Слоукукър – мнения, рецепти – втора тема

  • 91 240
  • 760
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Здравейте и от мен! С това "бебче" съм https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0117ODOWS/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1, но искам да му сменя вътрешната тенджера. Търсих, рових, но не успях да намеря откъде... Покритието й започна да се бели... Имам и гаранция за уреда, дали ще покрие повредите по вътрешната тенджера? Ползвала съм единствено пластмасови шпатули  и го ползвам основно за приготвяне на бульони, за бавно готвене и за готвене на пара...

# 196
  • Мнения: 28 137
Здравейте и от мен! С това "бебче" съм https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0117ODOWS/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1, но искам да му сменя вътрешната тенджера. Търсих, рових, но не успях да намеря откъде... Покритието й започна да се бели... Имам и гаранция за уреда, дали ще покрие повредите по вътрешната тенджера? Ползвала съм единствено пластмасови шпатули  и го ползвам основно за приготвяне на бульони, за бавно готвене и за готвене на пара...
Въх туй куки много ми хареса, не съм виждала такова! Flutter Но съд не знам откъде да се купи! Confused

# 197
  • Мнения: X
Кукито /много сладка дума, хареса ми!!!/ наистина е много хубаво и ми върши прекрасна работа. Писах днес на дЕ щО се сетих- на адреса от гаранцията, на Крок Пот директно, на разни други сайтове, които го предлагат... Ще видим какво ще стане, но доколкото разбирам, не се предлагат отделно купите, или поне до скоро е било така. Остава ми надежда в допълнителната гаранция, която си платих, дано тя да ми покрие тази щета.  Praynig

# 198
  • Мнения: 28 137
Изглежда много функционално и кипро! Дано си намериш съд! Simple Smile

# 199
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Здравейте и от мен! С това "бебче" съм https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0117ODOWS/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1, но искам да му сменя вътрешната тенджера. Търсих, рових, но не успях да намеря откъде... Покритието й започна да се бели... Имам и гаранция за уреда, дали ще покрие повредите по вътрешната тенджера? Ползвала съм единствено пластмасови шпатули  и го ползвам основно за приготвяне на бульони, за бавно готвене и за готвене на пара...
Дай ми модел номер ако имаш, ще потърся при нас.
Най-вероятно няма да го покрие гаранцията, тъй като обикновенно това се води wear and tear (захабява се от ползване), но най-добре погледни гаранционната карта.

# 200
  • Мнения: X
Момичета! Много съм доволна- от Амазон ще ми го заменят с чисто нов! Предложиха ми и рефънд, но аз си искам слоу- кукъра /нищо че отделно имам и мултикукър, и ИП/, просто съм голям фен на всевъзможни помощници в кухнята- всеки си има своите предимства за различни неща.

ELL, би ли проверила все пак, да съм подготвена за в бъдеще, ако пак изпадна в подобна ситуация. Моделът е CSC024, Crock-Pot Multi-Cooker, 5.6 L. Ако пък има купи за този модел, бих си взела и една резервна- да си имам. Благодаря!!!  Hug

# 201
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
TuЛи сега погледнах, но не ми излизат части са съжаление, само слоу- кукър.

# 202
  • Мнения: X
Благодаря ти, Ell!  Hug
Аз междувременно получих отговор от Крок- пот, че мога да си купя само купа, като цената й е доста приемлива /на фона на това да няма и да трябва да сменяш целия уред само заради купата/- 25 паунда.  Peace

# 203
  • Мнения: 39 048
Преди да се върна да чета в темата, да си задам въпросите първо.
Има ли шанс да се получат хубави сърми в слоукукъра?
Ама- да им сложа сурова плънка и да ги комбинирам- лозови и със зелеви листа? Знам че се слага малко вода и над тях се слага лист фолио, за да се задушат, ако няма да се пълни целия съд. Какво друго може да ме посъветвате? Никога не съм готвила сърми в тоя помагач.

# 204
  • Злокучене
  • Мнения: 454
Преди да се върна да чета в темата, да си задам въпросите първо.
Има ли шанс да се получат хубави сърми в слоукукъра?
Ама- да им сложа сурова плънка и да ги комбинирам- лозови и със зелеви листа? Знам че се слага малко вода и над тях се слага лист фолио, за да се задушат, ако няма да се пълни целия съд. Какво друго може да ме посъветвате? Никога не съм готвила сърми в тоя помагач.
Винаги слагам сурова плънка. Като не ги завивам плътно и не ги тъпкам едно до друго, защото ще остане суров ориза. Слагам плънка завивам леко без стягане и слагам в слоукукъра без фолио, само вода, с която съм изплакнала съда с плънката Wink

# 205
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 739
    Мойто 8-годишно "момче" сдаде багажа миналия месец и вчера си купих ей туй чудно нещо, заедно с по-малко "братче" върви и беше на промоция за сумата от $27.99 за двата + готварска книга. Като го тествам на Коледа и ще пиша.

          

# 206
  • софия
  • Мнения: 564
честита придобивка - комплект! със здраве да си ги ползваш и да споделяш /хитри и мързеливи/ рецепти от тази книга:laughing:

# 207
  • Мнения: 28 137
Абе Ирчеее, за какво са ти тези братчета готвачета, нали имаш ИП! Къде ще побереш всичките....???

# 208
  • Мнения: 9 092
   Мойто 8-годишно "момче" сдаде багажа миналия месец и вчера си купих ей туй чудно нещо, заедно с по-малко "братче" върви и беше на промоция за сумата от $27.99 за двата + готварска книга. 

          

ти що така дразниш сега с тия цени Grinning
Със здраве да си ги ползваш!

# 209
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 739
Абе Ирчеее, за какво са ти тези братчета готвачета, нали имаш ИП! Къде ще побереш всичките....???

    Ми може да се е развалил вече, затуй  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

    Мойто 8-годишно "момче" сдаде багажа миналия месец и вчера си купих ей туй чудно нещо, заедно с по-малко "братче" върви и беше на промоция за сумата от $27.99 за двата + готварска книга. 

           

ти що така дразниш сега с тия цени Grinning
Със здраве да си ги ползваш!

    Пепчо, знаех, че ще подразня, но не ми беше туй целта. Какви са обирджии по нашенско, за какви цени говорим в България  ooooh! ooooh! ooooh! Защо, защо, с какво сме го заслужили???
   А забеляза ли, че аз дори го взех на промоция, с $12 намаление от дадената цена.  Wink

   Мерси, момичета, хубави почивни дни!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт