Суперхраните на АКВАСОРС - 5

  • 119 486
  • 838
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 82
Здравейте, искам да попитам суперантиоксиданта подходящ ли е за дете на 2г и 2м и съответно в каква доза?

# 166
  • София
  • Мнения: 1 097
Здравейте,
Писах ви на лично
Ще се радвам, ако пишете и публично. Темата е за да си бъдем полезни с опит и информация, иначе подробности за продуктите всеки може да получи от дистрибутора си Wink

Ами какво да напиша момичета - ще се повторя или потретя. Писала съм вече. Но за вас накратко:
Започнах да го ползвам от страх от остеопороза. Диагностицираха и ме предупредиха по никое време за опасност от това заболяване. В момента в който пуснаха крема и разбрах за него (Д-р Папазова го представи) веднага го закупих и започнах да го ползвам.
На петия-шестия месец от началото вече не усещах кога идва цикъла и кога си отива. Просто мечта ! Hands Clap До тогава спях по две нощи седнала, защото не можех да легна. Този ефект установих извън моите страхове, но бях щастлива, че е факт.

Разбира се толкова години вече продължавам да го ползвам. Не съм се отказала и няма да се откажа, вероятно докато мога да мърдам. Отдавна напуснах времето на циклите, но мога да споделя, че до този момент не съм променила фигурата си, не съм се деформирала, нямам остеопороза. Yum Разбира се, не ползвам само Муун Райз. Ползвам и други продукти, които в комбинация имат мноооого положителен ефект.

Колкото до съставките може да ги видите http://www.bg-dabrava.com/product.php?id=211 Не правя реклама. Просто ги има написани. Всяка една от нас си има номер или ще си има, който да ползва за поръчки. И пак да кажа - този при който сте си взели номер е ДЛЪЖЕН да ви дава съвети. За това му се плаща.

# 167
  • Мнения: 1 532
Здравейте,
Писах ви на лично
Ще се радвам, ако пишете и публично. Темата е за да си бъдем полезни с опит и информация, иначе подробности за продуктите всеки може да получи от дистрибутора си Wink

Ами какво да напиша момичета - ще се повторя или потретя. Писала съм вече. Но за вас накратко:
Започнах да го ползвам от страх от остеопороза. Диагностицираха и ме предупредиха по никое време за опасност от това заболяване. В момента в който пуснаха крема и разбрах за него (Д-р Папазова го представи) веднага го закупих и започнах да го ползвам.
На петия-шестия месец от началото вече не усещах кога идва цикъла и кога си отива. Просто мечта ! Hands Clap До тогава спях по две нощи седнала, защото не можех да легна. Този ефект установих извън моите страхове, но бях щастлива, че е факт.

Разбира се толкова години вече продължавам да го ползвам. Не съм се отказала и няма да се откажа, вероятно докато мога да мърдам. Отдавна напуснах времето на циклите, но мога да споделя, че до този момент не съм променила фигурата си, не съм се деформирала, нямам остеопороза. Yum Разбира се, не ползвам само Муун Райз. Ползвам и други продукти, които в комбинация имат мноооого положителен ефект.

Колкото до съставките може да ги видите http://www.bg-dabrava.com/product.php?id=211 Не правя реклама. Просто ги има написани. Всяка една от нас си има номер или ще си има, който да ползва за поръчки. И пак да кажа - този при който сте си взели номер е ДЛЪЖЕН да ви дава съвети. За това му се плаща.


Благодаря безкрайно за информацията.
Ще видя резултата при мен и ще напиша и аз отзиви за крема.

# 168
  • Мнения: 2 677
Дино, много благодаря за споделеното! Аз самата също ползвам крема от години и съм повече от доволна - което неведнъж съм споделяла в темата Wink

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 113
Здравейте,бихте ли споделили опит при лечение на подагра при възрастен!С какво е най-добре да се започне?

