Искам да кажа ... (118)_17.04-23.04

  • 74 710
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 1 230
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Аз съм написала, че и с "р" не знам какво е
Какво е темозащита? По-скоро термозащита ми звучи по-нормално, не че го знам и него Crazy
Е, очевидно съм изпуснала "р"-то Wink

# 1 231
  • Мнения: 4 188
Сандо, имам мейл, от Озон, но в него няма код. Само са обявили намаленията.
Като сложа книгите в кошницата, ми излиза прозорец да вкарам промокод  newsm78, но те и без тва са намалени newsm78. Поръчах ги вече, с по 5 лв на долу. Аман с тия книги вече, голяма мания. Спестява, дребната, от джобни и все книги купува #Crazy

# 1 232
  • Мнения: 4 785
Аз съм написала, че и с "р" не знам какво е
Какво е темозащита? По-скоро термозащита ми звучи по-нормално, не че го знам и него Crazy
Е, очевидно съм изпуснала "р"-то Wink
Да ми запази косъма от горещината на сешоара/пресата/машата, иначе го изгаря, издърпва влагата и косата се накъсва. Аз кога сложа термозащита, кога не, ама новият сешоар е много силен и трябваше да си взема, но бях забравила, като се изкъпах се сетих. За протокола - намерил ми е Stuck Out Tongue

# 1 233
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
Аз днес си поръчах от озон,без промокод. Намалението си го пише на всяка книга.
Нямам търпение да ми дойде книжката!

# 1 234
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Като ви прочетох че има намаления и аз поръчах 3 книги.
Направих тортата с козунака.И сега като няма да мога да я опитам,само ще съжалявам.
Днес ми е ден за онлайн покупки,времето е виновно обаче. Simple Smile Освен книгите и два чифта обувки и един панталон поръчах.

# 1 235
  • Мнения: 22 430
Книги чета само онлайн.
Няколко книги съм купила само за последните 3г. И не бих казала че останах очарована от съдържанието,  а цените са си стабилни.
При моята скорост и количество на четене, на месец не биха ми мърдали 200лв., което не ми е възможно да отделям.
Добре че са четците.

# 1 236
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Книги чета само онлайн.
Няколко книги съм купила само за последните 3г. И не бих казала че останах очарована от съдържанието,  а цените са си стабилни.
При моята скорост и количество на четене, на месец не биха ми мърдали 200лв., което не ми е възможно да отделям.
Добре че са четците.
И аз имам четец и чета много,но понякога се изкушавам и в хартиен вариант да купувам,особено такива които много искам да прочета, а не намирам за четец.Такива купувам, но е много по рядко отколкото когато нямах четец.

# 1 237
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз книги вече купувам много рядко. Нямам място Confused

Да ви кажа, на второ четене, питката не беше лоша Wink Като изстина, ми хареса повече, не биеше толкова на кроасан. Но пак моята си намирам за много по-вкусна Simple Smile

Марипоса, надумкахте ли се с еклерчета Hug Лесни са, нали?

Аз май писах днес по-рано един пост, за ваксини нещо беше и за маята на Даун, обаче май не съм го постнала ooooh! Пълно куку-руку smile3537

# 1 238
  • Мнения: 4 188
Нямаме четец, и дребната отказва такъв. Обича да гали кориците, и аромата на мастило newsm78. За седмица купува за 15лв, за месеца, значи 60 newsm78

# 1 239
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Добро утро!
Пия кафето, много рано станах, глава ме боли, но мисля за питка, заразни сте  Laughing
В къщи ще са доволни, че отдавна не съм правила.

# 1 240

Общи условия

Активация на акаунт