Слоукукър – мнения, рецепти – втора тема

  • 91 423
  • 760
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 107
Нищо му няма на зелето няма да се развали както в тенджерата става

# 121
  • Мнения: 28 396
pumpit, мисля, че добре си решила за 7 часа на ниската степен да готвиш зелето, но ако има кой да провери след 5-6 часа какво е положението ще е добре. това ще е, докато изпробваш и свикнеш с твоя уред. освен това, щом ползваш ситно нарязана салата е възможно да уври по-бързо. сега, след 4г. употреба разчитам изцяло  на  допълнителен ел.таймер, нагласявам го вечер на 7 ч. на ниската степен и си се включва и изключва сам, но отначало проверявах.
Ема, от къде каза, че си купи допълнителното таймерче, и колко струваше? newsm78
Купих и аз за мама Лидълското кукърче, даже червеничко успях да грабна, адски е кипро и е едно към едно с 3.5 литровото на Крак Пот, но искам да и взема и таймерче! Simple Smile Разгледах кукърчето ....изработката е добре....керамичния съд перфектен....три години гаранция! Simple Smile

# 122
  • софия
  • Мнения: 564
от  бриколаж - реле за време - пак ги има 5,99 лв.
ето брошурата http://www.proomo.info/2017/10/mr-bricolage-19.html - стр5.   това, лидълското е много красиво и тяхната марка силвъркрест си е добро качество. честито на мама!

# 123
  • Мнения: 28 396
от  бриколаж - реле за време - пак ги има 5,99 лв.
ето брошурата http://www.proomo.info/2017/10/mr-bricolage-19.html - стр5.   това, лидълското е много красиво и тяхната марка силвъркрест си е добро качество. честито на мама!
Благодаря ти, ще й взема и таймерче, когато съм при нея и яз ще си поготвям в него!  newsm68 Моят на Крок Пот беше с таймер и дисплей, но пък купувах преходник, защото съм го купила от Амазона и дойде с тризъбест щепсел! hahaha hahaha Имам и други уреди на Силвър Крест, не са мръднали!
Утре отивам за таймерчето! bowuu

Последна редакция: сб, 28 окт 2017, 00:04 от mimi.7299

# 124
  • Пазарджик
  • Мнения: 187
Зелето ще стане перфектно, само дано не си сложила допълнително вода, защото в този съд неизвира и ще стане много воднисто, ако си сложила, може да прибавиш 2 шепи ориз. По моя вкус с ориз е още по-вкусно. Ориза се слага един час преди края на готвенето, не в самото начало.
Вънкашната температура невлияе особено върху времето за готвене.

# 125
  • Мнения: 12
Здравейте! И аз си взех слоу кукър на Лидл. Въпросът ми е, след като няма таймер, мога ли да си наглася на степента и да разчитам, че след указаното време ще се изключи или трябва да си следя времето и когато минат примерно 6 часа на medium да го изключа.

# 126
  • Мнения: 9 107
Не можеш. Трябва ти да си изключиш, щом няма таймер.

# 127
  • Мнения: 12
Благодаря! Значи  ще трябва да се обзаведа и аз с таймерче, че да ми е по- спокойно.

# 128
  • Мнения: 28 396
Благодаря! Значи  ще трябва да се обзаведа и аз с таймерче, че да ми е по- спокойно.
Аз вече си го купих...
 Simple Smile

# 129
  • София
  • Мнения: 592
Здравейте, има ли някъде събрани изпобвани рецепти за слоу кукъра. Видях, че сте побликували в старата тема, но ми е трудно претърсването - много е голяма.  bouquet

# 130
  • софия
  • Мнения: 564
изписах в гугъл "рецепти за слоу кукър" - излизат много възможности. това ще ти е полезно в началото, после сама ще си намериш начина според вкуса си. основен принцип е да не добавяш вода - всеки продукт/месо, зеленчуци, плодове/ съдържа такава и при готвене не се изпарява /не говорим за боб и леща, нали?/. аз ползвам хартия за печене /плик, за да ми е по-лесно миенето. времето за готвене е според уреда - за моя крок пот 3,5 л. - 7 ч. на low е достатъчно за всяка гозба. можеш да питаш конкретно за определена рецепта тук, разбира се - всички сме много отзивчиви. успех!
 

# 131
  • София
  • Мнения: 592
Благодаря, ще търся.

# 132
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Здравейте, има ли някъде събрани изпобвани рецепти за слоу кукъра. Видях, че сте побликували в старата тема, но ми е трудно претърсването - много е голяма.  bouquet

    Споделям сйта на Пеп-4о  bouquet , чудесни идеи има.

http://pep-4o.blogspot.bg/search/label/Crock-Pot

# 133
  • Мнения: 2 687
Имахме и тук отделна тема за рецепти,би било супер да търсим там вдъхновение Simple Smile

Аз в крока готвя само на лоу, нали това е идеята Simple Smile И почти винаги на 7-8 часа.

Моят мирише,но съвсем слабо.

Мария,супер ще им е като размер този крок, за който питаш от емаг.

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Мария,супер ще им е като размер този крок, за който питаш от емаг.

Благодаря!
Вече го подарих и го ползват. Сестра ми е много доволна. Simple Smile
Тя работи на смени и до късно, все бяха на готова храна. 

Общи условия

Активация на акаунт