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 11:00 от jono

# 170
  • Мнения: 711
Здравейте! Да ни разкажа моята история. Преди 3 години за първи път се срещнах с продуктите на Аквасорс. Започнах да ги давам на дъщеря ми, когато беше на 2 години. За мен беше важно, че това не са имунорегулаторни, напротив, продуктите на Аквасорс могат да се дават безкрайно дълго, още повече че те работят с натрупване в организма. До преди няколко месеца използвах дистрибуторския код на хомеопата ни. В един момент осъзнах, че цялото ми семейство пием от суперхраните на Аквасорс и сме повече от доволни. Та реших да стана дистрибутор. Не със цел печалба!!! За никой не е тайна, че продуктите са качествени, но и много скъпи, всеки път се затруднявам, като дойде момента да ги купувам, но ме успокоява факта, че за сметка на това, не влизам в аптеките. Като дистрибутор имам достъп до доста по големи промоции, при които ежемесечно може да се закупят суперхраните на доста по достъпни цени, по-ниски и от редовните дистрибуторски. Това става чрез поръчки на пакети, които са различни всеки месец.  Целта на този пост е, да помогна на хора, които нямат голяма възможност, но искат да са здрави и да поддържат здравето си с Аквасорс да се възползват от този тип промоции. За всеки, който е заинтересован, съм на разположение на лични!
Дано колегите дистрибутори не ме убият с камъни.
Благодаря ви че имахте търпението да изчетете романса ми.
Бъдете здрави!

# 171
  • Мнения: 2 501
Давам на дъщеря си ЗЕ, ЕМК, Колактив 3 и водорасли от февруари, пробвала е антиоксиданта и пробиотика. Мисля че е по-добре, но чак пък да не взлизаме в аптеки. Лятото пи 3 АБ, зради гнойна ангина и стрептококова ангина. Често слагаме капки заради задна хрема, трета сливица и т.н. И отити прави, които минаха само с аквасорс, капки и нурофен. Казвам го, защото или при нас не действа толкова много или просто сме по-тежък случай. Няма да й ги спра, но нека майките, които четат да не мислят, че при всички двйства със вълшебна пръчица! Не са малко пари, имаме възможността, даваме, но аптеката ми е първи приятел, често сме при педи, унгта и т.н А зимата само си представям как ще е с всички грипове. Ако я изкара една идея по-леко, пак ще сме доволни!

# 172
  • Мнения: 711
Може би не се изразих правилно!
Освен Аквасорс ходим на класически хомеопат, от както дъщеря ми беше на 8 месеца. Боледува разбира се, но минава бързо и леко. Засилвам аквасорса, включвам Вит Ц и калц глюконат и в повечето случаи минава вируса. Ако не мине до ден два, ходим при хомеопата и изписва лекарство, което в повечето случаи се дава еднократно. Невероятно дори за мен, случвало се е вирус с температура и червено гърло да мине за 5-6 часа. Не съм давала температуро понижаващо лекарство отп2015г, но това не значи не не е вдигала температура. Сироп за кашлица не съм давала никога, дъщеря ми е на 5г, сиропите обикновено само подтискат симптомите, не лекуват проблема. Капки за нос слагам единствено Стеримар, което е чист физиологичен разтвор. И още една интересна случка, пролетта дъщеря ми имаше положителен стреп тест. Хомеопатката беше в чужбина и макар да даде насоки по телефона, ММ беше категоричен да дадем АБ. В крайна сметка пи 7 дена АБ, (третия й в живота), точно 2 дена след спирането му, отново се появи температура. Тогава пак се чух с хомеопатката, каза как да действам, засилих аквасорса и я послушах. Вярвате ли ми, до 24 часа, нищо й нямаше на дъщеря ми. При всеки вирус засилвам аквасорс, но не винаги минава само с това, понякога трябва и  хомеопатично лекарство.
Организма на човека е уникален сам по себе си, има невероятни функции да се самовъзстановява, с аквасорса само подкрепям този процес. Но това не е магическо хапче, от което минава всичко, или действа на момента, просто е в помощ на работата на всеки организъм.
Успех!

# 173
  • Мнения: 2 501
Блазе ви, че минава с хомеопатия, никога, ама никога не й е действала! Явно сме по-тежък случай, ето пак има задни секрети и кашля от тях, а преди две седмици беше болна. Но и в градината всяко второ кашля.
Стрептококите минават сами, но токсина, който се отделя може да причини ревматизъм, аритмия и други ужасни неща и то след много време. Не бих рискувала без АБ, той се пие поне 10 дни при стрептококи, пише го на всяка кутия.
 Хрема никога няма, всичко назад, трета сливица, кашлици, ама живи и здрави да са, и това ще мине!
 Благодаря, радвам се, че сте здрави и бъдете така и занапред!

