Как боли?

  • 3 395
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
При всяка жена болките са различни, както и по различен начин протича самото раждане. Да се опишат болките не е възможно според мен. Затова старите баби казват- само раждала жена знае как боли  Grinning
Така е.Аз нямах болки, а се оказах с 7 см разкритие на контролния преглед.
Леко раждане!

# 31
  • Мнения: 545
Аз също много се притеснявах, че не знам какви са точно болките. Като почнах да раждам разбрах, че е нямало начин да не разбера!!!!!!!!  Crazy
Много са силни като менструални болки, но много по-силни. ...............................
Като станат регулярни и силни, тръгвай към болницата! Леко и безпроблемно раждане!

И при мен беше така, няма начин да сбъркаш като се започне. Успех и леко раждане!

# 32
  • Мнения: 1 259
Като много силна менстурална болка.

# 33
  • видин
  • Мнения: 358
някоя от вас много правилно беше написала, че много бързо се забравя. и за да потвърдя това и аз ще трябва да питам, макар че това ще ми бъде трето раждане .
имам болки ниско долу, но в същото време бебето ми много мърда - това нормално ли е

# 34
  • Мнения: 296
За мен това бяха най-силните и неописуеми болки, които трудно могат да се опишат.Аз попреносих малко и ми сложиха системи, после разбрах,че страничното действие на системите било силни болки, та като прибавиш и природната болка си беше истинско изтезание. Но това не трябва да те плаши, аз бях и с тесен таз и инатлийски държах на нормалното раждане,затова се изтормозих, но всичко приключи за три часа, после се възстанових за десет дни и сега вече ми е далееееееч зад гърба.Гушкам си бебото и съм готова още поне веднъж да изживея подобен миг. Спокойна бъди,стискам ти палци да мине леко Laughing

# 35
  • Мнения: 522
Да и при мен така.

# 36
  • Мнения: 394
Със сигурност ще го усетиш,като дойде вренмето.Никоя от тука не може да ти го обясни.Как да се обясни чувство.Не бой се-не е толкова страшно.Успех и леко раждане. Peace

# 37
  • Мнения: 11 003
А къде мога да прочета какво представлява изтичането на водите?  Embarassed
Силно ли е или започва по малко, ако се случи на обществено място, личи ли какво става? Embarassed

# 38
  • Мнения: 62
аха,както са ти написали всички останали мами,като при менструация ама много много по-силно.
ако много се притесняваш и те е страх (аз умирах от страх) ти препоръчвам да си сложиш епидурална упойка. на мен ми я сложиха на 3-я см. разкритие и направо ми олекна, родих си все едно че пия кафенце някъде с доктора Grinning
не съжелявам изобщо, че съм си сложила упойката.има жени, които "искат да раждат по естествен начин", това са врели-некипели #Crazy
сега медицината е толкова напреднала и според мен щом има възможност да родиш леко трябва да я използваш....така наистина ще усетиш най-щастливия момент в живота си.
леко раждане и бързо възстановаване от мен  bouquet  

# 39
  • Мнения: 3 929
Като много силна менстурална болка.

# 40
  • Мнения: 1 446
Болки ниско долу на точен интервал от време.Може да почнат през 15 мин.,след два часа да станат през 10 мин.,тогава си вземаш багажчето и в болницата.Леко раждане  bouquet
Peace

# 41
  • Мнения: 106
силна болка в кръста и ниско долу като при ментруация
и са през равни интервали от време
не може да се сбърка с друга болка
леко раждане! Wink

# 42
  • Мнения: 695
Като при цикъл и все едно ти се ходи до тоалетната.
 Леко раждане!
smile3521 не се притеснявай ще разпознаеш контракциите.
Леко и безпроблемно  раждане Hug

# 43
  • Мнения: 14 133
Като при цикъл и все едно ти се ходи до тоалетната.
 Леко раждане!
При мен беше по същия начин.
И при мен. Peace
И при мен същото.Леко раждане!!!

# 44
  • Мнения: 712
А къде мога да прочета какво представлява изтичането на водите?  Embarassed
Силно ли е или започва по малко, ако се случи на обществено място, личи ли какво става? Embarassed

Зависи как е застанало бебето. Може да стане изведнъж, а ако главата на бебо е затворила входа, може и на части да изтичат. Виж тук:
http://www.bg-mamma.com/site/content/category/4/28/70/
Има подробно описано.

Общи условия

Активация на акаунт