Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 552
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 11 735
На мен на Бритос ми харесват малките награди, но така и не намерих бирата във Варна. В Била не съм ходила, че ми е далеч, но в други големи и малки магазинчета, които обиколих - няма.

# 1 951
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Да попитам някой от спечелилите от Bingo, включи ли сумата в декларацията за тази година?

# 1 952
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Да попитам някой от спечелилите от Bingo, включи ли сумата в декларацията за тази година?
В декларацията за тази година не се включват такива данъци, защото за 2016 бяха необлагаеми по закон. Тази декларация, която се пуска сега е за цялата 2016, а догодина ще декларираме цялата 2017

# 1 953
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Да попитам някой от спечелилите от Bingo, включи ли сумата в декларацията за тази година?
В декларацията за тази година не се включват такива данъци, защото за 2016 бяха необлагаеми по закон. Тази декларация, която се пуска сега е за цялата 2016, а догодина ще декларираме цялата 2017
Да, за 2016 г, исках да кажа, защото някой беше споменал за служебна бележка от Бинго, а аз нямам такава.

# 1 954
  • Мнения: 2 135
Регистрирах си кодовете на Ментина. Кодът за сигурност искат да се въвежда с малки и големи букви, но не винаги си личат какви са. Имам смс от Спиди, сигурно е за топката на Сникерс или чаша Орео. Друго не чакам.

# 1 955
  • Мнения: 3 546
И аз нямам голяма награда от началото на годината, но има време може и да уцеля. Искам хлебопекарна, в София Мел не спечелих с 12 кода. Искам и кафемашина. Друго сякаш не ми трябва.
Игра на прах за пране с възможност да се спечели хлебопекарна видях. Мисля че Рекс беше.
Ако искаш да пробваш. С касови бонове е играта и на томбола ще теглят.
Да, видях я, но не ми харесва този прах, а и наградите са малко та шанса ми се струва нищожен.  Ще помисля още дали да се включа там, а ако се включа то ще е с една бележка.

Сега нямам време да регистрирам кодовете на Ментина, но довечера ще го направя.

# 1 956
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Да попитам някой от спечелилите от Bingo, включи ли сумата в декларацията за тази година?
В декларацията за тази година не се включват такива данъци, защото за 2016 бяха необлагаеми по закон. Тази декларация, която се пуска сега е за цялата 2016, а догодина ще декларираме цялата 2017
Да, за 2016 г, исках да кажа, защото някой беше споменал за служебна бележка от Бинго, а аз нямам такава.
Потребителката каза, че е спечелила последното теглене, януари месец, доколкото помня

# 1 957
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
На мен на Бритос ми харесват малките награди, но така и не намерих бирата във Варна. В Била не съм ходила, че ми е далеч, но в други големи и малки магазинчета, които обиколих - няма.

На Мартини /24ч/ -пазарчето на Младост до Санита обещаха да заредят. На теб ти идва малко по- далеч от мен, но заредят ли, ш'са пуснеш за 15 мин Simple Smile

# 1 958
  • Мнения: 1 202
Oreo ,кой куриер го доставя?

# 1 959
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Тип Топ.

# 1 960
  • Мнения: 11 735
На мен на Бритос ми харесват малките награди, но така и не намерих бирата във Варна. В Била не съм ходила, че ми е далеч, но в други големи и малки магазинчета, които обиколих - няма.

На Мартини /24ч/ -пазарчето на Младост до Санита обещаха да заредят. На теб ти идва малко по- далеч от мен, но заредят ли, ш'са пуснеш за 15 мин Simple Smile
О, ще направя една разходка. Благодаря! Simple Smile
Драсни като заредят  Mr. Green

# 1 961
  • Мнения: 3 785
Днес получих една от най-лошите си награди за всички времена..Вериги аптеки ми изпратили по куриер
награда -изненада-химикалка и бели листчета за бележки и мостра на шампоан....как им се откъсна от
сърцето този скъп дар не знам Twisted Evil.

# 1 962
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy

Благодаря, имах нужда от разведряване.

# 1 963
  • Мнения: 3 785
 Rolling Eyesдаааа аз с такава надежда си очаквах наградката викам си поне някои хубав шампоан ще пратят..
Но за да бъда честна имах нужда от химикалка на работа и сега много хубаво си пиша с нея  newsm78

# 1 964
  • Мнения: 3 942
Регистрирах 3 опаковки от Ментина. Дано имам поне малко късмет, тази година нищо не съм печелила още  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт