Добре дошли в Люлин! Тема 30

  • 89 585
  • 768
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 889
Ние сме при Румяна Илиева - препоръчвам я. Смятам, че е със съвременни разбирания и реагира адекватно на разни създали се до момента ситуации.
Аз съм с много негативно мнение за нея, махнахме се и аз и дъщеря ми. Изписваше ни едно и съща хранителна добавка, независимо от оплакванията. И няма никакъв ред, с часове се чака пред кабинета.

# 691
  • Мнения: 836
Аз повече от 5 мин. след записания час не съм чакала. Слага всички ваксини без да се обяснява как сега точно ги няма. Изписвала е лекарства до момента два пъти и мога да кажа, че бяха подходящите. Харесва ми и адекватното поведение към детето. При поставяне на ваксините тя и сестрата как ли не подскачаха и не пяха, и детето проплака за секунда и започна да се смее.

# 692
  • Мнения: 1 177
Здравейте! Знам, че темата за добър фризьор е коментирана много пъти и че има и субективен момент, кой е добър и кой не толкова, обаче... Някакви идеи за такъв в Люлин 6 или на близо? Не ми е удобно да ходя в по- далечните райони.
Мога да препоръчам фризьорка в бл. 645, намира се на ъгъла на пряката която минава пред бившата сладкарница Пчела и пряката пред 27 СУ. Момичето са казва Лидия, подстригва добре.

# 693
  • Мнения: 4 017
Втора поредна сутрин въздухът в седма част е отвратителен. Така ли е и при вас?

# 694
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 008
Втора поредна сутрин въздухът в седма част е отвратителен. Така ли е и при вас?
В 4-та част има миризма на дим и пушек вече.
Какво се "носи" в 7-ма част?

# 695
  • Мнения: 4 017
Същото....
Не е ли много рано?

# 696
  • Мнения: X
И в 6та част е така. Димът се носи още през нощта, сутрините не може да се отвори прозорец и така до 9.30 Много е рано ми се струва, такива пушеци съм усещала само декември-февруари.

# 697
  • Мнения: 7 558
Аз усетих лошата миризма през нощта. Като че ли имаше смог. Доста странно за това време на годината.

# 698
  • София
  • Мнения: 14 637
Във ФБ групата на Люлин имаше снимки от горене на гуми в полето срещу втори м.р. Втори ден е страшна воня сутрин.

# 699
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 008
Във ФБ групата на Люлин имаше снимки от горене на гуми в полето срещу втори м.р. Втори ден е страшна воня сутрин.

Това обяснява нещата донякъде.
Но може и печките на твърдо гориво да са подкарали хората, за да се отопляват.

# 700
  • София
  • Мнения: 5 247
О, това на мен всяка зима ми е болна тема. В Люлин 8 е нетърпимо вече нощем и рано сутрин. Всяка година в студените месеци до март-април е така. Правя велики комбинации кога да проветрявам за да имаме вкъщи някакв запас от въздух.
Гори се всичко- въглища, дърва, гуми. Следя качеството на въздуха в сайта- https://airsofia.info/. Много е точен. Лошото е, че това е отрова и я дишаме и ние и децата като ходят на училище.

# 701
  • софия
  • Мнения: 2 463
Aз вече три пъти ставам свидетел да се пали 'нещо' /не знам какво е, но вони ужасно/ на строежа, който е на ъгъла на Ганди и Неру и то посред бял ден.

# 702
  • Мнения: X
Скорошни впечтления от фризьорски салон Дани в Люлин 1 имате ли? Четох стари мнения, че има курсисти и реално не постригва тя, а те като се упражняват върху реални клиенти, без да са предупредени.

Последна редакция: чт, 18 окт 2018, 22:36 от Анонимен

# 703
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 008
Някои знае ли дали има магазин за качествено бельо в квартала?

# 704
  • софия
  • Мнения: 2 463
Здравейте, има ли живущи във военните блокове зад новия Лидл във втора част?

Общи условия

Активация на акаунт