Добре дошли, Януарки 2018!

  • 49 483
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30
Здравей, kokoseva Simple Smile Не се притеснявай, няма две бременности с еднакви симптоми.А относно хламидиите виж на какъв текст попаднах:
"Ако хламидии се открият при бременна жена, не е необходимо прекъсване на бременността. Плацентата защитава плода от вътреутробно заразяване, но опасност от предаване на хламидията от майката на бебето има по време на преминаването му по родовите пътища."

# 46
  • Мнения: 76
Хоп и аз тук с 3 теста с мнооого бледа втора чертичка. Heart Eyes Имам едно момиченце на година и 1 месец. Много се радваме , че живот и здраве ще си има братче или сестриче с малка разлика.  Simple Smile Само да стане  по тъмна тази прословута втора чертичка Simple Smile  baby_neutral baby_neutral

# 47
  • Мнения: 101
Здравей, kokoseva Simple Smile Не се притеснявай, няма две бременности с еднакви симптоми.А относно хламидиите виж на какъв текст попаднах:
"Ако хламидии се открият при бременна жена, не е необходимо прекъсване на бременността. Плацентата защитава плода от вътреутробно заразяване, но опасност от предаване на хламидията от майката на бебето има по време на преминаването му по родовите пътища."
Да и аз го четох това и ме притеснява да не заради нея да ми назначат секцио  Sad Четох някъде, че можело да се лекува и с антибиотици които били за бременни, но се предписвали по преценка на гинеколога когато бил сигурен, че нямало опасност за плода. Нооо не ми се иска да пия хапчета и то антибиотици по време на бременността!!! Пишеше, че хламидозата можела и да предизвика преждевременно раждане или спонтанен аборт  Sad мен тези неща ме плашат ... но при мен показателите са един път над нормата което означава, че най-вероятно съм в начален стадии на тази гадост и си мисля, че не би трябвало да е толкова опасно за сега

# 48
  • Мнения: 19
Аз се оказа. че даже вече съм и 7 седмица, докато се усетя, видяхме и пулса вчера! Или ще е рано януарче, или късно коледно декемврийче Simple Smile

# 49
  • Мнения: 26
Здравейте момичета! Малко изненадана днес видях  EFP, очаквана менструация 17.05.2017г. Имам момче на 13г. Хем съм радостна, хем уплашена как ще реагира баткото, питала съм го няколко пъти и е категоричен че не иска нито брат, нито сестра!!! Много съм объркана

# 50
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 076
И аз имам болежка като съм клекнала и се изправям ме заболява силно долу вляво. :=(

# 51
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 076
Аз се оказа. че даже вече съм и 7 седмица, докато се усетя, видяхме и пулса вчера! Или ще е рано януарче, или късно коледно декемврийче Simple Smile
И аз и аз така. Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен. Положителен тест с бледа чертичка, но пък кръвните изследвания бяха по-категорични Simple Smile На 14.05 видяха и плодния сак, така че влизам в групата и се надявам да си стоя в нея, ако не до януари 2018, то поне до декември 2017. И при мен е второ дете, имаме момиченце почти на 4, която много иска да си родим бебе Simple Smile
Успешна и лека бременност, момичета! И здрави бебета и мами!

# 53
  • Мнения: 109
Привет,  bouquet

Съжалявам за simsi и ninni7k че напуснаха групата, пожелавам Ви скоро пак да сте в отчетни.  bouquet

Много се радвам, че групичката ни расте и дебелее  Laughing Laughing Laughing

И аз нямам почти никакви симптоми освен, че си ме придърпва и побоцква от време на време и  при мен има леко болезнени зърна. На преглед бях миналата седмица и се видя плоден сак, а др седмица живи и здрави да чуем сърчице  Praynig Praynig Praynig

# 54
  • Мнения: 84
И аз нямям никакви симптоми.От време на време леко ме приболява корема и това е.Даже още не мога да осъзная,че съм бременна...въпреки,че е планувано бебе и си следях О,и направих сумати тестове за бременост...Надявам се след прегледа и след като кажем на близките си да го почуствам по-реално.Не ,че се натискам за сутрешното гадене,главоболието,сънливостта,киселините и т.н.  smile3503
Момичета какви витамини за бременни пиете?Аз вчера си взех Pregnacare.И първата бременност тях пих,май доволна бях...

# 55
  • Мнения: 101
Аз за сега пия само витамин ц и фолиева киселина. След кръвния сестрата по телефона ме пита и аз и отговорих това ама тя не каза, че и други трябва да си взема. Мислих като мине прегледа на 6 юни, ама сега като се замисля е малко далечна дата.... Тези които вече са били бременни какво ще препоръчат Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 2 664
Аз пиех Пренатал на Джеймисън и бях доволна, защото съдържат всичко необходимо.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Аз пиех само фолиева киселина. Сега пак съм си взела и пия.

# 58
  • Мнения: 30
И аз пия Пренатал на Джеймисън.

# 59
  • Мнения: 23
В понеделник на 15.05 бях на първи преглед и се чу и сърчицето. Термин по ехограф 04.01, а по менструация 05.01 Simple Smile Дано не се окаже новогодишно бебе, че на никой не му се израждат бебета на връха нова година, но каквото.

Иначе пия само фолиева, не смятам да си взимам витамини на този етап, опитвам да ги набавя чрез разнообразен храниетлен режим. Имам малко гадене сутрин, но нищо фатално, успявам да се храня въпреки него. Сънливост на определени моменти, менструалноподобните болки преминаха вече, явно се е настинил удобно и си се развива ембрионът  Simple Smile

Следващ преглед ще отида чак към средата на месец юни. Сега съм в 6-та седмица, та искам да съм поне след 10-та Simple Smile

Добре дошли на всички нови януарки  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт