Светлината на моя живот - Тема 18

  • 84 767
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
  • Сливен
  • Мнения: 446
Емилия, Робин и Софи благодаря ви за прекрасните коментари и снимки newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525

Софи отново ще има гифчета скоро ще направя още гифчета Hug

# 166
  • Мнения: 11 766
Роси, newsm51 изчетох написаното от теб на един дъх. Благодаря ти за всички новини около нашите любимци - Анас Two Hearts и Дипика.Two Hearts Тайно се надявам да прочета, че двамата заедно се връщат в Сезон 2 или започват нов сериал, но заедно като водеща двойка!
 
Новите снимки също са много хубави.Hands Plus1Hands ClapHands Plus1



Роси Hug, благодаря ти за почерпката, пожелавам да баща ти да е жив и здрав, спокоен и щастлив още много години Laughing bouquet
Благодаря за новото инфо bouquet Може би след като продуцентите са видели, че сериала е за никъде без Анас и Дипика са решили да пробват да задържат вниманието още малко като ги покажат като духове ooooh! Ени Hug е права, сега нашите "мили" сценаристи и режисьори да си сърбат попарата, кой ги караше да премахват Аника от сериала, ние молихме, но кой слуша Crossing Arms Дано поне си вземат урок и когато направят друг добър печеливш сериал се вслушат в зрителите си, преди да направят някоя глупост...
След като преместят Светлината 2 в по-гледано време, вероятно ще има леко повишаване на рейтинга, но нищо драстично, така че има възможност скоро и да го спрат, освен ако не се заинатят Laughing

Сохам е прекрасно име за бебчето на Дипика и Рохит Heart Eyes Наистина се надявам журналистите да са прави и малкия да прилича повече на майка си Mr. Green Whistling

Ени Hug, всички се надяваме да видим Анас и Дипика отново заедно в нов проект (за предпочитане с други сценаристи Laughing), но докато детето на Дипика е толкова малко едва ли ще се захване с нещо дългосрочно.

Здравейте! bouquet
чета за така нареченото продължение на DUBH - 2*
и не мога да повярвам докъде могат да стигнат с наглостта си продуцентите сценаристите  и ТВ канала
който го излъчва smile3512 всичко е най*долна проба имитация начало със самото заглавие *
 АЗ СЪМ ИЗГРЕВА ТИ СИ ЗАЛЕЗА* ooooh!
и като знам как бързо бързо махнаха СуРиЯ заради паднал рейтинг до 5/6 Heart Eyes
 а тия нещастници при 0,5 /0,6 ще ги местят в най- гледаното време за да минат поне 1% ooooh!
#Cussing out

 Heart Eyes



 Heart Eyes

Здравейте!  Hug Емилия - благодаря ти от сърце за поредните невероятни колажи ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Няма по уникална, готина и сладка двойка от Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Във всяка една сцена, във всеки един момент в сериала и зад кадър - двамата са великолепни заедно! Oha! Flushed family Те са наистина уникални и недостижими - пълнят ми душата. Гледам си ги пак и пак - няма друга такава двойка ...  newsm51 Two Hearts txtloves luvbed  Flushed kiss

Робин - благодаря ти за прекрасните пожелания към татко! Те означават много за мен ...  lovekiss lovekiss lovekiss

Емилия, Робин - аз също се моля и много се надявам пак да видим нашите любимци Анас и Дипика заедно като двойка - в сезон 2 или в друг невероятен сериал. Дай Боже да имаме щастието пак да ги видим заедно, защото са номер 1 ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family

