Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 апр. 2017, 08:42 ч.

Витилиго 4

• 17 197
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
Дайте повече инфо!

# 151
Това е чудесно. Пишете направо тук, темата се чета главно от хора с витилиго.

Да, разбира се. Става въпрос за персонални програми, които включват продукти на компания Nature's Sunshine.
За повече инфо - www.nsp108.com
Лечението трае няколко месеца и много зависи от лични фактори - типа витилиго, кога се е появило, дали няма други заболявания...
Няма универсална програма, която да важи за всички, тъй като всеки организъм е различен и реагира по различен начин. Програмата е безплатна, продуктите се поръчват от седалището на компанията за източна Европа, което е във Вършава.
Продуктите на Nature's Sunshine действат и на витилигото, тъй като нашата специалистка е имала такива случаи. Но нямаме случай на пълно излекуване. Намаля се разликата в пигментацията с до 70%, а понякога процентът е по-нисък. Просто много зависи.
Ако Ви интересуват нашите продукти и желаете програма, моля пишете ми на лични.

# 152
Това не са никак евтини продукти и звучи малко като реклама. Как да повярвам на две изречения, че на някого му е помогнало? Всеки може да го напише, нали така?
Бих искала да прочета, да видя снимки, дори най-много ми се иска да се срещна с човек, който има подобрение от тези продукти.

# 153
Това не са никак евтини продукти и звучи малко като реклама. Как да повярвам на две изречения, че на някого му е помогнало? Всеки може да го напише, нали така?
Бих искала да прочета, да видя снимки, дори най-много ми се иска да се срещна с човек, който има подобрение от тези продукти.

Извинявам се ако звучи като реклама. Пишейки за витилигото  попаднах на темата и реших да се включа тъй като с тези продукти има резултати. А относно вечните родни съмнения за лъжи и измами, всеки е свободен да вярва на когото и каквото пожелае. Персонална програма се изготвя след лични тестове и разговор за тези, които се интересуват и искат да опитат. Никой не е длъжен да вярва или пък да пробва.

Желая на всички успех и резултати (независимо какво са избрали)
Всичко добро! Simple Smile

# 154
Не го написах за да ви засегна, а за да ни предоставите иформация за хора, които имат подобрение.

# 155
Тук сме пробвали какво ли не,дали сме хиляди за мазила,добавки, камуфлажжни продукти, почти без резултат.И като се появи някой с подобни "оферти" и то на продукт не разработен специално за витилигото.Ей така от нищото,...еми позволете ми да съм скептична,дори ядосана.Rolling Eyes То че сме опитни зайци ясно,но пък някои прекаляват...

# 156
Фирмата да предостави безплатно мостри или лечение на някой свободно избран.

# 157
Здравейте на всички !
Не малко пъти съм влизал във форума , за да проверя има ли решение най-сетне за тези бели гадинки , които налазват без да ни питат , но все съм оставал разочарован. Имам витилиго вече осма година мисля( не съм ги изчислявал точно Grinning на 22 съм ). Ходил съм при много дерматолози включително и при професор Кадурина , мазъл съм се с всякакви мазила от Гърция от Турция и т.н. , от Германия ми донесаха нагревателна лампа ( не знам как се води вече съм забравил ) така де имах възможност да се облъчвам с нея по колкото си пъти искам , но пак нямаше ефект. Преди 3 месеца бях на перманентен грим (нещо като татуировка но временна , принципно процедурата се ползва за устни , вежди и някакви такива женски глезотийки Grinning ) в София в едно специализирано студио , но за жалост единственото което се получи е , че си зачервrх кожата  и трябваше да я мажа с хидратиращ и обезболяващ крем 1 седмица и в крайна сметка белите ми приятели пак си се виждаха . Нека премина на обнадеждаващата част в моята биография Grinning . Препоръчаха ми един билкар по друг повод ( имам проблеми с носа ).Не знам , но реших да отида и му споделих за проблема ми с витилигото. Човека ми обясни , че проблема ( лично за мен ) идвал от стомаха. Даде ми едни билки и ми каза  да ям много магданоз . Вече месец пия чая от билките и си правя нутрибулен с ябълка магданоз и лимон и честно да ви кажа за нула време петната леко почнаха да придобиват нормалния си цвят и буквално всеки ден отривам кафяви петънца малки , но се появяват.  Та така реших да ви споделя. Ако някой има интерес към съотвения билкар или някакви въпроси към мен , нека да ми пише на лично ще се радвам да съм от полза. Също искам да спомена  , че това не е реклама с цел финансови облаги от моя или която и да е страна. Лека вечер.

Последна редакция: пн, 22 яну 2018, 21:07 от oxygen16

# 158
Привет! Това е страхотна новина! Пожелавам ти успех!Само не прекъсвай започнатото, сега когато виждаш резултата, бъди по-упорит от всякога, доведи го до край и пак продължавай, защото петната са ужасно упорити и само чакат малко да те домързи и се връщат със страшна сила...Пожелавам ти много сила и упоритост!Ако имаш желание сподели с подробности тук какви са билките и как точно се прилагат, моля!

# 159
Здравейте !
Пращам ви снимка с един от трите пакета с билки ( всеки е различен ) , които ми ги даде билкаря тъй като другите два съм ги изпил и не мога да им намеря опаковката Simple Smile

# 160
Е пусни контакт с него.

# 161
Веселин Иванов - 0878267522
Има кабинет в Пловдив и  София.

# 162
Здравейте и успех на всички!

Детето ми на 2г4м е със съмнения за витилиго. Още преди 1г6м имаше 2 петна, едното по бедрото, другото на гърба. Ходихме на кожен лекар, каза депигментация, да го наблюдаваме само и така. Сега има няколко нови, много малки по едното краче, а старите 2 петънца са пораснали.
Ходихме при друга докторка, изписа му Vitix gel и от утре започваме с мазането. Даде ми надежда, че имало и излекувани деца. Препоръча витамини да давам за имунната система.
От своя страна ЛЛ ме постветва да давам сироп от черен бъз, спомагал за витилигото..
Дано съм полезна на някой.
Ще се радвам на съвети от вас, някой използвал ли е Vitix gel?
Има ли други деца с витилиго?
Относно наследствения фактор, братовчедка ми е със същото заболяване.
Всякакви препоръки ще са ми от полза. Simple Smile
Ще чета и старите теми, като ми остане време.
Хубав ден на всички!

Последна редакция: пт, 09 фев 2018, 17:30 от **Sisi**

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт