Аборт в днешно време

  • 44 498
  • 672
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 802
А има и друг път: на 16 да си по-съзнателен, а на 40 да живееш, без да си смотла. Ама българският уайт траш е ранозрейка. На 20 разцъфтяват, на 30 са вече лели и чичаци на доизживяване.

# 46
  • Мнения: 3 794
Аз и сама се справих с този момент,нямах нужда и той да е там  Naughty
christina1980  Heart Eyes bouquet

Сама? Я помисли пак!
Майка ти беше там! Майка ти, която единствена в случая пое отговорност.

# 47
  • Мнения: 38
Просто не е нужно да се опитваш да ми вмениш вина,че правя секс или че съм направила аборт  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 30 802
Не точно вина, но да кажем стотина грама лична отговорност? И то не че правиш секс, а че правиш неграмотен секс, създавайки предпоставка за нещо не толкова безобидно (аборт).

# 49
  • Мнения: 3 794
Просто не е нужно да се опитваш да ми вмениш вина,че правя секс или че съм направила аборт  Crossing Arms

О, хич не се занимавам с твоята съвест. Пишем ти тук, че има нужда да уважаваш себе си и тялото си. Ти не си за развлечение.
Аз нито на 13, нито на 16, нито сега на 30 съм била толкова безотговорна. Дано ти е от възрастта на теб, но на 16 не си дете.
И да наваксаш пропуснатия материал от училище.

# 50
  • Мнения: 10 993
Сирен сега и аз мисля така, но когато бях на 16 г. Сигурно щях да постъпя като авторката. Според мен си е напълно нормално средностатистическо момиче и взе напълно адекватно за възрастта и възможностите си решение. Лошо е че така се е получило, но не е извършила нещо непростимо, така да я порицавате. Твърде сте критични. Не забравяйте да не съдите,  за да не ви съдят.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Сама щеше да си се справила, ако беше над 18, отделиш няколкостотин лева за плащането и не занимаваш майка си. Не се ласкай излишно. Това, което си направила, е да подсилиш чувството на безнаказаност у приятеля си. Тук вече наистина сама си се справила, спор няма.

# 52
  • Мнения: 38
А аз все още не разбирам,с кое точно не се уважавам ? Сигурно и баба ми не мисли толкова консервативно,абсолютно си е нормално като имаш приятел да правиш секс и по принцип не би трябвало да ви засяга дали го правим всеки ден или веднъж на месеца  ooooh!

# 53
  • Мнения: 30 802
Аз пък си мисля, че не е средностатистическа и че поведение като нейното все още не е масовото. Не може да се каже, че 95% от тийновете имат по-редовен полов живот от родителите си. По-скоро са не повече от 20%, а масовото момиче е по-скоро още доста неориентирано по тия въпроси.

Ellyh, директен въпрос: харесва ли ти тоя вид секс? Всеки път ли завършва с оргазъм за теб? Или да кажем в поне 80% от случаите?

# 54
  • Мнения: 38
Да харесва ми,и в повечето пъти завършва с оргазъм.Ако не получавах удоволствие нямаше да го правя  Flutter

# 55
  • Мнения: 30 802
Хубаво, сега да се надяваме с тоя правопис да направиш и една чудна кариера, я неврохирургия, я право и животът ще е тип-топ.

# 56
  • Мнения: 14 830
Четох предишната тема на авторката,прочетох и написаното сега в тази тема
В заключената тема постовете в синьо /от Кати.../ бяха на моменти крайни.Сега обаче като чета Ели стигам до извода че с постовете си в синьо,жената която ги пишеше има доста право и каза доста истини
И една от тях е ,че Ели не си е взела грам поука,че единственото и притеснение беше как да каже на майка си,че изобщо не е и няма да мисли за случилото се  .И докато до вчера ,Ели благодареше и мрънкаше ,сега окрилена че всичко е минало "неусетно" и безпроблемно даже започва да се репчи на всички които искате да и налеете акъл в празната глава
Не бих се учудила ,ако авторката в синьо/ не и запомних ника/ отново излезе прави и след има няма месец ,два/ако са два добре #2gunfire/това момиче отново пусне тема че е бременно

# 57
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Хей, ще ми заключат темата заради вас, а фокуса в нея не е Ели!
Вие продължавате да нервничите тук и да й набивате канчето, но не забравяйте, че тя не е ваше дете и вие не сте отговорни за нея. И не е хубаво с лека ръка да се раздават присъди, а вие го правите на килограм.
Успокойте малко нервите! Peace

# 58
  • Мнения: 5 613
Хубаво, сега да се надяваме с тоя правопис да направиш и една чудна кариера, я неврохирургия, я право и животът ще е тип-топ.
Да не те отчайвам, но работя със студенти, които са по-неграмотни от нея.

# 59
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А аз все още не разбирам,с кое точно не се уважавам ? Сигурно и баба ми не мисли толкова консервативно,абсолютно си е нормално като имаш приятел да правиш секс и по принцип не би трябвало да ви засяга дали го правим всеки ден или веднъж на месеца  ooooh!
Ами да опитам да ти обясня тогава, пък ако щеш, и с прапрабаба ти ме сравнявай.
Самоуважаващият се човек не е безотговорен към себе си и не оставя на други отговорността да го пазят. Също така премисля добре поведението на другия, когото счита за гадже, в определени ситуации, и знае кое може да се допусне и кое не. Следващото, резултат от предишното, е, че ако това поведение не отговаря на сериозността на ситуацията и показва безхаберие, взима съответните мерки.
Искам да те попитам: какви изводи си направи от тази ситуация ти самата и как смяташ да действаш оттук нататък?
 

Общи условия

Активация на акаунт