Робин, Софи - по отношение на сезон 2! Нормално е продуценти и канал да опитват всячески да популяризират сериала си, особено като виждат, че рейтинга му и доста нисък ...  smile3506 Друг е въпроса, че е прекалено - толкова много повторение - пък сега ще го местят и в друг по-добър час ... Crossing Arms Феновете на сериала, който ще спират доста се дразнят - някои от останалите обедни сериали също - защото не е честно!  Peace Явно това е опит да се вдигне рейтинга, но до колко ще им се получи е друг въпрос ...  newsm78 Софи - то това си е съвсем друг сериал, с нова история, герои и актьори - аз се радвам, че му смениха и името и песните и всичко!  smile3501 Общото е, че тук са Сантош, Арун, Менакши и големите деца на Сурадж и Сандия ...  bash За щастие другото е различно.  smile3501 Обаче историята въобще не ми харесва- ужасна е! Нито има поуки до тук - нито нищо.  smile3516 Надявам се, че осъзнават грешката, която направиха като махнаха Анас и Дипика и спряха "Светлината", за да правят това продължение без тях ...  Praynig Praynig Praynig Продуцентите и канала ще има да плачат и да търсят Анас и Дипика, защото те са номер 1 ... newsm76 newsm76 newsm76

И след всички тези повторения и прочие - тази седмица рейтинга от 0,6 е станал 0,7 - явно наистина правят всичко възможно поне 1 да стигнат с новия часови пояс  bash  Но каквото и да правят са на светлинни години от "Светлината" и Анас и Дипика ...  txtloves txtloves txtloves

Светлината на моя живот държи рекордния за канала и изобщо за индийската телевизия рейтинг от 6,7 - до 7. В продължение на повече от 5 години сериала ни е на върха!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Никой не може да ги стигне ...  txtloves txtloves txtloves Всички хора по света обожават Анас и Дипика и уникалната любовна история на Сурадж и Сандия, защото е различна от всички други индийски сериали, а и не само - такава любов не съм гледала никъде. Те са Божествена двойка ...  newsm03 Two Hearts Flushed  Two Hearts newsm18 Flushed newsm41

Нека правят каквото искат - но за мен е важно ако ще връщат нашите в сезон 2 да са двамата заедно - Анас и Дипика, ако не по-добре да не го правят.  newsm10 Не ги искаме сами - искаме си ги заедно като двойка ...  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Дори да е като сцена мечта, като духове - но да са заедно и заедно да напътстват децата си.  Praynig Praynig Praynig Пък ако ги върнат живи и здрави заедно като двойка в главните роли на продължението - тогава вече рейтинга ще скочи до небето ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family Ако не може - дано поканят Анас и Дипика като двойка в друг готин сериал в бъдеще ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Моля се и мечтая за това  Praynig Praynig Praynig А аз продължавам да си ги гледам пак и пак в "Светлината"  tv Two Hearts lovekiss

Надя - благодаря ти за прекрасния колаж на Анас и Дипика!!! Великолепни са - обожавам ги  smile3521 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha!

Аз не мога да свикна с новия дизайн на темата.  Naughty Не ми харесва ...  Crossing Arms Засега си ползвам стария - надявам се да върнат него ..
Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 14 юли 2017, 23:31 от Roxis

# 167
  • Мнения: 11 766
Ето и едни нови невероятни снимки на Каника/ Менакши заедно със съпруга си Анкур и със сина си Рейянш ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves family Снимките са от 10 юли 2017 ...  newsm76 newsm76 newsm76 Тримата са уникално семейство - толкова са готини, сладки и прекрасни ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed 1swing Личи си, че Каника и съпруга й много се обичат - нека винаги са така влюбени и щастливи заедно ... Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss newsm03 newsm41







# 168
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug Ето едни нови невероятни снимки на Анас и племенницата му Майра от 22 юли 2017!!!  newsm51 Kissing Heart Two Hearts Двамата си играят и се наслаждават на дъжда ...  newsm18 Grinning 1swing Толкова са готини, сладки и прекрасни - много им се радвам ... txtloves smile3521 Oha! love001 ura Heart Eyes family





Ето и 2 нови снимки на Анас от вчера заедно с брат си и със свои приятели - много е готин и сладък!!!  newsm76 newsm76 newsm76





И една нова невероятна снимка на Дипика от 21 юли - срещнала е учителя си по одиски танци и групата по танци!  smile3525 newsm76 Two Hearts Много е сладка ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Вероятно отново е решила да започне да танцува - много се радвам newsm44

# 169
  • Мнения: 8 404
Здравейте Светлинки Hug Hug Hug  wavey wavey wavey
Роска Hug миличка мерси много за всичкото новичко и интересно инфо ,както и за прекрасните снимки които си ни донесла  smile3525Благодаря ти ,че си толкова всеотдайна към темата ,сериала и нас  newsm51 прекрасна си Hug  love001 smile3525
Много ми харесват всички сними ,но фаворита ми са тези с Анас и племеничката му  smile3521от тях струи такова хубаво настроение -просто двама души радващи се на дъжда  txtloves smile3521
Надявам се слуховете за връщането на Анас и Дипика по някое време да станат истина и те пак да бъдат Сурадж и Сандия  smile3521Но не искам да са призраци ,а да се върнат като истински и живи хора и да оправят всички глупости които малките гниди Ратита творят  smile3511
За сега обаче мисля и аз като Робин ,че е рано за връщане поне на Дипика защото бебчето и е още малко .Обаче като стане на 7/8 месеца или годинка защо пък да не се върне като Сандийка в сериала  newsm78 smile3521
Емилия HugНаде Hug носите ни винаги  прекрасни колажи  smile3525 smile3525
Софи Hug  smile3525 Робин Hug smile3525

Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 19:51 от Eny87

# 170
# 171
  • Мнения: 2 592
Днес Депика има РД newsm51
да е жива здрава и винаги обичана Two Hearts



 txtloves Two Hearts

# 172
  • Мнения: 11 766
Здравейте Светлинки Hug Hug Hug  wavey wavey wavey
Роска Hug миличка мерси много за всичкото новичко и интересно инфо ,както и за прекрасните снимки които си ни донесла  smile3525Благодаря ти ,че си толкова всеотдайна към темата ,сериала и нас  newsm51 прекрасна си Hug  love001 smile3525
Много ми харесват всички сними ,но фаворита ми са тези с Анас и племеничката му  smile3521от тях струи такова хубаво настроение -просто двама души радващи се на дъжда  txtloves smile3521
Надявам се слуховете за връщането на Анас и Дипика по някое време да станат истина и те пак да бъдат Сурадж и Сандия  smile3521Но не искам да са призраци ,а да се върнат като истински и живи хора и да оправят всички глупости които малките гниди Ратита творят  smile3511
За сега обаче мисля и аз като Робин ,че е рано за връщане поне на Дипика защото бебчето и е още малко .Обаче като стане на 7/8 месеца или годинка защо пък да не се върне като Сандийка в сериала  newsm78 smile3521



Здравей Ени!  Hug Благодаря ти за прекрасните думи към мен - много ме зарадва!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Радвам се, че нещата, които пускам ти харесват ... newsm76 newsm76 newsm76 И аз се надявам в бъдеще да видим Анас и Дипика отново заедно като двойка - но ако ще ги връщат в сезон 2 си ги искам двамата заедно - не само един от тях!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family А ако ги върнат живи и здрави в главните роли - това вече ще е уникално.  txtloves txtloves txtloves Тогава сериала ще стане хит и рейтинга му ще се оправи - но без тях трудна работа ...   newsm10 Ако не тук - дано ги поканят заедно като двойка в друг готин сериал ...  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Наистина бебето на Дипика е малко още, но предполагам в бъдеще и близките й ще й помагат с гледането  smile3501 Дипика ще прецени кога ще се върне на екрана, както и Анас - но би било супер ако ги видим пак заедно като Сурадж и Сандия или като двойка в друг сериал ...  Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Flushed Flushed family

