Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 апр. 2017, 10:02 ч.

Лечение на Атопичен дерматит.

• 9 605
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
Иване, може и да греша, но ти нямаш склонноста да се вслушваш в съвети, но те моля да ме послушаш.

1. Направи си тестове за хранителни алергии.
2. Спри за месец глутена.
3. Резултат от пробиотик може да очакваш минимум след 6 месеца непрекъснат прием.
4. Пробвай биорезонанс +  лазер  Peace

Благодаря ,напълно съм съгласен .

# 61
Иване, може и да греша, но ти нямаш склонноста да се вслушваш в съвети, но те моля да ме послушаш.

1. Направи си тестове за хранителни алергии.
2. Спри за месец глутена.
3. Резултат от пробиотик може да очакваш минимум след 6 месеца непрекъснат прием.
4. Пробвай биорезонанс +  лазер  Peace

Здравейте ,отново .искам да ви попитам под лазер ,какво имате предвид ?Фототерапия ли?Благодаря и хубав ден!

# 62
Биорезонанс + лазерна терапия.

Ако сте от София ще Ви дам координати за да започнете с диагностиката и лечението.

# 63

Ако сте от София ще Ви дам координати за да започнете с диагностиката и лечението.

Здравейте,благодаря ви много ,засега нямам възможност от Кюстендил съм .Но имам желание.Тук се получи малко като,който няма желание намира оправдание ,който има желание намира начин!Благодаря ви още веднъж ,засега съм се насочил ,към релакс ,чист въздух и по-малко спорт със спокоен сън и пробвам със някой храни и детоксикация за пречистване на организма и естествени пробиотици за възстановяване на синдрома на пропускливото черво.Хубав и усмихнат слънчев ден ,до скоро!

# 64
  • София
О, нашата тема се преместила тук!
Споделям последното си откритие за пробиотик /евтин, но истински, държи се в хладилник/
https://apteka.framar.bg/30062947/%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80 … 0-%D0%BC%D0%B3-20

Ще пробвам отварата от дафинов лист.
Иначе малкият тази зима е много добре.

# 65

Здравейте,благодаря ви много ,засега нямам възможност от Кюстендил съм .Но имам желание.Тук се получи малко като,който няма желание намира оправдание ,който има желание намира начин!Благодаря ви още веднъж ,засега съм се насочил ,към релакс ,чист въздух и по-малко спорт със спокоен сън и пробвам със някой храни и детоксикация за пречистване на организма и естествени пробиотици за възстановяване на синдрома на пропускливото черво.Хубав и усмихнат слънчев ден ,до скоро!

Ами и аз не съм от София и ви разбирам. Не е възможно постоянно да се пътува до там.
Ако желаете направете като имате път на там първична диагностика и първа терапия и вижте как се чувствате. Не съм посещавала центрове в София, но много горещо ми препоръчаха специалист диагностик и уред за терапия.

# 66

the Дорис, бихте ли споделили информация за диагностика и уреда в София, може и в лично съобщение. Благодаря.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт