Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 129-та тема

  • 311 191
  • 755
  •   1
Отговори
# 180
  • Плевен
  • Мнения: 602
mihaela(n)koko, rosonera е дала рецептата и тя е само един пост след снимката, в скрития текст.

# 181
  • Русе
  • Мнения: 5 201
Малко сладости

Торта Гараш





Вкусни персийски бисквити към сутрешния чай



# 182
  • Мнения: 960
Ето ги и моите 30-минутни питки Simple Smile

# 183
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 523
Суши, сандвичи, хлебчета







# 184
  • Русе
  • Мнения: 5 201
Супичка със свинско месо



Пикантни пилешки гърди на фурна





Щрудел

# 185
  • Мнения: 960
Ние сме на гости, затова само тиквеник Simple Smile



# 186
  • София
  • Мнения: 220
Картофи със сметана шунка и кисели краставички


Пилешко с барбекю сос и пържени картофки

# 187
  • София
  • Мнения: 220
Класически питки Паркър


Портокалов кекс с шоколадова глазура

# 188
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 997
Картофи със сметана шунка и кисели краставички
Може ли рецептата? Peace

# 189
  • София
  • Мнения: 220
Здравей milmich , като количество нямам определена мярка за продуктите, всичко слагам на око, но ето все пак какво правя:
Скрит текст:
Сварявам 5-6 средно големи картофа, като предварително съм ги обелила и нарязала, по средата на варенето слагам малко сол и масло. В по-голям тиган /по-дълбок/ слагам 2-3 супени лъжици зехтин, нарязвам шунка на тънки лентички, също и кисели краставички, запържвам ги заедно. Когато картофите са готови изцеждам водата, слагам шунката и краставичките, наливам течна сметана за готвене на стайна температура /за това количество продукти отива една кутийка от 0,500 гр./, може и малко вода да се добави за да се получи повече сос, слагам топено сирене 5 триъгълничета. И единият вариант е да поври на котлона 10-15 минути, с непрекъснато бъркане, така остава по течно и може да се топи с хлебче.. Другото, което правя е след, като са смесени всички продукти да ги изсипя в тава или гювечета и да ги пека 20тина минути, като съм настъргала кашкавал отгоре, така се получава много вкусна запеканка Simple Smile ..
Да Ви е сладко! Simple Smile И дано да съм описала добре, моята импровизирана рецепта, но наистина става много вкусно Simple Smile

# 190
# 191
  • Русе
  • Мнения: 5 201
Шкембе чорба



Скрит текст:

# 192
  • София
  • Мнения: 4 705
Рецептата за шкембето ?😇

# 193
# 194

Общи условия

Активация на акаунт