По отношение на малките Рати - Вед и Ванш са много добри момчета. Винаги се грижат за близките си също като родителите им Сурадж и Сандия ...  smile3501 Kissing Heart Two Hearts Те са едно от малкото хубави неща в сезон 2.  newsm76 Канак също не е лоша, но непрекъснато лъже, доста е щура и си е джаста праста - нищо общо с майка си и баща си.  smile3503 Иначе прави всичко, за да върне обратно магазина на Сантош, който по някакъв незаконен начин сега е собственост на Ума - ама семейство Рати не знае ...  newsm12 Сина на Менакши и Викрам - Голу се ожени тайно от майка си и останалите за домашната прислужница Рани - те са забавни иначе ...  smile3533 Оказа се, че малкото момче което е с Викрам не е негов син - това дете е син на Мишри, но Менакши и другите не знаят това. Менакши смята, че Викрам й е изневерил и това дете е негово - затова къщата е разделена на 2 части ...  bash Явно само Викрам и Сантош знаят истината и че Паван е дете на Мишри - но нея я няма никъде. Мена мисли, че се е самоубила когато е разбрала за предателството на Викрам към Мена - но не е така. Според мен е жива и ще се появи някъде ...  newsm12 Аз гледам основното отгоре отгоре но за мен този сезон 2 не може да се хване и на малкия пръст на "Светлината" - то това си е нов сериал.  smile3516 "Светлината  на моя живот" е милиард пъти по-хубав, интересен и смислен сериал.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Най-уникалния сериал с най-невероятните актьори и най-уникалната двойка на света - Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия ...  txtloves txtloves txtloves newsm03 Two Hearts Kissing Heart loveuuu Без тях това продължение е нищо - а Канак и Ума за мен не може да са пример за нищо - много глупава двойка. Поне до този момент са ужас ...  bash А Ума и семейството му с техните правила и безумия от каменната ера просто са супер дразнещи - когато ги дават тях си е доста скучно. Тук там има по нещо интересно, или при Рати - но като цяло не е нищо особено ...  smile3516 Продуцентите и канала трябва да разберат каква грешка направиха спирайки "Светлината" и махайки Анас и Дипика от сериала за да правят това продължение ...  smile3555 newsm76 newsm08

Ени - благодаря ти за прекрасните колажи със Сурадж и Сандия/ Анас и Дипика!!!  txtloves txtloves txtloves Не мога да спра да ги гледам и да им се радвам ...  newsm68 Във всеки един момент двамата са повече от уникални. Обожавам ги ...
txtloves smile3521 Oha! love001 Two Hearts hug ura

# 173
  • Мнения: 8 404
Роси HugСофи Hug
ЧРД на красивата Дипика!Да е жива и здрава и много ,много щастлива и обичана   bdbaloni baloni

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 10:06 от Eny87

# 174
  • Мнения: 11 766
Днес Депика има РД newsm51
да е жива здрава и винаги обичана Two Hearts



 txtloves Two Hearts


Така е!  Hug Днес нашата принцеса Дипика има рожден ден!!!  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Пожелавам й всичко най-хубаво - много здраве, щастие, любов и успехи, както и много уникални моменти с нейния малък бонбон Сохам ...  smile3525 newsm76 Two Hearts txtloves Flushed family ura nbirthday  loveuuu Надявам се в бъдеще отново да я видим на екрана заедно с Анас ... Praynig Praynig Praynig  Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm41

Софи - Благодаря ти за уникалното гифче на Сурадж и Сандия!!! Обожавам този сцена ...  txtloves txtloves txtloves newsm03 Kissing Heart Two Hearts loveuuu Третата сватба на Сураджи Сандия е като истинска приказка, а те са истински принц и принцеса ...  newsm18 Flushed 1swing Flushed lovekiss lovekiss lovekiss