Последна редакция: чт, 22 ное 2018, 08:15 от Elsi86

# 174
  • Мнения: 2 677
Дъщеря ми също не е пила никакви лекарства, откакто приемаме продуктите на Аквасорс. Отнема време да се укрепи имунитета при по-често боледуващи деца, но по мои наблюдения се получава.
За хомеопатията - темата е много обширна и ако наистина искате да се лекувате по този начин, най-добре е да си намерите истински добър класически хомеопат. "Хомеопатичните", които си купувате от аптеката, след като попрочетете нещо в интернет или дори ви ги изпише личния лекар... нямат нищо общо с истинската хомеопатия.
Иначе Viliianka е много права - най-добре е всеки да си има собствен номер, а не да ползва нечий друг, защото това го лишава от много предимства. Най-коректно е, за да получите такъв,  да се обърнете към човека, който ви е запознал с продуктите или към някой, който може да ви дава полезни насоки за приложението и комбинирането им.

# 175
  • Мнения: 66
Здравейте. Искам да давам на синовете ми 4.7 и 1.6 години коластра 3, емк и течни водорасли. Може ли да ми кажете как най-лесно да ги давам, кога и по колко?

# 176
  • София
  • Мнения: 3 026
На едното ми дете, на 1.6 м, давам Колактив 3 - 1 капсула, Зелена Енергия може по 1 капсула ( аз давам течни водорасли, защото от ЗЕ детето ми стана прекалено енергично), ЕМК - 2 х 10 капки.
За по-голямото Ви дете мисля, че Колактив3 и Зелената енергия могат по 2 капсули на ден, а ЕМК си е пак 2 х 10 какпи, но нека и други да потвърдят.

Аз разтварям Колактив 3 в 1 ч.л. с вода, ЕМК -пак в малко вода.

# 177
  • Мнения: 2 501
Детето ми е на 4 г. Давам 1 Колактив 3, 1 АФА, 1 ЗЕ и 15 ЕМК. Има малко сополки, затова й давам тези дни 2-3 коластри и 2 АФИ. Само при болест увеличавам ЕМК до 30. В началото разтварях съдържанието в малко водичка, но може и сокче, кисело мляко. Сега вече си ги пие сама, а коластрата я дъвче, много я обича.

# 178
  • Мнения: 711
Здравейте. Искам да давам на синовете ми 4.7 и 1.6 години коластра 3, емк и течни водорасли. Може ли да ми кажете как най-лесно да ги давам, кога и по колко?

Като беше по малка дъщеря ми, Коластрата и Зелената енергия давах в лъжичка плодово пюре. Купувах  пюрета горски плодове или сини сливи, да е леко кисело и тъмно, за да не се мръщи, като види зеления цвят. Сега вече (5г) Колактив 3 директно ѝ го давам в устата, тя го дъвче, а Зелената енергия все още я давам в лъжичка плодово пюре.
Само да вметна, Колактив 3 се дава на гладно. Когато е здрава, давам от двете по една капсула, когато започва да се разболява давам сутрин и вечер по една капсула, а когато е болна, давам по 3 капсули зелена енеригя и 2 капсули Колактив 3. Успех!

# 179
  • Мнения: 66
На едното ми дете, на 1.6 м, давам Колактив 3 - 1 капсула, Зелена Енергия може по 1 капсула ( аз давам течни водорасли, защото от ЗЕ детето ми стана прекалено енергично), ЕМК - 2 х 10 капки.
За по-голямото Ви дете мисля, че Колактив3 и Зелената енергия могат по 2 капсули на ден, а ЕМК си е пак 2 х 10 какпи, но нека и други да потвърдят.

Аз разтварям Колактив 3 в 1 ч.л. с вода, ЕМК -пак в малко вода.
Благодаря и аз мисля на големия да двам  2 капсули коластра, 2 пъти емк по 10 капки и течните водорасли 1-2 пъти. понеже той ходи на градина трябва сутрин да му смеся всичко и да му го дам но не знам дали е правилно така? а течните водорасли по колко капки? а на малкия мисля по един път преди обяд да му ги давам понеже сутрин като се събуди веднага яде.
Зелената енергия я изключвам понеже те и без това имат страшно много енергия да не ги превъзбуждам допълнително.

Общи условия

Активация на акаунт