Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #11

  • 62 526
  • 738
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 287


Всеки има свои тайни, но и всяка тайна си има цена. Кемал и съпругата му Лейля имат всичко – две деца, уреден живот, голяма къща и привидно перфектен живот. Но с отвличането на сина им Керем, техният свят се срива. В опитите си да откупят живота на Керем, двамата се заплитат в безмилостни скандали, които разрушават връзките в семейството им. Постепенно всички мрачни тайни, които са имали помежду си, започват да излизат наяве.


Актьори:

Мете Хорозоолу, Аслъ Енвер, Каан Ташанер, Илкер Калели, Долунай Сойсерт, Кюршат Алнъачък, Мендерес Саманджълар, Йълдърай Шахинлер, Зейнеп Канконде, Каан Йълдъръм, Нилпери Шахинкая и други

Продукция: D Yapım
Продуцент: Айше Дурмаз
Режисьори:
Зейнеп Гюнай Тан
Дениз Колош Баран Йозчайлан
Сценарист: Елиф Усман
Оператори: Седат Юджел и Хюсейн Деврим
Музика: Гьокхан Кърдар








След Kayıp...

Аслъ Енвер в "Истанбулска невеста" (İstanbullu Gelin)



Продукция: O3 Medya
Продуцент: Онур Гювенатам
Директор драма: Лале Ерен
Режисьори: Зейнеп Гюнай Тан-Дениз Колош
Сценарии: Али Айдън (до втори еп.)
Берфу Ергенекон и Елиф Асълкефели (до 6 еп.)
Дениз Акчай


Всеки петък от 20.00 часа по Star TV








***

Йълдърай Шахинлер във "Вътре" (Içerde)



Продукция: Ay Yapım
Режисьор: Улуч Байрактар
Сценаристи: Ертан Куртулан, Топрак Караоолу
Музика: Тойгар Ъшъклъ


Всеки понеделник от 20.00 часа по Show TV




***

Нилпери Шахинкая в "Този град ще дойде след теб"
(Bu Şehir Arkandan Gelecek)



Продукция: Ay Yapım
Режисьор: Чааръ Лотсувалъ
Сценаристи: Едже Йоренч (до трети епизод), Мелек Генчоолу, Дениз Маданоолу
Музика: Тойгар Ъшъклъ


Всяка сряда от 20.00 часа по ATV






Темите:


# 1
  • Мнения: 12 815
Зарани  Hug Hug благодаря за новата тема!!!

Влюбени, щастливи.....за тях светът е двамата заедно



но миналото се завръща , а дали ще има буря

# 2
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Нямам още какво да кажа Laughing, но да не ви изпусна Hug Hug Hug

Зарани - за темата  bouquet

Днес или утре ще гледам 8 еп. Peace

Лия -Ийт е сладък психо, според мен. Опитват се да вкарват хумор в репликите и действията му, така да се каже разчупен образ на психар е hahaha hahaha
За мен в целия сериал се прокрадва приятен хумор при някои от персонажите, не е лошо Peace

Ели  Hug

# 3
  • Мнения: 12 815


Хъши  Hug Hug къде се изгуби newsm78 между читанката и математиката ли Heart Eyes
Скрит текст:
Нещо изгубих интерес към Красивите и дръзки,щото остана само  красивата Туба и чаровния Къванч.
Последните епизоди не съм гледала, това излишно инатене на Сю  ми идва в повече,както и завоя в сценария. Джахиде пък ми е в повече с простотиите дето ги върши.Нека се посъберат повече преведени епизоди и ще  продължа.









Последна редакция: чт, 27 апр 2017, 19:47 от eliNIM

# 4
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ели, точно ме уцели Mr. Green
и още един куп допълнителни дейности ooooh! спорт, език, разходки, кина, партита.....въобще майка - развозвач и частен учител и готвач съм аз. Универсална - 3 в 1 Mr. Green hahaha hahaha hahaha
Да идва тая ваканция, да ми намелят нещата Mr. Green


Иначе за ДК, на мен ми е интересен. Не ме напряга, не е стресиращ. Аз, на пример търся точно това - сериал за отмора. В никакъв случай не е някой блудкав, напротив. Доста интересен ми е. Това, че няма във всяка серия ужасяващи сътресения не го прави по-малко стойностен. Както, вече казах има приятен хумор от време на време, за актьорите сме единодушни, красота и талант Heart Eyes Ийт разведрява, Джахиде ме дразнеше в началота, вече и тя е към комичните персонажи и останалите са готини Wink

Сега засядам да гледам нашия тук -  за невестата, който го причислявам към горе описания ДК. Не натоварва, не дразни, и в същото време има интрига.
Скрит текст:
И най-важното за мен, като зрител е сериала да не е крайно селски. Съжалявам, но не съм в състояние да изтърпя пантофи, забрадки и престилки, молитви час по час, клетви и тн.т. други селяндрущини Rolling Eyes Whistling Tired

