдавна спрях да го въртя това колело. Само зарибявка за да ти пращат реклами по мейла hahaha

На мен не ми пращат нищо на имейла. Сигурно съм от привилигированите Laughing

# 1 284
  • София
  • Мнения: 13 141
Дойде ми мицералната вода от Нивеа. Бързи са и пращат без уточняване на адреси с писма.

# 1 285
  • Мнения: 2 005
Честито на Великденските печеливши от брашното!

Има ли и други, които не са си получили чашите от Туикс?

# 1 286
  • София
  • Мнения: 452
Честито на Великденските печеливши от брашното!

Има ли и други, които не са си получили чашите от Туикс?

Да, даже моята е спечелена на 17.03.2017

# 1 287
  • Мнения: 2 579
Честито на Великденските печеливши от брашното!

Има ли и други, които не са си получили чашите от Туикс?
Току що я получи  и май беше от 17.03. Чакайте и вашите. Не ми взеха опаковката.

# 1 288
  • Мнения: 2 005

Току що я получи  и май беше от 17.03. Чакайте и вашите. Не ми взеха опаковката.

Питам, защото получихме тази, която е спечелена по-късно, а предната - не, а двете са на един адрес.

# 1 289
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 236
Искам да попитам спечелилите от бира Бритос - Искаха ли ви капачките при получаване на наградите?

Общи условия

Активация на акаунт