Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 6!

  • 39 577
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Банда  bouquet да се отчета:
ядох каквото казах, но май вечерята беше повече от обяда. Сипах си втора чиния манджа без добавки, т.е. чиста коприва. С водата съм ОК.

КАТЕ  Hug Hug Радвам се, дано се оправиш бързо!  Praynig Praynig Praynig

ВЪЛНИЧКЕ  Hug Hug Недей завижда, утре ще си ги върна - след воден винаги така става.  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 11 116
Нещо да се посмеем от една друга тема.  Mr. Green
Скрит текст:
Цитат
След като ми казаха, че яйцата ми на външен вид напомнят стар растафар, реших да направя решителна крачка и да си купя този гел, понеже предишните опити за бръснене не се увенчаха с успех, освен това едва не си счупих гръбнака в опити да достигна особено трудно достъпните места. Падам си малко романтик, затова реших да направя това за рождения ден на жената - нещо като втори подарък. Поръчах си гела предварително. Тъй като работя в Северно море, се мислех за корав пич и мислех, че предишните отзиви са писани от жалки офисни плъхове... О, събратя мои по нещастие, колко грешах само! Изчаках, докато половинката ми легна да спи и, намеквайки за приятна изненада, отидох в тоалетната. Отначало всичко вървеше нормално. Нанесох гела на съответните места и зачаках. И много бързо дочаках. Отначало почувствах топлина, който след няколко секунди се смени от непоносимо парене и чувство, което мога да сравня единствено с усещането, когато се опитват рязко да ти обуят гащи от бодлива тел, като в същото време се опитват да те подхвърлят нагоре към тавана. До тази вечер не бях особено религиозен, но във въпросния момент бях готов да повярвам във всеки един бог, само и само да ме бе избавил от адското парене около гъза и от пълното унищожение на кренвирша и яйцата. Стараейки се да не си прехапя долната устна, се опитах да отмия гела в мивката, но единственото, което успях, бе да пъхна снопче косми в дупката. През завесата от течащи сълзи някак си се измъкнах от тоалетната и се насочих към кухнята. Когато стигнах там, вече не можех да ходя, така че последните метри до хладилника изминах пълзешком. Изкарах тавичката на фризера и открих там ваничка със сладолед, махнах капачето и я тикнах под себе си. Облекчението бе фантастично, но не за дълго, понеже сладоледът се разтопи и адското парене се завърна с нови сили. А и ваничката бе твърде малка, така че не успях да бъда от полза на дупката на задника си. Започнах да ровя из фризера, надявайки се да намеря нещо - сълзите вече бяха толкова обилни, че почти нищо не виждах. Напипах пакет, в който, както после се оказа, имаше замразени бобени кълнове, и го разкъсах колкото се може по-тихо. Грабнах няколко кълна и безуспешно се опитах да си ги набутам между бузките. Не помогна - а и на всичкото отгоре гелът проникна в правото черво и сега там все едно работеше реактивен двигател. Надявам се, че никога през живота си за втори път няма да си мечтая в кухнята внезапно да се бе оказал снежен човек - гей. Разбирате ли колко ниско бях готов да падна, само и само за да отмине болката? Единственото решение, което хрумна на изтерзания от болката ми мозък, бе внимателно да пъхна едно кълнче там, където досега не бе раснало ни едно растение. За съжаление жена ми дочула странните звуци от кухнята и решила да провери какво става. Когато влезе в кухнята, завари потресаваща гледка: аз лежа на пода, вирнал задник, от който капе ягодов сладолед, и си тикам фасул в гъза с думите "О-о-о, какъв кеф...". Това несъмнено я шокира и тя закрещя. Не я бях чул да влиза и това така ми изкара акъла, че червото ми се сви в спазъм и кълнчето с немалка скорост излетя към жена ми. Мда, ясно, че бобен кълн, с който пърдят в твоя посока в 12 часа през нощта, не е изненадата, на която тя бе разчитала... а и на следващия ден трябваше дълго да обясняваме на децата къде изчезна сладоледа... в общи линии, благодарение на Veet може да се лишиш не само от космите на тялото си, но и от достойнството и самоуважението си.

# 32
  • Мнения: X
 Катенце, радвам се, че си по - добре. Гушкам те и да се оправяш!

Вангоби  Hug
Ив, и на мен ми прилошава понякога, не стой гладна, здравето е най - важно.
Мамексче, аз и от 1 кафе се разтрепервам. Дали кръвно вдигам, нз.
Иринитке, стискам палци за ЛО, да бъде добре.
Жулс, слуша ли мъжо?
Стреличке, чакаме снимка от Солун.
Деми, как сте? Дано намерите скоро квартира.
Долче, как е малката?
Адорейшън, Инджи, Курдов, Деси, Петя, Облашкова, всичкии Hug
Жгмъци, лека работа.

Ние сме си вкъщи. Оцелях в самолета, хаха.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте!
Благодаря и аз за новата темичка   Hug

Отчитам режимен плодов ден - достатъчно количество ябълки, банани, киви и портокал  Laughing Laughing Laughing
Вода и билков чай в изобилие bowuu
Вечерях рано и дано да не огладнея, че трудно устоявам нощем  Mr. Green

Кати, желая бързо възстановяване. И аз искам от твоето чайче  bouquet

На всички хубава и спокойна вечер!   Hug  bouquet Hug

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Жгмъциии, милооооооооооооооооооооооост! rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

И аз вечерях преди осем - 1/2 от киноата, салата и няколко вилички задушени картофи с пресен чесън и копър, Джулке Wink

ЛО се завърна.
Скрит текст:
Стресиран е, естествено. Но поне се установи от къде му е проблема в сърцето - едната клапа не се затваря плътно. Сега - ДИЕТА. Трябва да свали 20 кг, движение за укрепване на сърдечния мускул, правилна медикаментозна терапия и да се молим проблема да остане на нивото, на което е. Praynig Майка ми беше така около 10-15 години, след което й смениха клапата и сега е пич.

