Искат я на ясла

  • 1 538
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 319
Няма нищо странно, хора! В по-малките градове това просто е така. Кухните са към детските ясли - готвят на едно място и записваш детето си към яслата - води се към някоя група, но не в списъчния състав, а само за храната. Имашш си шкафче - оставяш бурканчетата там, пълнят ти ги, ходиш да си ги вземеш, като взимаш пълни, оставяш празни - надписани, с пластмасови капачки и пр.  Само млечната кухня, която е за най-малките, е отделно от тази в яслата. Ей такава млечна кухня не съм чувала например да има в Софето. Обаче в Димитровград, откъдето съм, има. От нея взимат ядене за дечица, които ядат все още млечна храна - бебета на по девет, десет месеца. От самата ясла - деца над 1 год.

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Точно така е, както и Диана го описва.
А това, че е 5 група не означава абсолютно нищо. Просто там е имало място, там са я записали.

# 32
  • Мнения: 5 468
Ха newsm78! Ще падна! Откога яслата стана като казармата? Искат я..., ами как така ще я искат, като ти не си я записала и не си въобще дори помисляла такъв вариант?
Интересно, в София се молиш да ти вземат детето в детско заведение, а в останала част от Бг се борят за всяко дете. Ами не е честно пък Crossing Arms.

# 33
  • Мнения: 3 089
ами това е - имаш безпрекословна форумска подкрепа Simple Smile

добре си отсвирила директорката.

# 34
  • Мнения: 5 370
Ха newsm78! Ще падна! Откога яслата стана като казармата? Искат я..., ами как така ще я искат, като ти не си я записала и не си въобще дори помисляла такъв вариант?
Интересно, в София се молиш да ти вземат детето в детско заведение, а в останала част от Бг се борят за всяко дете. Ами не е честно пък Crossing Arms.
Те това е, Ню го е рекла много точно.
Иначе в малките градове, от какъвто съм родом и аз, е бой за всяко детенце-разбирате ли???
И какви разкошни градини пустеят и се занемаряват, понеже няма дечица.............
Иначе, Диманка, веднага на първо четене бях уверена, че целта и е да те "придърпа".
Мое лично мнение-гледкай си я сладурана, има време за детските заведения.

# 35
  • Мнения: 525
Ако имаш възможност да започнеш работа пробвай да я пуснеш, но ако си си в къщи ще полудееш докато я няма. Моето мнение е да използваш момента да бъдеш до нея, все пак е малка още и се нуждае от твоята грижа.

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
До преди 2 седмици работих близо 5 месеца по заместване. През това време я гледаха баща й, който работи през нощта общо взето, и баба ми. Та и работа да си намеря, което не смятам да правя за момента, едва ли ще я дам още.

Общи условия

Активация на акаунт