Искам да кажа ... (118)_17.04-23.04

  • 74 695
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39 238
Руми, мерси за рецептата- записах си я у тефтерО. Знам, че Леленцето се грижи, но аз да я имам и на друго място. Искам малко разаснения. Първо слагаш маята в млякото, активизираш я във всичкото количество и после пак там добавяш захарта и я разтваряш пак там. Демек бъркаш докато се разтвори ли?
И още вчера щях да ти дам идея за тавичките, но вече ги беше мушнала да се пекат. Та, за следващия път- просто изкриви формата и я направи по- тясна. Аз така действам. Другото е, както те бяха посъветвали- двата един до друг.
Моят аватар е джелезен! Никой да не ми го пипа!
Белинда, да те предупредя, че на 19. 04 се раждат мъже големи инати. Имай едно на ум!  Wink

# 46
  • Мнения: 4 841
Не харесвам режимни хранения, и изобщо нищо, което ме кара да мисля и да се занимавам с храна повече от необходимото. Като съвсем млада имах период със сериозно хранително разстройство, знам за какво обсебване става въпрос, и никога повече няма да си го причиня. Храната не е враг, калориите не са отрова, и набеждаването на един конкретен продукт или група продукти е по-скоро средство за психологическо бягство от проблема, отколкото начин за решаването му.
Не ме разбирайте погрешно, около мен е пълно с хора на какви ли не режими, включително и доста крайни. Уважавам избора на всеки, и рядко си позволявам да коментирам, да давам съвети пък - съвсем. Но външния вид на тялото е просто израз на вътрешното му състояние. Човек, който е здрав, движи се достатъчно, работи за душевното си равновесие, и се храни разнообразно и без да се тъпче - според мен няма нужда от диети и режими.

Белинда, стискам ти палци, когато му дойде времето, ама все пак гледай да е в рамките на зодия овен  Mr. Green
Приятен ден на всички!

# 47
  • Мнения: 11 641
Да, първо изсипах маята при млякото. Аз използвам една турска Юва, нямам грешка с нея, за всичко я ползвам.
Скрит текст:

После при тях сложих захарта и разбърках. Оставих ги настрана, докато разбъркам яйцата и настържа корите. После ги разбърках пак и ги сложих в хлебопекарната, колкото се е разтворила захарта - толкоз  Laughing
Мъжът ми предложи да изкриви формите, ама аз не, та не. Ама и така се получиха, че форма запазиха  Laughing

Иначе тестото след като го извадих от хлебопекарната никакво повече брашно не съм му слагала.
Нямам опит с брашната бях поръсила масата, но го махнах, защото видях че не трябва.
Отделно носи "по-течна" плънка. Другия път като правя ще пробвам с мармалади и шоколади  Mr. Green
И много бързо се опече, направо се изненадах.

Белинда, да те предупредя, че на 19. 04 се раждат мъже големи инати. Имай едно на ум!  Wink

Аз на 19-ти по график трябва леля (чичо  Mr. Green ) да ставам. Планирано секцио (на жената на брата на мъж ми). Викаш инати, ммм  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 18 679
Хахахаа, има нещо в тази дата Wink
Оня ден се виждах с приятелка - астроложка. От деца се знаем, съответно не ме е хич срам да й кажа, че намирам хобито й за пълна измишльотина, тя си ме знае, но въпреки това от време на време ми обяснява някакви щуротии Laughing Та, както си говорим, ни в клин, ни в ръкав, ми казва - знаеш ли, от нумерологична гледна точка, 19-ти е една хубава дата за раждане Crazy После ми обясняваше как телец било по-хубаво според нея от овен, само дето били по-мързеливички Laughing
И аз сега не разбрах, ако тръгне на 19-ти да стискам ли краката до 20-ти /всъщност тогава ли се сменят зодиите, не знам/, или да не стискам Mr. Green

# 49
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Уж смених картинката и сега я виждам,но много често изчезва.
И аз мислех че няма да свикна на режим но успях.Вече не ми прави впечатление другата храна.В почивките даже инстинктивно не хапвам сладко и тестено а умирах за шоколад и тн.
Виж да спортувам не мога и предпочитам да спазвам режими.А и бв е лесен като свикнеш.все пак съм месоядно  Laughing.В почивката само млечни и плодове включвам.
Надявам се за няколко месеца да вляза в нормите.Даже и за година да е ще съм доволна,не бързам за никъде. Grinning все пак ,толкова години си ги нося тия килца.


