Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 530
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 36 428
Качих една снимка, но като погледнах галерията съжалих, че участвам. Има една и съща снимка постната 5-6 пъти с различни имена - до края на играта сигурно ще се появят и още такива. Много хора вместо несесер са си снимали цялата налична козметика - все едно е някакво състезание кой има повече...

П.п. Сайтът на Ментина май вече е активен??

# 1 786
  • Мнения: 1 386
То пък никъде не казват, че е само за жени така, чее...  Joy обаче тези където одобряват снимките не си гледат работата....
Още в началото пише: Всяка жена има... и по нататък .... Можеш да бъдеш сред 50-те щастливки
от това по-конкретно, здраве му кажи Grinning

# 1 787
  • Мнения: 243
Иван Ваклин,Петрана Ваклина и май имаше и трети профил.Винаги играе така.

# 1 788
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
На ментина- за какво им е ЕГН , ако спечелим малка награда?
3.10. Спечелилият участник следва да се обади на телефон 0898150555 или 02/4191255 в срок от 5 (пет) работни дни от получаване на уведомителнието по т. 3.8. и да съобщи на оператора трите си имена, ЕГН...
Току-що прочетох и аз правилата и това ми направи впечатление, ЕГН няма да дам, освен ако не спечеля голямата награда, за която изобщо нямам и намерение да участвам.

# 1 789
  • Мнения: 36 428
Има колонки, които струват по 50 лв и нагоре - може би за тях искат ЕГН-то. Сега гледах в правилата дали пише нещо за цената на наградите, но не намирам.

# 1 790
  • Мнения: 11 726
Отново благодаря на хората, които коментират въпроса с данъка.

Питах и ми казаха, че може да се плати и парите ще отидат точно затова няма да се приспадат за осигуровки,
Благодаря!
Бях пратила запитване и аз в НАП и ми отговориха същото. Тези данъци се покриват по различен ред и отделно от здравноосигурителните вноски.

# 1 791
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз тези дни мисля да ида до НАП, за да съм спокойна.
Радвам се, че е така, защото не искам да притеснявам майка с тези неща, но задължително ще питам и как стоят нещата с хората, които се осигуряват в чужбина.

# 1 792
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Добре, че пак са разделили сметките в НАП и непрестанното пълнене на бездънната каца на НОИ е спряно. Аз втора година не декларирам нищо и има промени. А хората на които още попълвам декларациите са по други параграфи.
Ивекс, на сестра ми преди години ѝ искаха доказателство, че е осигурена в чужбина. Тогава беше студентка, а ние още не бяхме в ЕС, та им дава нещо от университета. Отдавна беше и сигурно има промени, но задължително попитай. Обаче няма да питаш "Аз дължа ли здравно тук", а нещо като " Какъв документ да ви предоставя, че съм осигурена в чужбина, че да ми отпаднат натрупаните тук задължения". Т.е. да си сигурна, че ще отпаднат, а не да те накарат да ги платиш. Служителите в НАП имат лошия навик да не обясняват на хората изцяло, ако има и най-малка вероятност да им вземат пари, пък независимо дали е можело да отпаднат.
Със счетоводител, който е във фирма с чужденци също може да се консултираш, ако имаш под ръка. Те са наясно със законите в това отношение

От Ментина сигурно ще искат ЕГН само за наградите надвишаващи 30 лв. Хавлиите не вярвам да ги надвишават

# 1 793
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Именно, така ще процедирам, главата ме боли като знам, че трябва да ходя там, честно. Аз се прибирам рядко у нас, къде се застояхме повече време заради мм, но майка на 3-4 месеца идва за по-малко, предполагам, че от тамошните дирекции ще ѝ издадат документ с който да докаже, че не пребивава на територията на страната и данъци и други задължения плаща там.

# 1 794
  • Мнения: 9 429
Искам някоя интересна игра. Голяма скука напоследък Confused

# 1 795
  • Мнения: 2 607
На ДМ играта с несесера нали може и без фексбук? Те някои снимки са наснимали асортимента на Д, едва ли мъкнат всичко това в несесера,ама както и да е Simple Smile Качих снимка,но не я виждам в галерията,мо е би защото е „по-бедна” Simple SmileWink

# 1 796
  • София
  • Мнения: 448
Искам някоя интересна игра. Голяма скука напоследък Confused
Ама,вярно скука,преди време милка,нестле правеха страхотни игри,то освен ние да започнем да си правим някакви томболи!

# 1 797
  • София
  • Мнения: 826
Да ви се похваля...от емаг признаха рекламацията за караоке машината/от Чупа Чупс/ и ми върнаха парите...Вярно с 85лв по-малко от пазарната й цена в момента,но съм доволна и на толкова.Поне с тези пари ще си купя нещо хубаво... Rolling Eyes

# 1 798
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Браво, след първата рекламация, нали?

Защото след поправки в закона след 4-тата рекламация имаме правото да си изискваме парите, не гарантирам достоверност, смътно си спомням, може и да има изменения.

# 1 799
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Да попитам за чипса има ли вътре картонче опитай пак или просто няма нищо 😂😂😂
ПП: Иконките от телефона тръгвали тук:
🎉🇧🇬🍏😄👉🏻📮😻🎈🤣🎁😭😂📮

Общи условия

Активация на акаунт