Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 585
Момичета, прибрах се в къщи. Съвсем леко ми зацапва още. Продължавам да си лежа у нас, което ще продължи доста. Днес на прегледа ми казаха категорично, че са еднояйчни близнаци. Продължавам с утрогестана, който ми казаха да пия 3×2, но сега се обадих в Надежда и от ми казаха да го слагам вагинално 3×2. Досега бях само на Дуфастон и не знам как е по-добре. Моля да споделите вашия опит.
Благодаря за подкрепата, ще се заредя с търпение и надежда да избутаме до 13г.с. в легнало положение и дано да успеем до край 😗

# 586
Момичета, много ми е тежко, но влизам да ви кажа какво се случи. Днес бях на преглед в моята клиника след отпуската. Бременна съм с еднояйчни три близнака. Редукцията е невъзможна тъй като са в един сак и при евентуална такава, би имало увреждания за оставащите. Да задържа бременността е много рисковано да не умре някое в по-късна бременност, защото ще има последствия за всички. Имало и голям шанс да имат малформации. Колкото и да трудно, трябва да помислим разумно. Записах си час за вторник за абразио... Много, много трудно и тежко, но...

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 08:57 от Evelinn

# 587
Милата ми съжалявам,въпреки всичко не се предавай...има и следващ път.Трудно е,борбата е безмилостна,коства пърченце от душата,но ти пожелавам да дойде ден,в който всичко това да бъде просто минало и да получим подаръка,за всички болки които сме изпитали по този път.Целувам те...

# 588
Евелин... много съжалявам, че така се получава... Не може ли да потърсиш и второ мнение... не знам... Всяко зло за добро... Много е трудно, но не се отказвай! Всичко хубаво тепърва предстои! Hug

# 589
  • София
Момичета, много ми е тежко, но влизам да ви кажа какво се случи. Днес бях на преглед в моята клиника след отпуската. Бременна съм с еднояйчни тризнаци. Редукцията е невъзможна тъй като са в един сак и при евентуална такава, би имало увреждания за оставащите. Да задържа бременността е много рисковано да не умре някое в по-късна бременност, защото ще има последствия за всички. Имало и голям шанс да имат малформации. Колкото и да трудно, трябва да помислим разумно. Записах си час за вторник за абразио... Много, много трудно и тежко, но...

Много прегръдки от мен. Думите няма да помогнат Sad

HugHugHug

# 590
Не знам какво да ти кажа, ясно ми е, че в такъв момент всичко е безполезно, но съм убедена, че успехът е на малко време разстояние от теб ... просто трябва да умееш да чакаш (това междувпрочем съм го казвала и на други момичета и досега винаги съм се оказвала права Simple Smile ). Същото се отнася и за мен - след дълга борба най-сетне милото ми съкровище спинка до мен (е, след  10 мин рев преди това, ама нейсе Simple Smile ). Така, че никога не губи надежда и се учи на търпение, защото в края на пътя те чака успехът. Прегръщам те и аз Hug

# 591
Здравейте 🤗 Как сте, момичета?
При мен всичко свърши във вторник. Сега си почивам,възстановявам се и ще събирам сили за след това.
Идва Септември, КRISKA 79 кога ще започваш процедури? Очакваме добри новини от теб 😗
Diversа, ти възстанови ли се вече?

# 592
  • София
Здравейте 🤗 Как сте, момичета?
При мен всичко свърши във вторник. Сега си почивам,възстановявам се и ще събирам сили за след това.
Идва Септември, КRISKA 79 кога ще започваш процедури? Очакваме добри новини от теб 😗
Diversа, ти възстанови ли се вече?

Hug
Миличка, пожелавам ти бързо възстановяване и скоро да ни се похвалиш с хубави новини
Hug

# 593
Evelinn, съжалявам за това, което ти се случи! Пожелавам ти бързо възстановяване и скоро пак успех Simple Smile Аз мисля, че се възстанових...тази седмица съм на преглед и ще видим какво е положението. Дано да мога да пробвам скоро пак и аз...

# 594
:sparkling_heart:Evelinn в процес на чакане съм,да ми дойде и да започваме.Сега някакси се чуствам по спокойна от преди,не казвам ще стане от раз,казвам си стигнах до тук,значи ще стигна и до края.Когато тръгнах по този път,преди една година бях объркана,ступаха ни се хиляди неща,незнаех дори какво се случва в началото,четях навсякаде,макар и много неща да неразбирах,почти стигнахме до края да направим инсеминацията и хоп ,вече нямаше смисъл.Благодарна съм на хората в чийто ръце попаднах,да плащам си,да не се знае и сега дали ще стане,но със сигурност знам,че ще направят каквото трябва,пък да става каквото ще..Сега не мисля толкова,живея както преди,единствената разлика е,че се сближихме повече двамата,сега сме повече от семейство,макар да нямаме брак,сега съм по- щастлива ,макар да ни липства онова за което се борим,вярвам че ще стане някой ден.Знаеш ли напоследък си мисля,казават лесно майка не се става,да така е ....но ние ще станем и ще бъдем по-добрите,защото ще сме минали и през ада,не че другите не са,не че необичат децата си,но когато получаваш нещо като дар,от небето не го цениш толкова,колкото когато си дал,част от душата си.Затова момиче,бори се за тази част,знам не ти  обещавам че,ще стане,но знам със сигурност губим битка,но ще спечелим войната...Целувам те,почини си ,колкото и лесно да звучи приеми нещата ,че така е трябвало да стане,не го мисли толкова много и давай смело напред ...Purple Heart

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт