Слоукукър – мнения, рецепти – втора тема

  • 91 475
  • 760
  •   1
Отговори
# 315
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Аз попитах за оризоварка, почти всички имат приставка за готвене на пара.

# 316
  • Мнения: 28 448
Аз попитах за оризоварка, почти всички имат приставка за готвене на пара.
Ти искаш оризоварка ли? С възможност за готвене на пара? Ами ако някой има моделът, който си показала да пише.....! Аз съм нямала оризоварка! Sad

# 317
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Аз попитах за оризоварка, почти всички имат приставка за готвене на пара.
Ти искаш оризоварка ли? С възможност за готвене на пара? Ами ако някой има моделът, който си показала да пише.....! Аз съм нямала оризоварка! Sad
Ами да, търся си оризоварка от известно време, а и другия месец ще започна захранване на бебето, така че ми се искаше да има и за готвене на пара. Simple Smile Дано някой има опит с такъв уред, че нямам много време. Grinning

# 318
  • Мнения: 28 448
Аз попитах за оризоварка, почти всички имат приставка за готвене на пара.
Ти искаш оризоварка ли? С възможност за готвене на пара? Ами ако някой има моделът, който си показала да пише.....! Аз съм нямала оризоварка! Sad
Ами да, търся си оризоварка от известно време, а и другия месец ще започна захранване на бебето, така че ми се искаше да има и за готвене на пара. Simple Smile Дано някой има опит с такъв уред, че нямам много време. Grinning
На Крок Пот лош уред не съм видяла, тази, която показваш изглежда много кипричка, а и съм сигурна, че ще върши работата за която пише, че е предназначена! Успех, дано някой пише! Hug

# 319
  • Мнения: 1 179
Аз попитах за оризоварка, почти всички имат приставка за готвене на пара.
Ти искаш оризоварка ли? С възможност за готвене на пара? Ами ако някой има моделът, който си показала да пише.....! Аз съм нямала оризоварка! Sad
Ами да, търся си оризоварка от известно време, а и другия месец ще започна захранване на бебето, така че ми се искаше да има и за готвене на пара. Simple Smile Дано някой има опит с такъв уред, че нямам много време. Grinning
Не е по темата, но имам от Лидл уред за готвене на пара с приставка за ориз. Много съм доволна. Може да следиш дали няма да го пуснат отново. Беше за символична цена - около 30-40 лева. Другите уреди за пара са над 100 лева.
Така изглежда:
Скрит текст:

# 320
  • Мнения: X
За всички фенове на индийското и по- специалнона butter chicken. Рецептата е елементарна, крайният резулта- вълшебен.  От мен допълвам и едно блокче кокосова паста. Кориандър не слагам- не обичам, не за друго. "Тънкият момент" е киселото мляко да се сложи 15- 20 минути преди края на зададената програма /аз предпочитам LOW/.  Wink Правя за гарнитура ориз със спанак. Всичко се омита и се почва с: "Кога пак ще правиш butter chicken?"
Рецептата: https://www.slowcookerclub.com/recipes/chicken/slow-cooker-butte … n-chicken-makhani

# 321
  • Мнения: 22 036
ТиЛи, писах в друга тема как преметнах детето с бътър пиле Simple Smile. Закупих от индийците, пресипах го в тенджера с цел притопляне и направих ориз. Цяла вечер ми обяснява каква съм супер готвачка Simple Smile. Накрая ми стана съвестно и си признах Simple Smile. Казах му, че и китайско така ще му сготвя през седмицата.

# 322
  • Мнения: 28 448
ТиЛи, писах в друга тема как преметнах детето с бътър пиле Simple Smile. Закупих от индийците, пресипах го в тенджера с цел притопляне и направих ориз. Цяла вечер ми обяснява каква съм супер готвачка Simple Smile. Накрая ми стана съвестно и си признах Simple Smile. Казах му, че и китайско така ще му сготвя през седмицата.
У нас беше обратното, моята дъщеря питаше това ти ли си го правила....ааа не си, няма да го ям! Shocked Тя не обичаше купешки неща......сега яде само тях! hahaha hahaha hahaha

# 323
  • Мнения: X
У нас подозирам, че купешко скоро никой няма да иска да яде.  Rolling Eyes
Това наистина става супер лесно и невероятно вкусно. Да не говорим, че моето Кроки е комбинирано, има си и други различни функции, една от които е Соте- на нея термично обработвам пилето първоначално, вадя месото, правя соса, връщам месото, превключвам програмата. Така и не цапам никакви допълнителни посуди.   Laughing

# 324
  • Мнения: 28 448
У нас подозирам, че купешко скоро никой няма да иска да яде.  Rolling Eyes
Това наистина става супер лесно и невероятно вкусно. Да не говорим, че моето Кроки е комбинирано, има си и други различни функции, една от които е Соте- на нея термично обработвам пилето първоначално, вадя месото, правя соса, връщам месото, превключвам програмата. Така и не цапам никакви допълнителни посуди.   Laughing
Да, май се сещам твоето кроки беше едно много сладко! Flutter

# 325
  • Мнения: 22 036
Утре ще изровя рецептата за бътър чикън от приятелката ми индийка. Хич не е лесна. 1001 подправки са, пък се готви на части пък незнам си какво.  Аз само докато я прочета и се изморявам. Тя понякога ми носи кутийки Simple Smile.

Китайците и индийците леко насмешливо ни гледат сеира, като се пробваме да готвим по техен тертип. Има около милион разновидности на къри, а самото къри (растението) почти няма аромат.

Аз обаче ги научих да ядат телешко варено с уасаби Simple Smile. Няма хрян по нашите земи Simple Smile.

# 326
  • Мнения: 28 448
Даун, ми да взема да метна едно бурканче хрян по Еконта hahaha hahaha, онзи ден си купих от Лидл, почти съм го измазала до половината, а е лютооо малееее........ af
Не ми се готвят азиатски кухни, вкусни са , но много врътня, не е ли да бутнеш всичко на кукикто и да се опнеш на дивана........
Coelum, тоз твоя уред изглежда много добре.....Кросчето ако намери такъв ще и върши страхотна работа за бебо! Hug

# 327
  • Мнения: 22 036
Нямам идея, защо няма хрян. Има някакъв в буркани, ама не е никак лют, а аз обичам да ми изхвръкнат очите, да протече носа, да се загрея Simple Smile. Пробвай с уасаби някой път, много е яко Simple Smile.

# 328
  • Мнения: X
Да върна темата към слоукукърите.  Laughing
Може и да е обсъждано вече, но аз сравнително наскоро четох, че когато рецептата на ястието съдържа кисело мляко/ йогурт/ сметана е хубаво те да се добавят около 15- 20 минути преди края на зададената програма. От тогава започнах и аз да процедирам по този начин и наистина сосовете са по- плътни, по- гладки, няма го това "нещо- като- пресичане", което понякога се получава и което води след себе си сякаш един по- специфичен привкус.  Peace

# 329
  • Мнения: 28 448
Нямам идея, защо няма хрян. Има някакъв в буркани, ама не е никак лют, а аз обичам да ми изхвръкнат очите, да протече носа, да се загрея Simple Smile. Пробвай с уасаби някой път, много е яко Simple Smile.
Имаш предвид телешкото ли.....??? Иначе ласаби като хапна и ми потичат носа и очите.....ама пак ям, не спирам! hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт