Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 36 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 85 121
  • 729
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Благодаря, Бижу! bouquet

Искам да пробвам новите продукти на Nivea - пяна за душ. Трябва да се разходя до Лили тези дни.
От каталога им за април нищо друго не ме изкуши.

# 2
  • Мнения: 24 273
От каталога им за април нищо друго не ме изкуши.
И Слава Богу Whistling

# 3
  • Мнения: 35 950
в последно време най-често купуваното нещо от мен от ДМ е:

Скрит текст:

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 558
А аз пък си взех Магнезий+Калций+вит. Д3(пак от техните витамини).
Също съм доволна.От месеци имах едно потреперване на окото.Не спираше и не спираше.Реших да пробвам с Магнезий.Спря много бързо,чак не мога да повярвам.
В този сезон вече искам някакво ББ или ФДТ с леко покритие.Предложения?Със смесена към мазна кожа съм.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Ходих до Лили да си взема матовото червило на Golden Rose в цвят вино  Crazy и нямаше ток и всички клиенти вътре бяха в паника и заключени..

Харесах си бронзиращата пудра на Аура, тази с животинския принт. Да си я взема ли, да задоволя материалното в мен или да си ползвам старата от Ориент серията на Есенс ?
Доста студено кафява е , но с лек златен блясък.

# 6
  • София
  • Мнения: 20 045
Цитат
Аз ползвам разредителя на Перфект
И аз ползвам на Перфект.  Peace

Бижу, моля те, припомни ми кой беше околоочният крем на Балеа, който беше похвалила много преди време. Не мога да намеря къде съм си го записала.  Blush

П.П.: Благодаря за новата тема!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 6 189
Момичета споделете, от кои маски за лице и очи от асортимента на ДМ и Лили сте доволни?
Също съм в издирване на охлаждащ крем/гел за стъпала. Взех този на Балеа с ментол но охлаждането е само в момента на нанасяне, така че търся друго.

Последна редакция: сб, 01 апр 2017, 15:27 от ~Étoile~

# 8
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Мерси за новата тема  bouquet

Душ-пяната на Нивеа е готина особено за цена под 5лв.

http://www.beautifullsin.com/2017/03/nivea-caring-shower-silk-mousse.html

# 9
  • София
  • Мнения: 5 614
Ама хубава ли е, някой ползвал ли я е? За душ пяната на Нивеа питам.

# 10
  • Мнения: 2 688
А аз за шампоаните Nivea Hairmilk да попитам. Ползвали ли сте ги?

# 11
  • София
  • Мнения: 5 614
А аз за шампоаните Nivea Hairmilk да попитам. Ползвали ли сте ги?

На мен не ми хареса - тъкмо бях оправила пърхута и пак наново. Но майка ми го ползва и е доволна.

# 12
  • Мнения: 9 567
Понапазарувах и аз от Лили днес, взех си и мицеларния гел на Лореал, който похвалихте  Heart Eyes Имаше два вида - с бяла и розова капачка, като този с розовата уж бил новия вариант и по някакви нови стандарти, които не включват изписване на срок на годност. Laughing Исках и като последната четка  на Бижу, но няма Аура там, ще трябва да се занеса до Елитис тези дни.

# 13
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 742
Цитат
Аз ползвам разредителя на Перфект
И аз ползвам на Перфект.  Peace
И аз.
Маски Балеа не ползвам - пробвах няколко различни преди години, но кожата ми се зачервяваше и гореше, след като ги нанасях и се отказах.  

# 14
  • Мнения: 1 177
Днес ходих до ДМ и си купих на Алверде матиращия крем за лице, дано е добър. Преди това ползвах на Балеа матиращия с плодови киселини и той ми харесва. Взех си и от део-помпите и ролоните на Алверде за проба. Пробвали ли сте ги? За детето гледах измиваща пяна за коса и тяло на Алверде, но миришеше ужасно и не взех.

Общи условия

Активация на акаунт