# 5
  • Мнения: 8 409
wavey wavey wavey
Зарани Hug Hug Hug мерси за новата тема   smile3525
Ели HugХъши Hug
Момичета да попитам актъора който играе във Вътре ролята на Рижавия в Кайъп каква му беше ролята  newsm78като го споменете и все се чудя ,но не мога и не мога да се сетя  newsm78

https://youtu.be/kJQP7kiw5Fk









Последна редакция: чт, 27 апр 2017, 22:45 от Eny87

# 6
  • Мнения: 12 815

Момичета да попитам актъора който играе във Вътре ролята на Рижавия в Кайъп каква му беше ролята  newsm78като го споменете и все се чудя ,но не мога и не мога да се сетя  newsm78


Eни   Hug Hug адвокат във  фирмата и семейството на Лейля. За пари извъртял показания

# 7
  • София
  • Мнения: 6 287
Ени, рижавият беше адвокат на семейството и стар приятел на Мехмет.






Аслъ на корицата на списание Elele за месец май

# 8
  • Мнения: 8 409

Момичета да попитам актъора който играе във Вътре ролята на Рижавия в Кайъп каква му беше ролята  newsm78като го споменете и все се чудя ,но не мога и не мога да се сетя  newsm78


Eни   Hug Hug адвокат във  фирмата и семейството на Лейля. За пари извъртял показания

Ох Ели мерси  Hug bouquetоще като прочетох адвокат и се сетих кой беше  smile3521Ролята му във Вътре обаче е коренно различна-играе един мноооого колоритен мафиот с интересен глас и като се прибавят думичките които казва се получава много интересен образ който няма нищо общо с адвоката от Кайп smile3521
Зари  мерси и на теб за инфото  и снимките  Hug bouquet
Страхоооотна  Аслъ на корицата на списанието  txtloves

Последна редакция: пт, 28 апр 2017, 10:13 от Eny87

# 9
  • Мнения: 12 815
Какво слънчево момиче е Аслъ, прекрасна, принцеса

И един сладък и позитивен Салих



Йоджан
https://vk.com/feed?z=video330264425_456239035%2F9c6e5fbfc0382c8 … t_-64090011_20565



Скрит текст:


# 10
  • Мнения: 4 571
Хайде и аз дойдох!
Благодаря за хубава тема bouquet
Аслъ е невероятно красива на корицата!  Heart Eyes
Снощи гледах фрагман от огледа на новата къща от Фикрет и съпругата му. Тя изглеждаше изключително добронамерена , мила, любвеобилна, абе изобщо наистина влюбена, благодарна, щастлива жена. Чувства и емоции, които досега не е показвала.

През уикенда ще гледам 7,8 и 9 епизод!

# 11
  • Мнения: 9 541
Момичета Hug Hug Hug Hug Hug

Пристигнах и аз в темата Joy Честно да си кажа, съм доста встрани от вас в момента, защото "Истанбулската невеста" не ми е приоритет и все ви занимавам с щуротии hahaha

Зарани Hug, пак си сътворила една чудесна нова тема, хич не скромничи Grinning
За теб:

Божееее, колко е сладка Аслъ на корицата на Еlele newsm10

Аз едно /две до пет Joy/ си зная, едно /две до пет/ си бая Joy Joy Joy затова поствам снимка от последните ми любимци от Звездата на пастира Heart Eyes



И едно клипче от Нилпери и Керем от "Града", което много харесвам...жалко, че тези двамата не бяха основната двойка на сериала Wink



https://www.youtube.com/watch?v=Vv8QbNiIkyY
Али и Аслы /Ali & Aslı / - Бежать...

Последна редакция: пт, 28 апр 2017, 10:50 от lia-martin

# 12
  • Мнения: 12 815
Хаштагът на предстоящия епизод





Скрит текст:





# 13
  • Мнения: 3 747
Зарани Hug , мерси за темата, не че вече имам какво да пиша и коментирам, защото не гледам Невестата, а темата е вече преобладавощо посветена на сериала.Все пак запис и от мен.

Много е хубава Аслъ.Направо сияе от корицата на списанието.

За да не е гол запис Илкер, който явно пътешества и се е събрал със стари приятели

Скрит текст:
Потрясающий сюрприз, нас навестил @IlkerKaleli прошлой ночью
Суперзвезда работала нон стоп годами и появилось наконец свободное время увидеть свои старых друзей и попутешествовать по миру



Пътешествайки, разбира се си е взел и компания



Редактирам се-  били са в Лондон, според това, което прочетох и разбрах- новата им дестинация е Ню Йорк Wink
Скрит текст:

а в туитър след като са разнищили кой къде е, сега всичко живо коментира пръстена, но на мен не ми прилича на годежен  Thinking
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 28 апр 2017, 20:18 от _Radi

# 14
  • Мнения: 12 815
Ради Peace като гледам колко е слънчево, уцелили са късмет с времето в Лондон.

На мен ми заприлича на Истанбулска разходка
Grinning
 Peace  Видях редакцията Peace



Последна редакция: пт, 28 апр 2017, 20:10 от eliNIM

Общи условия

Активация на акаунт