Тест за овулация - въпроси / тема 6 /

  • 65 449
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 471
Между 12-16 при всяка жена е различно, средно 14

а, ако е по - малко от 5 до 8 дена ? нормално ли е ?

# 181
  • София
  • Мнения: 11 484
Ако е потвърдена овулацията - не е нормално.

# 182
  • Мнения: 471
Ако е потвърдена овулацията - не е нормално.

Аз имам спирала може ли от нея да е ? Да има възпаление ?
и ако има висока температура 39 ,не е нормално нали ?

какви изследвания трябва да се пуснат ? И да се махне спиралата предполагам ?

# 183
  • София
  • Мнения: 11 484
Ти тези въпроси зададе ли ги на личния си лекар, или на гинеколог?

# 184
  • Мнения: 471
Ти тези въпроси зададе ли ги на личния си лекар, или на гинеколог?

не ,днес следобед ще ходя на личен и ще поискам и за гинеколог ..
спиралата ми е от януари, преди 3 месеца ходих на гинеколог и всичко беше нормално .. след това започна да ми става лошо ,не обръщах внимание ,мислех ,че е нормално и ще отмине ..

# 185
  • Мнения: 665
Момичета, тази вечер в 18.00ч. тестът ми беше абсолютно положителен и съм в чуденка кога да започнем опитите, от тази вечер или от утре. С тежък МФ сме и много се надявам да улучим "момента"...

# 186
  • София
  • Мнения: 35 941
Момичета, тази вечер в 18.00ч. тестът ми беше абсолютно положителен и съм в чуденка кога да започнем опитите, от тази вечер или от утре. С тежък МФ сме и много се надявам да улучим "момента"...
Днес и вдругиден или само утре.
Дано да успеете Peace

# 187
  • Мнения: 85
Мили дами, тестът е положителен,нали? Въпросът ми е трябва ли да изчакаме 12ч или да започнем бебеправене още веднага?

# 188
  • Мнения: 6 305
По-добре е да започнете от сега. Така когато настъпи О, вече ще има плувци на линия които да очакват яйцеклетката.

# 189
  • Мнения: 85
Благодаря!

# 190
  • Мнения: 39
Здравейте!Имам един въпрос.Възможно ли е да се  усеща церкв.слуз,а теста за ову да покаже (--)..Със супер не редовен цикъл съм .

# 191
  • Мнения: 6 305
ЦС се наблюдава около 4 дена преди О, като в денят на О от белтъкообразна се променя на по-скоро водниста. Теста за О отчита положителен резултат 24-48ч преди О, т.е. приблизително на 3тия ден от появата на ЦС, което означава че на 1-2ри ден от появата и е нормално теста да е все още отрицателен.
    Щом имаш нередовен цикъл, обърни внимание на хормоните...

# 192
  • Мнения: 478
Здравейте, момичета! За първи месец си правя тест за овулация и доколкото разбрах най-подходящите дни за бебеправене са първите три след положителен резултат, после един почвка и отново един ден работа.
Вчера имах положителен тест, но и днес също така като втората линия не ми изглежда да е по-бледа.
Нормално ли е пика на LH  да продължи няколко дена? Според вас това значи ли, че фоликула все още не се е пукнал и схемата 3-1-1  си остава същата? Вие в кои дни покрай овулация бебеправите и с какви почивки? Някъде бях чела също и че е добре през два дена да има почивка заради качеството на спермата.

# 193
  • Varna
  • Мнения: 1 730
През ден до + тест, после 3 дни подред Peace

# 194
  • Sofia
  • Мнения: 857
Метода на Валентина  работи безотказно 😀!  Смятам го за най правилния!

Общи условия

Активация на акаунт