# 50
  • Мнения: 22 036
Избягвам въглехидрати, но не мога да не похапна плодове. По празниците не преядох, защото това, което аз обичам - агнешко, дробсърма, детето не го яде, а тази година с никой не се събирахме, та беше лесно да устоя.

Току що се завърнах от фото разходка. Инан само две снимки с телефона, заюото след като карахме 200км., установих, че съм си забравила камерата  Laughing.

Поне обядвахме добре, а и май има надежда да си възстановя снимките от Сидни, та съм доволна.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Белинда, като родиш ще видиш как ще ти харесва датата, само хубави неща ще намираш из интернет, все готини хора ще са родените на нея преди твоя син...избирателно внимание се нарича.
Като пример-ако си бременна по улиците забелязваш първо бременните, ако си с бебешка количка-другите майчета с колички.......
Всеки ден е хубав за поява на нов човек!

# 52
  • Мнения: 39 238
Белинда, моя инат- овен никак не е мързелив. Истински работохолик. Споко!
Руми,  bouquet!
Даун, как, мацко, си тръгнала така? Дали ще си забравиш банския, ако отиваш на плаж на 200 километра? Къде ти е акъла?

# 53
  • Мнения: 12 966
Белинда, стискай малко, душа! Теленце да е:) Heart Eyes Изключително сме свестни, казвам ти, няма да съжаляваш:)))) На 22 го пускай да излиза:) Когато и да е стискам силно палците всичко да мине леко Hug

# 54
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Ауууу издуха ни тоз вятър  ooooh!
Белинда мисля,че овен е по добре  Thinking
Аз лесно мога да устоявам на угощенията по празниците,защото съм злояда  Tired Много малко са нещата които обичам.
Аватарите на всички виждам аз.
Давиз твоя седи някак сплескан.

# 55
  • Мнения: X
Телците ги харесвам. Мама е телец. Точни са много, отговорни и добри. Инати са, рога имат все пак и са упорити, когато се наложи. И Овни харесвам. По-трудни като характер са, могат да бъдат ужасно вироглави и са убедени, че никога не грешат. Laughing  Но освен това са честни, добри приятели и могат да бъдат много приятна компания.

# 56
  • Мнения: 11 641
Овен, телец, какво и да е, да е живо и здраво, и много щастливо.
Другото е Божа работа  Hug

# 57
  • Мнения: 12 966
Захарче, мъжът ми е овен, понякога е ужасен мърморко, но пък е много добър, отговорен, забавен и широко скроен, над нещата. Харесвам и овните. Ама пък аз съм направо разкош Mr. Green Е, понякога съм дребнава, крива, заядлива, егоист и изключителен инат, но това между нас да си остане Joy

# 58
  • Мнения: 22 414
Отвратително време е при нас, студ и вятър.

Аз предпочитам овен за зодия. Simple Smile

Трябва да се завлека до магазин, да купя пачерпка за колегите утре.
То РДто ми беше в петък, но е неудобно да не почерпя.

# 59
  • Мнения: 22 036
Белинда, моя инат- овен никак не е мързелив. Истински работохолик. Споко!
Руми,  bouquet!
Даун, как, мацко, си тръгнала така? Дали ще си забравиш банския, ако отиваш на плаж на 200 километра? Къде ти е акъла?

Апарата винаги ми стои в чантата, но вчера го извадих, за да заредя батерията и... Laughing. Нищо, пак ще отидем.

Белинда, не остана  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт