Лидл 102 - Великденско- пролетна /01.04- 01.05/

  • 163 474
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 532
Благодаря за темата bouquet

Ние досега сме само с едно скромно стики, и то подарено на дребното от една леля пред нас. С кеф беше отворено, но последва разочарование, че не е син смърф, а някакъв прозрачен и безцветен.. Вече май е загубен Joy

С бекона ме зарибихте, ще ходя и аз днес да заредя. И от веро имам нужда, дано попадна на читаво.

Да ви питам, има ли в Лидл някакъв препарат за почистване на ютии? Моята изхвърля котлен камък с парата, явно й е време, но не съм ползвала досега..

# 31
  • Мнения: 847
А някъде да има останали ролери?

# 32
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
А някъде да има останали ролери?

Вчера имаше много в магазина в Младост 4

# 33
  • Мнения: 6 611
По спомен НЕхаресваното веро е жълтото W5. Възможно е, обаче, да са му подобрили качеството, не знам, отдавна не съм вземала. Peace
Пух, най-вероятно ви се е паднал цар Смърф, той е такъв безцветен, малко като златист го докарва. Laughing

# 34
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
Някой да е виждал сини тротинетки в Бургас? Само на розови и бели попадаме, обиколихме 3 магазина. А предната от Лидъл издържа 4 години на яко каране и блъскане, толкова здрава не бяхме имали, при все че поне 4-5 сме употребили за двете деца.

# 35
  • Мнения: 14 917
Нил,благодаря за новата тема.
Аз сега видях,че има круши и май утре ще ходя до Лидл.
Крушите са много "Арни".
Вчера пропуснах да споделя нещо - в ЛИДЛ има нов подукт-дозетки , два вида. Аз отдавна издирвам / не чак фанатично , де , но питах и в друга тема къде предлагат във физически магазини/ и вчера -Опааа, има в Лидл. Взех от Голда , от вчера къркам , ама понеже е 100 процента арабика , ми слабее. За сметка на това мързелът ми тържествува  newsm68
За верото - от предната тема прочетох , че най-най върховитото е синьото от ДМ и вече ползвам.
Слънцезащитните от вас разбирам , че са добри , ще се купуват явно.
 

# 36
  • Мнения: 68 351
Ни тъ разбрах кво рече,ама карай Rolling Eyes
Взех бекон...доволна съм.

А тъй ...кажи й на Брадата,че ДМско беше синьото веро Laughing

# 37
  • Мнения: 14 917
Тет , ти си на Нова Бразилия , теб с кафетата не те мисля Laughing
От НГ имам нова кафемашина , за еспресо , и заедно с нея дойде и бонус- 60 разлчни видове дозетки на Бианчи./ По 5 , 12 вида/.В една кутия. Имам и такова легенче-за дозети. Удобството е , че само буташ дозетката и после я вадиш , след употреба , без да чегърташ остатъците от кафе.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Тетоооуууу, щъ пляскам! Аз, че съм дърта и забравям - спор няма, ама нА чети тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=967204.765;topicrefid=20 какво е споделила Гес за синьото лидълско веро!!! Crossing Arms

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Днес е нашето прословуто мадамско лидълско парти Mr. Green Цялото ми меню е лидълско, дори тортата е само с лидълски продукти. Мога да поканя Шишков и Манчев на дегустация Joy Реших да се престраша да панирам с корнфлейкса, дано не сладни Crazy Пресен босилек не успях да намеря, няма ли или аз не съм го видяла? Ще ми се развали малко фацата на мини капрезетата, но ще го преживеем Joy

# 40
  • Мнения: 68 351
Ся....тя Гес е питала дали е Убаво синьото, после го купила и не било лошо, вика..Чак пък хвалби не видях Mr. Green
Аз пък си спомням снимката на облата ДМ-ска бутилка на синьото веро, ама в какъв контекст беше показана, не помня tooth

Дозетки,викате ooooh! ...що не се изказвате нормално бре. Кви са тез глезотии и изгъзици, м?

Оф, наплющах се с яйца и бекон....ся не ми дреме кога ще уври боба Laughing

# 41
  • Мнения: 14 917

Дозетки,викате ooooh! ...що не се изказвате нормално бре. Кви са тез глезотии и изгъзици, м?

Оф, наплющах се с яйца и бекон....ся не ми дреме кога ще уври боба Laughing
Joy Joy Joy
Goldie,
И у нас днес за гостите днес всички мезета -сирена , колбаси , маслини , е лидълско. Laughing
И кафето дори , а Фафлите ще ги нарежа и гарнирам с лидълска сметанка Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 3 610
Вчера се сетих за лидълския сладкиш с котешките езичета. Търсих ги, но не, няма и помен. После погледнах за обикновените хрупкави бисквитки и една служителка ми каза, че отдавна нямат зареждане. Що така, бе джанъм? newsm78

# 43
  • Мнения: 68 351
Ами що...няма. Няма и от моето кафе Нова Бразилия Rolling Eyes
Иначе котешки езичета съм вземала от Кауфланд.

Понеже рязко ми се доспа, мога ли да изключа боба на средата и после да си го доваря, се чудя..?

# 44
  • Мнения: 2 819
Аз влизам да похваля привръзките Сиемпре - памучни са и неароматизирани. Благодаря на потребителката, която ги показа и похвали  Hug
Много ни хареса и шоколада с лешници, който е намален тази седмица.

Общи условия

Активация на акаунт