Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 564
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 282
За топката от сникърс искаха ли нещо, мисля си че няма да искат опаковка, но все пак да попитам  Hug
Нищо не ми искаха не са ме питали и за ЕГН .

# 1 771
  • Мнения: 7 279
Beeline са куриерите. Звъннаха 30 минути преди да дойдат, не пращат смс.
[/quote]
Ние такива нямаме така, че други да чакам...  Joy
[/quote]А,имаме,и на мен чашата от туикс ми дойде с тях...явно са нови птици  Wink
Нещо стана с цитатите...извинявайте!

# 1 772
  • Мнения: 874
Какво стана с кино нова и билетите за "Бързи и яростни 8"? Видях името, но не са се свързали! А с вас?

# 1 773
  • Мнения: 1 388
Видяхте ли, в играта на dm Качи снимка на несесера си, има и мъж участвал...  newsm78
Този същия, май съм го виждала и в играта Ти си красива на Dove. Тогава ми направи впечатление, но с несесера е уникално  Joy

# 1 774
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
За жена си играе човека.

# 1 775
  • Мнения: 1 437
Видяхте ли, в играта на dm Качи снимка на несесера си, има и мъж участвал...  newsm78
Този същия, май съм го виждала и в играта Ти си красива на Dove. Тогава ми направи впечатление, но с несесера е уникално  Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Joy не бих накарала мъжа ми да участва в такава игра

# 1 776
  • София
  • Мнения: 9 850
Може тя да няма профил във ФБ Simple Smile

# 1 777
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Дайте линк, що се хилите?  Grinning

# 1 778
  • Мнения: 2 579
Видяхте ли, в играта на dm Качи снимка на несесера си, има и мъж участвал...  newsm78
Този същия, май съм го виждала и в играта Ти си красива на Dove. Тогава ми направи впечатление, но с несесера е уникално  Joy

Може ли линк на тази игра?

# 1 779
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Може ли и аз искам да си снимам несе сера  Joy

# 1 780
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Моя несесер съдържа само молив, червило и спирала. Имам сенки, не се гримирам и не стоят в несесера. Но мога да им снимам лакове колкото в магазин. Отдавна съм се отказала от игрите на ДМ, нещо не ми харесват като организатори и прозрачност на печелившите

# 1 781
  • Мнения: 1 388
Може ли и аз искам да си снимам несе сера  Joy
Ивайло, точно за теб си мислех, като го видях.  hahaha
Играта я има на 114 страница в темата. От тук не мога да кача линк

# 1 782
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Един път съм участвала в тяхна игра, не смятам да се занимава с актуалната, даже не знам наградите какви са.

# 1 783
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Мариета Иванова, гифт картата на Бинго беше в 2016, когато такъв закон нямаше..а иначе София мел ни взема ЕГН, като носи наградата, там ясно, че ще се плаща Laughing
Аз съм от последното им теглене което беше на 12.01.17,като мъжът от телефона спомена че дори и да е спечелена през декември,било важно кога е доставена наградата,защото при доставка ти искат ЕГН и ако е получена през  януари пак дължиш данък,макар че и той не беше много в час

# 1 784
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
То пък никъде не казват, че е само за жени така, чее...  Joy обаче тези където одобряват снимките не си гледат работата....

Общи условия

Активация на акаунт