# 175
  • Мнения: 2 592

Софи - Благодаря ти за уникалното гифче на Сурадж и Сандия!!! Обожавам този сцена ...  txtloves txtloves txtloves newsm03 Kissing Heart Two Hearts loveuuu Третата сватба на Сураджи Сандия е като истинска приказка, а те са истински принц и принцеса ...  newsm18 Flushed 1swing Flushed lovekiss lovekiss lovekiss



РОКСИ bouquet и аз ти благодаря за тази хубава снимка от сета Heart Eyes
Анас как хубаво си е гушнал Депика и я храни с торта Crazy
мисля че беше също от някакво празнуване txtloves smile3521 

# 176
  • Мнения: 8 404
 wavey wavey wavey
Роси Hug мерси за разказчето на случващото се в сериала  smile3525Аз изгледах само първия епизод и до там ми беше .Този Ума ми е много антипатичен ,а с тия разсъждения дето ги има хиич не ми се подобрява отношението към него  smile3511Сурадж и Сандия бяха уникални и единствени и неповторими във всяко едно отношение-физически и духовно красиви ,създадени един за друг и отдадени един на друг.Тяхната любов ,тяхното отношение  един към друг беше толкова различно и извън стандартите на обществото в което живеят .И сега  новата двойка Ума/Канак и изобщо всички Ратита и цялата история са толкова различни и изобщо не могат и на малкия пръст нито на Сурадж и Сандия ,нито на предната Светлина да стъпят  smile3511Ако новата Светлина я купи някоя наша телевизия бих я гледала понякога ,но иначе не бих си направила труда да гледам сериял на хинди с превод на английски както предния път-сега просто не си заслужава усилията .
Софи Hug
Ааа Роси забравих да попитам за Пари знае ли се нещо или не я споменават в сериала  newsm78
Ново от Дипика-благодари за хубавите пожелания за специалния и ден  smile3521

# 177
  • Мнения: 11 766

Софи - Благодаря ти за уникалното гифче на Сурадж и Сандия!!! Обожавам този сцена ...  txtloves txtloves txtloves newsm03 Kissing Heart Two Hearts loveuuu Третата сватба на Сураджи Сандия е като истинска приказка, а те са истински принц и принцеса ...  newsm18 Flushed 1swing Flushed lovekiss lovekiss lovekiss



РОКСИ bouquet и аз ти благодаря за тази хубава снимка от сета Heart Eyes
Анас как хубаво си е гушнал Депика и я храни с торта Crazy
мисля че беше също от някакво празнуване txtloves smile3521  


Радвам се, че снимката ти харесва Софи!!!   smile3525 Kissing Heart Two Hearts Да тук Анас и Дипика са зад кадър от сета на "Светлината" и ако не се лъжа празнуват 700 епизода на сериала!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Аз имам клипове от там - когато ми остане време ще ви ги кача, за да им се насладите - уникални са ...  lovekiss lovekiss lovekiss Анас и Дипика са толкова сладки, прекрасни, чаровни и усмихнати - те са прелестни заедно  txtloves txtloves txtloves  smile3521 Oha! love001 nbirthday Само как сладко Анак си е гушнал Дипика и я храни с тортата - обожавам ги... luvbed Kissing Heart Two Hearts txtloves ura Flushed family

# 178
  • Мнения: 11 766
wavey wavey wavey
Роси Hug мерси за разказчето на случващото се в сериала  smile3525Аз изгледах само първия епизод и до там ми беше .Този Ума ми е много антипатичен ,а с тия разсъждения дето ги има хиич не ми се подобрява отношението към него  smile3511Сурадж и Сандия бяха уникални и единствени и неповторими във всяко едно отношение-физически и духовно красиви ,създадени един за друг и отдадени един на друг.Тяхната любов ,тяхното отношение  един към друг беше толкова различно и извън стандартите на обществото в което живеят .И сега  новата двойка Ума/Канак и изобщо всички Ратита и цялата история са толкова различни и изобщо не могат и на малкия пръст нито на Сурадж и Сандия ,нито на предната Светлина да стъпят  smile3511Ако новата Светлина я купи някоя наша телевизия бих я гледала понякога ,но иначе не бих си направила труда да гледам сериял на хинди с превод на английски както предния път-сега просто не си заслужава усилията .
Софи Hug
Ааа Роси забравих да попитам за Пари знае ли се нещо или не я споменават в сериала  newsm78
Ново от Дипика-благодари за хубавите пожелания за специалния и ден  smile3521



