Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 май 2006, 14:42 ч.

Mustela-серия за атопична кожа

• 488
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
искам да ви попитам някой ползвал ли е тази серия и по точно крема за лице Mustela Stelatria Zones irritees 50 ml.
Дъщеря ми е на 1г и 8 мес. и има силно зачрвени бузки с малки пъпчици по тях. Ползвели сме само балсама на д-р Тайс но без резултат. Sick

# 1
Здравей!
Не съм ползвала тази серия, но тук мисля, че може и да намериш отговор на въпроса си Simple Smile.

# 2
  • София
Моя приятелка ползва тази козметика за дъщеря си и каза, че е много доволна. Имаше обрив по лицето и с това кремче й мина за два дена.

# 3
  • Карлово
Аз ползвам Stelatopia и съм много доволна след десетките кремове, които смених

# 4
Аз ползвам Stelatopia и съм много доволна след десетките кремове, които смених

Peace

И при нас положението е същото

# 5
  • Sofia
Малката има пъпки - по-скоро като 4ервени петънца по лицето. Дерматолога ни изписа Адвантан. Мазах два дни - из4езнаха , но след няколко пак се появиха. Може и аз да я пробвам тая Стелотопиа Peace

# 6
Серията за атопична кожа е Стелатопия, лекар ли предписа Стелатрия?

# 7
  • София
Здравейте мами,
искам да ви попитам някой ползвал ли е тази серия и по точно крема за лице Mustela Stelatria Zones irritees 50 ml.
Дъщеря ми е на 1г и 8 мес. и има силно зачрвени бузки с малки пъпчици по тях. Ползвели сме само балсама на д-р Тайс но без резултат. Sick
Синът ми имаше същите пъпчици с неизвестен произход, за момента нямаме съмнения за някаква алергия. Започнах да мажа с хидратиращия крем за лице на А-Дерма и да чукам на дърво вече един месец нямаме никакъв проблем. Искай от някоя аптека тестерче да видиш как ще ви действа на вас.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт