Добре дошли в Люлин! Тема 30

  • 89 600
  • 768
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Ще следя, благодаря за информацията. Сега, ако се включи и някой за 33-то ОУ... bouquet До сега разглеждах сайта им, нарежда се в спискъка ми определено.

# 436
  • Мнения: X
Ние като влизахме първи клас в 56-то нямаше ден на отворени врати.

# 437
  • София
  • Мнения: 7 987
В 40-то училище от първи до трети клас са в отделно крило на училището. Тази есен ходих няколко пъти и бяха разпределени по един клас на етаж - първи етаж първи класове, втори - втори и т.н.
Доколко може да се разчита на информацията не знам, защото са правили преструктурирания тази година заради многобройни паралелки първолаци.
За материална база не знам как е, синът ми е в предучилищна паралелка там и стаята е прилична. Аз самата се чудя дали да остава там или да търся нещо по-добро.

# 438
  • Мнения: 1 889
Аз се включвам с глас за 33-то ОУ. Първи клас са на първия ет., не се изкачват по стълбите и не се смесват с другите ученици. Имат дори отделен вход за влизане/излизане от у-щето. Материалната база не е нещо особено, като във всяко общинско у-ще. До 4 кл. всички учители са добри. Имат стол, в който не знам каква е обстановката, но моето дете се храни там и не се е оплакала. Басейна е скоро ремонтиран, водата е топла, имат два часа плуване, заложени в програмата и отделно физическо възпитание. И не на последно място - учат само първа смяна.

# 439
  • Мнения: X
##Bvlgari## , милинка, благодаря ви! Много полезна информация.

# 440
  • Мнения: 1 177
Мен ме интересуват следните училища: 97 СОУ,  96 СОУ и 27 СОУ? Всякаква информация ще ми е полезна, че догодина ще имам първокласник. 

# 441
  • Мнения: 41
Здравейте,търся мнения за 96 училище.Доволни ли сте от учителките на децата Ви,които са сега в 4 клас?Храната как е? Въобще доволни,недоволни.Благодаря предварително и хубав ден на всички.

# 442
  • Мнения: 143
Здравейте, тъй като този месец ще раждам си търся педиатър със записване на часове за консумация и ваксини или поне със отделен вход от болни. Преди 5г. си бях платила пакет при д-р Субев в Люлин 10, но не останах доволна от отношението на сестрите и допълнителните такси извън този пакет. Много ви моля за съдействие и ви благодаря предварително!

# 443
  • Мнения: 54
Здравейте, мами. Търся детегледачка за синът ми, който е на 7 месеца. Работата ще е на непълен работен ден, като и аз в повечето време ще съм си вкъщи, така че ще се изразява преди всичко в игра с малкия, докато аз работя. Ползвали ли сте услугите на някого, от когото сте доволни и можете да препоръчате? Благодаря предварително.

# 444
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте, ще ми препоръчате ли място за детски рожден ден, подходящо за 7-годишни, и ориентировъчни цени?

Благодаря!:four_leaf_clover:

# 445
  • София
  • Мнения: 483
Здравейте, ще ми препоръчате ли място за детски рожден ден, подходящо за 7-годишни, и ориентировъчни цени?

Благодаря!:four_leaf_clover:
Капела Плей в Мега Мол.
На моята щерка и харесва и в Калпазани.

# 446
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Ще ми препоръчате ли читава фризьорка за прическа за абитуриентка в квартала? Simple Smile

# 447
  • Мнения: 1 889
https://www.google.bg/maps/uv?hl=bg&pb=!1s0x40aa9a8014c880a9 … KHWudAeoQoioIeTAK
САФО, ул. „Стефана Клинчарова“, 1343 ж.к. Люлин 2, София

# 448
  • Мнения: 836
В Люлин 2 скоро започва строителството на Лидл.

Информацията е, че магазинът ще се намира в празния терен срещу пощата, който в момента е обрасъл и неизползваем.

# 449
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Това е  страхотна новина. Дано го направят бързо. 😁

Общи условия

Активация на акаунт