Деси, и мен ме вбесяват такива "дребни" измамници. Да не ви казаха, че е станала грешка с маркирането. Що не маркираха 3 пъти нещо дребно, ами уиски #Cussing out

Сиси, добре дошла у дома Hug

жгмъци, курабийките са божествени! Леле, колко ги обичам Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 858
Здравейте прекрасни ,
Менюто за целия ден - 1 коф. кис. мляко, 1 ябълка, 1 яйце, салата от зелена салата, домат,краставица и сирене ама много вкусна беше  Laughing
Не мога да ви пиша колко съм свалила че чистя каченото от последните две седмици но корема ми се прибра .
Курдов, дано мине всичко нормално със сестра ти   Hug
Кате, много се радвам за теб че е малкия дявол  Hug
Жгмъц, леле какви курабии  Crossing Arms а аз само на белтъци и салати  Hug
Вангобче  Hug Hug Hug
Иринитка,  Hug
Мими, не бях на диета, карах режимни четворки, и не свалях както предишни врътки и затова се демотивирах и си започнах по старо му и от пет свалеви кг. Си върнах 3 кг. и сега боря още тези килограми  Hug
Утре до обяд съм на работа а след обяд релакс ще ходя на маникюр  Flutter

# 36
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Банда, бързам да ви завия. След като се натъпках, сега ми се доспа  ooooh!



Лека нощ на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Нещо да се посмеем от една друга тема.  Mr. Green

rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo

Иринитке, мен най-много ме учуди това, че дори не се опитаха да ми кажат, че е трябвало да се обадя на място или че това не може да е така, ами направо отидоха да засекат бройката (просто за мой късмет никой друг не беше купил от последното им засичане на бройката на бутилките освен мен  Twisted Evil)
Курдов, за мен онова лилавичкото в ъгъла  Whistling че нещо ми е ладничко

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Де сте, бре?
Късно е за ручане Thinking
Пишете, че жгмъцунка е на работа Hug

Демитууу, ко стана? До  къде  стигна "Мисия нов дом"
Джулке, днес нещо и се губиш Thinking понаписваш туй-онуй, ама не е като да е hahaha

Вангобче, и това ще мине Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 11 116
Нали помните "живата" ми елха, върнаха ми парите без никакъв проблем, без да доказвам, че е купена от тях, без бележка.  Wink

Джулиета, може да е заровила томахавката т.е. чесъна и да се ... сдобряват с мъжОт и.  Mr. Green

# 40
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Май само ние тринките сме тук, а?
ВангобитУУУУ, ще се справите, ако ще ти помогне, сподели  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 2 089
Жгмъцинка, посмяхме се дружно на неволите на горкия малоумник  Joy Откъде ги намираш тия бисери  hahaha Joy Joy Joy Браво за елхата. Ами държат си на реномето хората.
Сватенце, ха сега да видим няма ли да пази диета ЛО. Всичко ще се оправи, ако те слуша. А за да те слуша ще трябва  bash Много се кефя на банята и защото мисля, че имам малко пръстче там  hahaha
И аз съм също толкова луда, нали си знаеш. И на мен ми предстои смяна на душ кабина, та не знам кога ще подпаля и аз  Heart Eyes
ВангобитуHug :
Деси, само така! Ами ако не се беше усетила... аман! Как пък никога не става обратното ...
Аз си карам дничките - днес белтъчен, след плодовия -500. Както каза Курдов - утре +1000. И те така.

# 42
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джулке, днес нещо и се губиш Thinking понаписваш туй-онуй, ама не е като да е hahaha
Тук съъъъмммм,  bowuu
Малку късну ядух,  smile3506

Вангобиии, ко стааа? Каръщината мий пузната, заедно бяхме в казармата, мноу ма Убича, аз нея не, ама кой ли ма пита, та, леко са отплеснах, исках да кажа, че всичку ша са опрай!  Heart Eyes  Heart Eyes

Кате, радвам се, че си добре!  Hug  Hug

Жгмъци,  Joy туй е за скритият текст, а туй  Joy за Мъжот ми. Ми на дивана са е опнал, дреме ли, хърка ли, не знам, шушка го побутва и се катери по него.  Mr. Green

В Лидл между другуту, отдавна прилагат доста лоялност. Нали знайти, сичко може да връщати там, ако не вий изкефило, срещу касова бележка.  Whistling

Демитууу,  Heart Eyes
Вълничкеей,  Heart Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Сватенце, за това сме от една порода Heart Eyes Heart Eyes

Между лоялност и тези евтини трикове  - с отрязаната елха и тройно маркираното уиски разликата е доста голяма.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire "Нещо ми се чинат нереални" т.е. има нещо гнило в Дания  Thinking Thinking


Джулка, спи ли гада Thinking Thinking Нали знаеш как може бързо да се ококори - едно лееееко дъхче на....едно такова зеленичко, с мустачки, с тънки листенца....Чесънче му викат Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 11 116
Доста тъпо беше това с елхата, догодина ще търся някой разсадник.  Crossing Arms
Иначе тройното маркиране ми се вижда грешка на касиерката, едва ли е политика на фирмата.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт