Изписаха ми Makmiror- вие да ми препоръчате нещо сходно, но по-евтино

  • 25 019
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте,
Изписаха ми Makmiror- вие да ми препоръчате  нещо сходно, но по-евтино!
Това да вагинални антибактериални хапчета,
моля ви споделете опита си!

Поздрави

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По добре говори с лекуващия те лекар.Рисковано е да вземаш лекарство,което не е предписано от медицинско лице Peace

# 2
  • Мнения: 867
Е как ще си го сменяш на своя глава?! Ти знаеш ли точно за какво ти е изписано  та да си го смениш, т.е. кандиди ли имаш или може би смесена инфекция или само бактерия? И ако е така каква е. Shocked Освен това доколкото си спомням е доста ефикасно, на мен ми го бяха изписвали преди години.

# 3
  • Мнения: 11 534
Щом ти е скъпо,сподели с гинекологът си,за да ти изпише нещо сходно и по-евтино.Няма нищо срамно,но той е човекът който може да реши.На своя глава недей.Пожелавам скорошно решаване на проблема.  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 2 901
Нямам спомени за цената на Макмирор, но на мен не ми понасяха - някакво парене и сърбежи получавах, та следващия път като се опита да ми ги изпише, му казах да ги смени. Мисля, че всички противогъбични (какво ли не съм ползвала) са около 10 лева. Аз си купувам Гинопеварил - глобули 3 х 150 мг, но те ми бяха изписани веднъж и после лекарят ми каза, че може другия път направо да си ги купя. Но на своя глава, според мен не бива да ги сменяш.

За протокола, ползвала съм и Низорал, Полижинакс и май и други.

# 5
  • Мнения: 62
най-евтините противогъбични вагинални глобули са клотримазол, струват 5-6 лева.
но наистина трябва да се консултираш с гинеколога си,
и един съвет, ако гинеколога ти е изписал само глобули, трябва да го накараш да ти изпише и таблетки (микомакс, фунголон, орингал) те се пият обикновенно еднократно с цел пресичане на гъбичната инфекция в цялото тяло, тъканите и кръвта.
късмет с оздравяването щото аз дълги години се боря с тези гъбички и все не успявам да се преборя

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Макмирор какво ти изписаха?И колко милиграма?

# 7
  • Мнения: 163
Мисля че първо трябва да се консултираш с твоя лекар с какво би могъл да ги замести

# 8
  • Мнения: 296
За такова нещо си струва да дадеш повече пари и да знаеш ,че ще има ефект.Магическите глобули за мен са Канестен,струваха към 12 лв, но изтребват всичко до крак. преди това бях пробвала какви ли не глобули,които сутрин само изтичаха и никакъв ефект.Канестенът е гъст някак си и остава във влагалището,слагаш следващия и някак си се натрупва и премахва всичко,наистина ти ги препоръчвам с две ръце

# 9
kanesten sas ili bez recepta se izpisba

# 10
makmiror naistina e skap preparat i dokolko ima efekt neznam poneje golqma 4ast ot nego izti4a trydna li e borbata s gabi4kite za parvi pat mi se sly4va i ne e priqtno dori mi be6e mnogo neydobno ot tozi fakt no sega se lekyvame s partnura mi spazvame recepti poneje s tova 6ega ne biva i samole4enie ne se prepora4va i

# 11
  • Мнения: 5 539
Не знам колко струва сега Макмирор, но преди години съм го ползвала и беше към 20 лв. Само че ще ти кажа, че това е много хубав препарат и на мен лично много ми помогна за момента. Цяла година след него нямах никакви гъбички.
Доколкото си спомням съдържа Нистатин и Нифедипин, но е много по-ефикасен от обикновения Нистатин глобули, който май вече не се и произвежда.
Мога да ти препоръчам и по-евтино лекарство, но няма да го направя, защото не съм лекар, а и в този случай не бих пестила пари. Не знаеш просто в какъв филм можеш да се вкараш Tired

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Въпросът е зададен преди половин година... И е трябвало да бъде зададен на лекар!

# 13
poneje ne sam mnogo v 4as no normalno li e da iska ginekolojkata da mi izpi6e gentamicin okolo 5 dni na le4enie v izsledvaniqta mi se izpisa 4ista kyltyra i vapreki tova sega iska da mi pravi gentamicin i proverqva dali sam alergi4na kam nego i 6te vidi dali 6te se lekyvam s nego daite mi savet da poiskam li vtoro mnenie

# 14
  • София
  • Мнения: 985
poneje ne sam mnogo v 4as no normalno li e da iska ginekolojkata da mi izpi6e gentamicin okolo 5 dni na le4enie v izsledvaniqta mi se izpisa 4ista kyltyra i vapreki tova sega iska da mi pravi gentamicin i proverqva dali sam alergi4na kam nego i 6te vidi dali 6te se lekyvam s nego daite mi savet da poiskam li vtoro mnenie

Задължително искай и второ мнение. Доколкото зная гентамицин е доста опасен по време на бременност. Не съм медицинско лице и не мога да твърдя със сигурност, но това е което съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт