AVON - обсъждане на продукти тема 23

  • 98 352
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Имам лак за нокти Mark цвят ментовозелено. Въобще не ми хареса, нито покривност, нито трайност. Купих го на промоция 2 за 6лв заедно с безветния топ лак. Харесва ми какъв блясък дава топ лака, но пак трайност никаква. А сега лаковете са по скъпи. Честно казано предпочитем да си карам с лаковете на Flormar.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 113
В миналата тема питах за парфюма Avon Pure. Сега да дам кратък отзив за него, след като го поръчах.
Не е лош, свеж е, но за лятото ми идва малко тежък и натрапчив, бих казала задушаваш дори..
Продължавам да търся своя свеж, летен аромат. Такъв е TTA Amour, но ми се ще да намеря и друг за да има с какво да разнообразявам. Някакви идеи?  Grinning

# 47
  • Мнения: 4 770
И аз мисля същото. Много ми харесва цвета, но за съжаление на мен не ми отиват кафяви тонове.

Това е неутрално  млечно кафяво, без червеникави или жълти тонове, така че може и да ти пасне. Ако много ти харесва, поръчай мостричка и ще прецениш.

# 48
  • Мнения: 2 621
Някой да има проблем с червилото Марк? Носих го 2-3 поредни дни и устните ми зверски се възпалиха. Цяла седмица не мога да ги възстановя. Едва вчера разбрах, че е за обемни устни, голяма съм муня  ooooh! но пък досега не съм имала проблеми с подобни продукти и не разбирам защо устните ми реагираха така.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Виктория Андреева,може да е алергична реакция.Аз лично не обичам продукти за обемни устни.Бяха ми подарили гланц на Ейвън за обемни устни,много ми беше неприятен.Имаше ментол,но и нещо друго,все едно ти изтръпват устните.Ползвах го два пъти и край.

# 50
  • Мнения: 1 476
Петенце Цветенце, благодаря, ще си поръчам следващия път. bouquet

# 51
  • Мнения: 105
Лаковете на Mark. на колко слоя покриват?Харесах си синия и още един розов и също така топ лака.Мисля ,че някой го похвали много в предната тема ,че имал стъклен ефект  Rolling Eyes или се бъркам? Simple Smile

Правилно има стъклен ефект. Един слой е достатъчен. Нямам никакви забележки към лаковете newsm10

# 52
  • Мнения: 2 621
Виктория Андреева,може да е алергична реакция.Аз лично не обичам продукти за обемни устни.Бяха ми подарили гланц на Ейвън за обемни устни,много ми беше неприятен.Имаше ментол,но и нещо друго,все едно ти изтръпват устните.Ползвах го два пъти и край.
Вероятно е точно това. Аз също избягвам подобни продукти, но за това червило просто по някаква причина (най-вероятно заплес  Mr. Green) съм пропуснала тази информация. Намерих му цаката де - основа за устни (юбилеен продукт на Есенс  Simple Smile)

# 53
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз харесах два цвята от червилото,но ако е с ментов вкус и има типичното пощипване за продукти за обем, се отказвам от него. Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 4 770
Някой да има проблем с червилото Марк? Носих го 2-3 поредни дни и устните ми зверски се възпалиха. Цяла седмица не мога да ги възстановя. Едва вчера разбрах, че е за обемни устни, голяма съм муня  ooooh! но пък досега не съм имала проблеми с подобни продукти и не разбирам защо устните ми реагираха така.

Аз имах проблем със червило от старата серия 3D Plumping, която обновиха с тази. Беше ярък цвят - Pucker up и при всяко нанасяне (3-4 пъти за няколко месеца) ми изгаряше кожата на устните, тоест ставаше червена и раздразнена, особено по краищата. И това от едно нанасяне, без подновяване. Иначе беше много красиво, но естествено го хвърлих. Забелязала съм, че много ярките цветове е по-вероятно да дразнят устните, явно пигментите им са много силни. С нюд или друг светъл цвят не ми се е случвало, нито пък с гланц.

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 795
Аз също взех два лака от серията Марк, но никак не ми харесват. За да се получи добър цвят, трябват поне 2 нанасяния. В неделя по обяд се лакирах, като слагам и топ лак отгоре, но в понеделник следобед вече беше начупен, така да се каже, върху нокътя, и днес част от лака липсва. А не върша някаква особена работа с ръце, чинии не мия. Не бих повторила, Флормар са много по-добре.

# 56
  • Мнения: 2 621
Точно. За пръв път ми се случва кожата на устните ми да се раздразни така точно по краищата. Не е с ментов вкус, но пощипването се усеща - при мен не е точно пощипване, а повече мравучкане (ама и аз как го обясних...)

# 57
  • Мнения: 4 770
Точно. За пръв път ми се случва кожата на устните ми да се раздразни така точно по краищата. Не е с ментов вкус, но пощипването се усеща - при мен не е точно пощипване, а повече мравучкане (ама и аз как го обясних...)

Явно боите в него дразнят устните ти, все пак там кожата е по-чувствителна. Хвърляй го или пробвай с някаква база за устни, както споменават по-горе.

Sneakers, благодаря че сподели за лаковете. Спести ми разочарованието.

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Ако говорите за Bold червилата, при мен няма никакво изтръпване.

# 59
  • Мнения: 2 621
 За Марк става дума. За момента удържам положението с база за устни. Изобщо не искам да го хвърлям, откакто съм си го купила, ми е любимо. И трайно, м***а му  Mr. Green влюбена съм в този цвят (Rose-нещо си).

Общи условия

Активация на акаунт