Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 548
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Как ви се занимава да тичате по магазини ,да искате дубликати,снимки,печати... за да прецакате някой,който наистина си е купил нещата и си има бележки и всичко?!! Направо ум не ми го побира. Да спестим 2 лв ще правим цигании с бележки ,телефони,кодове и не знам кво. Ма такова изобретателно племе сме ,да влагахме тая енергия в положителни и креативни неща,нямаше да сме на това дередже,нооо.... Последен пост ми е това тук. Ще следя линковете от първа страница и точка. То не е да играеш за кеф,то е прее*и другарче.  Stop

Кое точно не ти аресва? Играем за да печелим . Тук, в темата сме "болни" от тази мания. Може би не е "твоята" тема?  Wink

# 1 921
  • Мнения: 3 546
Довиждане Anyyyone
newsm20 благодаря, че ни осведоми благодарение на какво ни е такова дереджето.

# 1 922
  • Мнения: 36 468
Не съм регистрирала една бележка два пъти, но не мисля, че има голямо значение. Около половината награди от тези игри останаха нераздадени - никой не е ощетен.  Peace

# 1 923
  • Мнения: 1 437
Ами ще го напиша веднъж и повече няма да коментирам тази тема.
И аз не мога да разбера как ви се занимава за една кърпа или една топка, там каквото сте спечелили.
Това си е един вид измама и да се биете в гърдите как си копирате бележките и ходите за печати.
Ощетени са тези, които са регистрирали повече от една бележка на свое име и са останали с една награда, а тарикатите са регистрирали една бележка на цялата рода
Извинявам се ако има засегнати от поста ми  bouquet

# 1 924
  • София
  • Мнения: 452
Ами ще го напиша веднъж и повече няма да коментирам тази тема.
И аз не мога да разбера как ви се занимава за една кърпа или една топка, там каквото сте спечелили.
Това си е един вид измама и да се биете в гърдите как си копирате бележките и ходите за печати.
Ощетени са тези, които са регистрирали повече от една бележка на свое име и са останали с една награда, а тарикатите са регистрирали една бележка на цялата рода
Извинявам се ако има засегнати от поста ми  bouquet

Аз обаче мисля, че трабва да има засегнати!!!
Да ходим да събираме печати върху една и съща бележка.
Да участваме с цялата рода в игри където трябва да приготвим нещо сами,а снимат купешки курабийки и други подобни неща.....


# 1 925
  • Мнения: 2 608
Това, че някои сме участвали по 2 или 3 пъти не мисля, че е такъв Проблем, какъвто го описвате. А и организаторите да си оправят игрите и системите. Щом на някои игри ти разрешава да въведеш няколко пъти една бележка, не виждам какъв е проблема. Както и с Орео се въвеждаше 1 код няколко пъти, почти докато не се спечели. Ние сме си ги купили тези бонбони в случая, и дори го споделих аз, че една бележка може няколко пъти. Това, че някой е решил да не го прави си е негов проблем, а относно бележката от Кауфланд, дават я за  1 минута. И не мисля,че нашите постъпки са толкова важни за дереджето ни  Grinning Grinning

# 1 926
  • Мнения: 14 778
Поради незнайна причина поста ми е изтрит. Не съм нападнала ,нито обидила никой. И нямам нищо против да си печелите наградите ,но честно и коректно. Защото един печели с една бележка две,три,пет награди,за сметка на друг,който е с две,три,пет редовни  бележки и не печели нищо.. Не е честно! Който разбрал,разбрал.  Peace
РосМар ,не очаквах точно от теб подобен коментар.  Simple Smile И не ми пиши довиждане,не бих имала желание да "виждам" хора като теб.
Отдавна следя темата и все още ще е така,просто съм разочарована от алчността на някои хора. Тарикати на дребно,не им стигнали чаши и тениски.  ooooh!
Хайде със здраве. Ще чета избирателно вече и няма да ви натрапвам моето мнение.  Peace

# 1 927
  • Мнения: 36 468
Аз пък участвам с няколко бележки в двете игри на бонбонките, като бележките са регистрирани на мое име и на името на близки роднини. Наградите не са само за мен и тези десетина пакетчета бонбони не съм ги изяла сама.  Simple Smile Участвали сме не защото ще спечелим една кърпа или каквото и да е друго, а защото по принцип ядем сладко всеки ден (аз лично обичам сладко много повече от месо - знам, че много хора си падат по месото, затова сравнявам с него). В случая предпочетох от тези марки бонбони точно заради промоцията, но принципно ми е все едно - нямам любима марка или такава, която да мразя - важно е само да има известно разнообразие в сладкишите, които купувам.

# 1 928
  • Мнения: 10 874
Играем за да печелим .
С това не мога да се съглася, лично аз не гоня печалба на всяка цена, защото ми е ясно, че няма как да стане винаги аз да печеля, трябва да има някакъв баланс все пак. Peace Играя, защото ми доставя приятна емоция, а ако спечеля и награда - това ми носи още една приятна емоция.
Темата, която се засегна, сме я коментирали много пъти и поне за мен е излишно и сега да я започваме отново. Да, аз също съм против всякакви нечестни практики, но не виждам как това би спряло някого да участва по този начин. В конкретната игра останаха нераздадени награди, така че не мисля, че има ощетени. Всеки участвал е спечелил.

# 1 929
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Оф, купих 8 пакета банбони от тези, даже не ги харесвам кой знае колко. Имах проблем, писах тогава.
И 4те бележки са регистрирани. Но печелят 2 - и едната е дублирана точно за този смс, който не дойде.
Какво да направя? Не е от алчност, бъзиках се.
Лале, разбира се.  А и точно ти знаеш, че повечето от наградите раздавам на деца наоколо.

Имам си 5 стикера , купила съм си ги сникърсите, изядоха ги други. Печеля само 1 топка. Що да не пробвам да ги снимам останалите отново, за да зарадвам някой? Всичко е до късмет, нали?

# 1 930
  • Мнения: 3 546
Anyyyone, много обичам някой да ми казва на какво дередже сме и защо. Аз на това реагирах. Написах ти "довиждане", защото беше категорична, че няма да пишеш повече. Мислех "сбогом" да ти напиша, но реших да не съм чак толкова крайна като теб.  А поста ти предполагам е изтрит заради грубото отношение и нецензурните думи.

# 1 931
  • София
  • Мнения: 452
Аз също участвах с няколко бележки.
Но тук не говорим за това, а за хора които взимат по две награди със една и съща бележка.Тоест хора които, не играят по правилата на играта.
Всички тук сме запалени, но чак да горим в пламъците на измамата!!!

# 1 932
  • Мнения: 3 546
TopsyG не веднъж е писала, че повечето от наградите и най-вече играчките ги дарява на деца от дом. Така, че се надявам да не визирате точно нея за нечестна и непочтена игра.

# 1 933
  • Мнения: 10 874
TopsyG не веднъж е писала, че повечето от наградите и най-вече играчките ги дарява на деца от дом. Така, че се надявам да не визирате точно нея за нечестна и непочтена игра.
Е, не мисля, че визират нея, просто пак започна вечната тема за това кой колко и как играе (поне с това впечатление останах), а според мен е напълно излишно, коментирали сме хиляди пъти. Peace То и като цяло тази дискусия е излишна - щом почнаха и постове да се трият, май е време да спрем.

# 1 934
  • Мнения: 14 070
Аз спечелих топка от сникърс. Не съм прочела (по-скоро съм забравила, че то много игри, много нещо Crazy), че повече няма да ме изтеглят. А качих снимки и се надявах пак да имам късмет. Mr. Green Сега пак ще кача, но с данните на майка ми. Топката ми хареса на снимката, която показахте и децата ще я одобрят. Затова смятам да играя за още една, ако имам късмет. Поне сникърса ми харесва, за разлика от туикс.

Общи условия

Активация на акаунт