Масажиращ матрак от "Медико+"-мнения

  • 7 718
  • 6
  •   1
Отговори
  • Между два живота
  • Мнения: 132
Привет!
Моля, за мнения от притежаващите и ползващите тези матраци! Доволни ли сте? Заслужават ли си парите тези матраци!?


http://www.medico.bg/shop/%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D … %B5%D0%BD-medico/

Предварително Благодаря на откликналите! bouquet

# 1
  • Мнения: 10 874
Мнение за матрака не мога да дам, но се сещам за тази тема и може би е добре да си имаш едно наум, ако се решиш на покупка. Надявам се все пак всичко да е наред. bouquet
Иначе в тази тема вероятно могат да препоръчат хубав матрак.

# 2
  • Мнения: X
На пръв поглед - прекалено висока цена за неясни масажиращи качества. Не е указан конкретно материалът, от който е изработено ядрото на матрака. Дори за обикновен дунапрен много често пишат "специална микроклетъчна структура". Микроклетъчна другия път. Stop

Твърдят, че е ортопедичен, но ортопедичният матрак е твърд (съпругът ми спи на такъв) и категорично не се "се адаптира перфектно към формата на тялото, осигурявайки разтоварване на напрежението", както твърдят те. Това го прави анатомичният матрак (аз спя на такъв). Доста производители пишат "анатомичен" и "ортопедичен" както им дойде, но като предлагат матрак за 1600 лв могат поне в рекламата си да го напишат правилно.

"Ленената" лятна страна изобщо не изглежда като ленена. Ако калъфът не се сваля за пране, аз не виждам как може да се поддържа чиста повърхност от 100% лен. За 1600 лв малък размер матрак, можеха поне един свалящ се калъф да предложат.

На втори поглед - въпросният хвален масажиращ ефект се оказа просто трептене на матрака нагоре-надолу. Същите матраци с дистанционно ги има в Амазон за 50 (петдесет) долара. Има и такива топматраци.

В нета има доста мнения дали такива матраци са от полза. Аз не съм ползвала. Peace

# 3
  • Мнения: 197
Аз имам такъв матрак и на спалнята и на леглото на детето. Ползваме го от ноември 2016г., когато го купувахме към него ни "подариха" одеала от вълна, за единичния матрак едно за двойния две и такива вълнени колани и наколеки. Като твърдост мога да кажа, че е твърд както ортопедичните, а за масажирането има различни програми с различна сила. Единствено като недостатък мога да кажа, че когато масажира доста бръмчи на главата, но се търпи. За тези ползи които описват не вярвам, но е удобен.

# 4
  • Между два живота
  • Мнения: 132
Аз имам такъв матрак .... За тези ползи които описват не вярвам, но е удобен.

АКО Е УДОБЕН ЩЕ МИ Е ДОСТАТЪЧНО, ЧЕ ЕЖЕНОЩНО ЩЕ СПЯ НА НЕГО! ЦЕНАТА ПОДОЗИРАМ Е СИЛНО РАЗДУТА ЗАРАДИ ХОНОРАРИТЕ (КОМИСИОННИТЕ) НА ПРЕЗЕНТИРАЩИТЕ! ОЩЕ СЕ ЧУДЯ ДАЛИ  СИ ЗАСЛУЖАВАТ ПАРИТЕ!? НО  КАТА НОЩ СЕ БУДЯ С БОЛКИ ВЪВ ВРАТ;ГРЪБ И КЪДЕ ЛИ НЕ ОТ НЕУДОБНИЯ  НАСТОЯЩ ПРУЖИНЕН МАТРАК И ИСКАМ ДА СЛОЖА КРАЙ НА ТОВА СИ СТРАДАНИЕ!
ПОПИТАХ ДАЛИ МОГАТ ДА МИ ИЗРАБОТЯТ КАЛЪФ-"НЕ ПРАВИЛИ ТАКИВА УСЛУГИ" НЯКОЙ ДА ЗНАЕ КЪДЕ БИХ МОГЛА ДА ПОРЪЧАМ?
ЧУВАЛА СЪМ ЗА ИЗГОДНИ ПОКУПКИ В АМАЗОН, НО НИКОГА НЕ СЪМ ПАЗАРУВАЛА ОТ ТАМ И НЕ ЗНАМ КАК СТАВА!? Embarassed
БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКИ КОМЕНТАРИ-ВСЕКИ МИ БЕ ПОЛЕЗЕН С НЕЩО-ПРОУМЯХ И РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ОРТОПЕДИЧЕН И АНАТОМИЧЕН (извинете за главните букви-клавиатурата ми своеволно и подмолно си превключила на тях!)

Последна редакция: сб, 22 апр 2017, 04:29 от Rajana

# 5
  • Мнения: X
НО  КАТА НОЩ СЕ БУДЯ С БОЛКИ ВЪВ ВРАТ;ГРЪБ И КЪДЕ ЛИ НЕ ОТ НЕУДОБНИЯ  НАСТОЯЩ ПРУЖИНЕН МАТРАК И ИСКАМ ДА СЛОЖА КРАЙ НА ТОВА СИ СТРАДАНИЕ!
Не бързай да си даваш парите, ако искаш удобство, а не "масажиране"! Има много хубави матраци с пъти по-ниска цена, погледни в темата за матраците. Peace

Мисля, че е добре първо да си изясниш дали ще се чувстваш по-добре с твърд или с мек матрак. И аз бях с болки в гърба, кръста, врата и коленете, когато спях на ортопедичния матрак, който мъжът ми беше избрал много грижливо. ooooh! Той спи като бебе, а аз се будя по 2-3 пъти на нощ. Прочетох доста неща в нета и стигнах до извода, че ми трябва мек матрак за възрастни хора. Поръчах си лист мемори пяна и лист високоелестична мека пяна (не обикновен дунапрен) с подходяща дебелина, ушиха ми калъф и вече спя върху облак. Heart Eyes Поръчах такива за баба ми и дядо ми и те също са много доволни. Peace

Всичко поръчах от тук, но същите неща предлагат и на други места. Между другото, обясненията и съветите в този сайт са много по-адекватни и верни, сравнени с рекламата на "масажиращия" матрак.

Първо правило при избор на скъп матрак е: Никога не купувай матрак без да го пробваш.
Хонорари за презентации не плащам, Naughty но парите са си твои и ти си решаваш. Поне шоурум имат ли?

# 6
  • Между два живота
  • Мнения: 132
[quote author Поне шоурум имат ли?
[/quote]

Посочват това:
Бул. Цар Борис III №168,
Бизнес център “Андромеда”, ет. 6
http://www.medico.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/

Благодаря за споделения опит! bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт