AVON - обсъждане на продукти тема 23

  • 98 353
  • 757
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 689
Тъкмо преди малко получих парфюма Imari. Много ми харесва. Heartpulse

# 136
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Кремът за ръце с какаово масло го ползвам в момента. Мазнее ми малко повече отколкото трябва и бързо се изпарява от моите ръце. Хидратира до някаква степен, но не достатъчно. Лично аз не го препоръчвам.
Щом мазнее отпада, а друг хубав крем от 9 каталог можеш ли да ми препоръчаш?

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Здравейте  Hug
Може ли мнението ви за: скраб за тяло с минирали от мъртво море, маската с маслина и енергизираща маска с бял чай?

Всъщност, моля препоръчайте ми маски за суха кожа  Praynig


И трите продукта са добри. За суха кожа на лицето тази с маслината е супер, но не е супер хидратираща. За лятото ще ти свърши работа. Скраба е освежаващ и не дере, аромата е страхотен за жегите. Имам отлепящата маска с бял чай и тъкмо си направих от нея, ако става въпрос за нея. Доста силно се усеща при свалянето, но почиства добре порите. Аромата е по-силен и остър, но има ли чай в продуктите е така. След като се нанесе се усеща слабо. Peace Не изсушава допълнително.

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2016/09/avon-planet-s … sea-minerals.html

Много харесвам маската от Планет Спа с акай бери, имам и тази за коса заедно със скраба и крема за ръце/крака, но серията вече я няма. Друга много любима за лятото, ми е от Турския хамам, която пуснаха пак наскоро. Тя ухае разкошно, почиства перфектно и помага завяхването на пъпки.
Но най-добра откъм хидратация, която съм ползвала до момента, не е на Ейвън. Става дума за Yves Rocher Hydra Vegetable. Харесвам и тази в саше на 7th heaven. Тя е по-бюджетна, но не толкова силна като другата.

Скрит текст:

Кремът за ръце с какаово масло го ползвам в момента. Мазнее ми малко повече отколкото трябва и бързо се изпарява от моите ръце. Хидратира до някаква степен, но не достатъчно. Лично аз не го препоръчвам.

На мен не ми беше достатъчен като хидратация, съответно не ми дойде мазен. Ако търсите нещо по-леко, но подхранващо, ще ви свърши някаква работа. Иначе продуктите с урея са хубави за суха кожа. Не знам дали при Ейвън има подобно, но на Балеа хвалят доста.

Да отменя малко Рени.... каталог 9 (2017). Качеството не е много добро, но не ми се занимаваше да зареждам батерията на апарата и снимах с телефона. А и се наложи да намалям с програма заради допустимите размери в snimka.bg. Поне са подред, а не ги бърка като plusa...

http://www.snimka.bg/?album;aid=951034

С огромно закъснение, но определено ти благодаря за труда. Simple Smile Една приятелка много искаше да го види преди да му е дошло времето Grinning  Hug Видях, че четките за грим са доста изгодни. Тази за руж, хубава ли беше? Мисля, че бях чела добри отзиви за нея. Също така четката за очна линия, дали някой има наблюдения - достатъчно тънка и с жилави косъмчета ли е, да не е много мека и пухкава като четките за вежди?

Хубава е четката, много е мекичка и подходяща също за контур. Ако са твърдо печени ружове, няма да успее да загребе толкова лесно. Припомням ти публикацията ми за нея:

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2017/02/avon-new-cont … -blush-brush.html

# 138
  • София
  • Мнения: 489
Хубава е четката, много е мекичка и подходяща също за контур. Ако са твърдо печени ружове, няма да успее да загребе толкова лесно. Припомням ти публикацията ми за нея:

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2017/02/avon-new-cont … -blush-brush.html

Даа, аз май точно от теб бях прочела хубавото мнение. Точно за контур евентуално бих я използвала, руж не ползвам така или иначе  Simple Smile

# 139
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Благодаря Ивче 🌸
Точно преди час се рових в интернет и попаднах на ревюто ти за минералите от мъртво море. Прочетох го и ми беше достатъчно, да взема решение. Много добре написано, изчерпателно и интересно.  bouquet
Ще потърся и другите маски, които си споменала по горе Simple Smile

# 140
  • Мнения: 812
Момичета, искам да ви питам с какво почиствате бижутата си, когато започват да променят цвета си?
Имам обеци на Ейвън, които много, много харесвам, но вече са си променили цвета ( от пот ли, от що ли..), а и са ми от няколко години. Дали мога да ги почистя с нещо, та да възвърнат блясъка си?

# 141
  • Мнения: 150
Здравейте, имам няколко въпроса относно продуктите Sun + .
Този продукт може ли да се нанася на лицето?
https://www.avon.bg/prodykt/26683/vodoustoichiv-sluntsezashtiten … f-50?cb=967115268
Този продукт оставя ли някакъв блясък върху кожата?
https://www.avon.bg/prodykt/17452/khidratirasht-sluntsezashtiten … chiv?cb=967115268
Благодаря за помощта.

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Здравейте, имам няколко въпроса относно продуктите Sun + .
Този продукт може ли да се нанася на лицето?
https://www.avon.bg/prodykt/26683/vodoustoichiv-sluntsezashtiten … f-50?cb=967115268
Този продукт оставя ли някакъв блясък върху кожата?
https://www.avon.bg/prodykt/17452/khidratirasht-sluntsezashtiten … chiv?cb=967115268
Благодаря за помощта.
1. Да, основно за лице е дори. Имаше мнения малко по-напред.
2. Не оставя блясък точно този лосион Peace

# 143
  • Мнения: 444
Момичета, искам да ви питам с какво почиствате бижутата си, когато започват да променят цвета си?
Имам обеци на Ейвън, които много, много харесвам, но вече са си променили цвета ( от пот ли, от що ли..), а и са ми от няколко години. Дали мога да ги почистя с нещо, та да възвърнат блясъка си?
Вряща вода със сода бикарбонат. Слагаш го вътре да ври. Изваждаш го и го забърсваш с някаква хартия.

# 144
  • Мнения: 4 770
Здравейте  Hug
Може ли мнението ви за: скраб за тяло с минирали от мъртво море, маската с маслина и енергизираща маска с бял чай?

Всъщност, моля препоръчайте ми маски за суха кожа  Praynig

Някой ползвал ли е четката за нанасяне на маска?
Мнения също за крема за ръце с какаово масло?
Извинете за многото въпроси  bouquet

От пилинг маската с бял чай останах с доста негативни впечатления - почиства едва-едва и повърхностно, няма никакво влияние върху кожата като цяло, освен съвсем леко изглаждане и леко изсушаване и в добавка мирише силно на алкохол, който е сред първите съставки и направо може да те разкашля. Но почистващата маска с минерали от Мъртво море е съвсем друго нещо - почиства в дълбочина, стяга, избистря силно тена, същински детокс за кожата на лицето. Не я заменям за нищо за момента, обаче за суха кожа би била крайно неподходяща, защото е силна. За мазна е направо спасение.

# 145
  • Мнения: 418
Здравейте, момичета.
Ако все още търсите мнение за крема за ръце с масло от какао : Аз съм много доволна от него. Кожата на ръцете ми е нормална. На мен ми действа много добре, омекотява бързо, когато през зимата кожата на ръцете ми изсъхне малко повече, усещам крема дълго след като съм го нанесла, дори и след 1-2 измивания на ръцете. Купувала съм и за моя приятел, който е със суха кожа на ръцете и той много го харесва и го ползва.

# 146
  • Мнения: 4 770
Здравейте, момичета.
Ако все още търсите мнение за крема за ръце с масло от какао : Аз съм много доволна от него. Кожата на ръцете ми е нормална. На мен ми действа много добре, омекотява бързо, когато през зимата кожата на ръцете ми изсъхне малко повече, усещам крема дълго след като съм го нанесла, дори и след 1-2 измивания на ръцете. Купувала съм и за моя приятел, който е със суха кожа на ръцете и той много го харесва и го ползва.

Подкрепям напълно. Забравих да споделя за крема с какаово масло - за парите си е разкошен, подхранва, хидратира, по-мазничък е наистина, но не дразни, подобен е на тези на Биотен, въпреки че последните харесвам повече. Кожата на ръцете ми е нормална. Като цяло не мисля, че може да се сгреши с него, освен при много суха или загрубяла кожа, тогава трябват по-сериозни мерки, но за поддръжка е много добър.

# 147
  • Мнения: 812
Showgirls,  bouquet

За крема с масло от какао- много омекотява сухата кожа и ефекта му се задържа. Изобщо тая серия е много сполучлива за мен. А маслото за тяло и крема .....мммм....какао Heart Eyes
В същото време , крема за ръце и кожички и нокти с овес за мен нищо не прави.Слагам колкото голям орех количество и уж е мазничко, а след минута така е попило, че чак сухота усещам. Няма повече да го купя.

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За кой крем с какао говорите? За този, който е в кафява опаковка,400 мл, комбиниран за тяло, лице и ръце ли?

# 149
  • Мнения: 4 770
За кой крем с какао говорите? За този, който е в кафява опаковка,400 мл, комбиниран за тяло, лице и ръце ли?

Не, за крема за ръце с какао, макар, че комбинирания също не е лош и е с подобна богата формула. Доста са различни от маслото за тяло, което за мен е много неприятно - тежко, с изкуствен и натраплив аромат, прилича на маргарин с какао. Единствената полза от него, е че заздравява ноктите и усилва осезаемо растежа им, но не бих го купила пак само заради това.

Общи условия

Активация на акаунт