Проблеми с пърхотаааа :((

  • 15 690
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 631
Странно, при стрес се влошават тези състояния, но явно не и при теб.

# 61
  • Мнения: 1 103
Здравейте! Дали Selsun Blue става и за скалп, на който излизат пъпчици и ранички? Освен пърхота, разбира се.

На мен от скоро по някаква причина ми излизат разни гнойни пъпчици. Не мога да си го обясня, редовно си мия косата. По лицето и тьлото добре, но в скалпа е странно...

# 62
  • Мнения: 326
Не е от най-изгодните, но мисля, че е добър вариант за проба - ДЮКРЕ КЕЛУАЛ ДС
 

http://apteka.framar.bg/30061949/%D0%B4%D1%8E%D0%BA%D1%80%D0%B5- … D1%85%D0%BE%D1%82


И аз съм за келуал ДС

# 63
  • Мнения: 1 359
Използвам темета за да попитам за препоръка. Мъжът ми страда от нещо си, което предизвиква лющене на скалпа след всяко миене, без значение с какъв шампоан. Главата му, особено голото му теме, се разлющва и при потъркване падат фини прашинки, подобни на пърхут. Според мен обаче, това не е пърхут. Почти съм го навила да отиде на дерматолог, но виждам, че доста от вас имат голям опит и реших първо да попитам

# 64
  • Мнения: 60
И аз се включвам да попитам. Какво препоръчвате за дете на 9 години с пърхот? В момента се мие със Себоравит, но за сега не виждам да има ефект.

# 65
  • Мнения: X
Нещо натурално и без SLS.
Погледни шампоаните на LOGONA против пърхот Simple Smile

# 66
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
И аз се включвам да попитам. Какво препоръчвате за дете на 9 години с пърхот? В момента се мие със Себоравит, но за сега не виждам да има ефект.
Шампоан  с /у пърхот от ДМ на марката Алверде. Ползвам го за дъщеря ми.

# 67
  • София
  • Мнения: 404
Здравейте,при мен проблема с пърхота се реши с преустановяване на ползването на шампоани със sodium laureth sulfate.В момента ползвам основно на био марката на ДМ Алверде.Също така суша косата на по ниските степени на сешоара.Правя си и маска с кокосово и какаово масло.

# 68
  • Мнения: 60
Благодаря за отговорите. Ще пробваме някой от предложените от вас, надявам се да има ефект и да мирише по-хубаво от сегашния.

Общи условия

Активация на акаунт