Съгласна съм с теб Ени!  newsm10 Сезон 2 не може да стъпи и на малкия пръст на "Светлината на моя живот"  newsm76 newsm76 newsm76 Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия са уникални и недостижими - тяхната любовна история е толкова красива и истинска!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Двамата заедно ми пълнят душата и мога да ги гледам милион пъти без да ми омръзне ...  newsm44 newsm44 newsm44 С удоволствие изгледах епизодите на "Светлината" тази вечер по БТВ Лейди!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Сандия спечели купата за най-добър кадет, а Сурадж беше там, просълзен от щастие и вълнение - ръкопляскаше й и я подкрепяше както винаги ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed family А речта, която дръпна Сандия направо ме просълзи - уникална реч, да не говоря за думите й към Сурадж. Няма такава уникална, силна и красива любов ...  newsm81 People Cop Hands Clap cheers hug Two Hearts txtloves Двамата са незаменими - много ги обичам ...  luvbed txtloves loveuuu

Колкото до сезон 2 - това не е нова Светлина, затова и не я наричам така - това си е отделен нов сериал, с нова история, актьори герои, нова музика и ново име  smile3503 В превод TSMSP означава: "Аз съм Слънцето, ти си здрача"  smile3525 Общото са Сантош, Арун и Мена и че това е историята на големите деца на Сурадж и Сандия - ама без тях продължението е нищо ...  bash "Светлината" е уникален сериал - всеки герои, всяка история, всеки трак и всяка двойка са страхотни - и винаги ни носят добри послания ...  smile3501 Тук не виждам никакви добри послания ...  Crossing Arms Иначе семейство Рати като цяло са си нормални и цивилизовани - но при Ума живеят в каменната ера ...  Mr. Green Относно Пари - не няма я в сезон 2.  Hug Сурадж, Сандия, Емили, Ом, Пари, Спарш, Чоту, Арзу, Мааса липсват тук ...   smile3516 Дори не са споменавали за Емили, Ом, Пари и останалите. Поне засега ...  Peace Но за Сурадж и Сандия говорят и понякога си спомнят по нещо ...  thumbsup Аз гледам основното, за да съм в час какви ги измислят - но със сигурност въобще не съм впечатлена.  smile3555

Днес правят 100 серии, а рейтинга въпреки промоцията още е 0,7 %, т.е. никак не е скочил.  Peace От другата седмица ще го измерват в новото часово време 19 часа - ще видим там как ще е ...  newsm78 Обаче трябва да разберат, че без Анас и Дипика са за никъде - ние си искаме само тях - двамата заедно в главните роли в сезон 2 или в друг готин сериал, но тук само ако са заедно. Тогава ще видят какво е рейтинг и хит.  newsm10 Дай Боже в бъдеще наистина да видим Анас и Дипика отново заедно като двойка  ...
Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family

# 179
  • Мнения: 11 766
И на мен супер много ми харесват снимките на Анас с племенницата му Майра - толкова са сладки и жизнерадостни ...  txtloves Kissing Heart Two Hearts 1swing Flushed Излезе още една снимка на двамата от същия ден докато се наслаждават на дъжда ...  newsm44 newsm44 newsm44 Прекрасни са - много им се радвам ...  lovekiss lovekiss lovekiss



Ени, благодаря ти за невероятната снимка на Дипика от рождения й ден вчера!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Както винаги тя е прекрасна - много чаровна, усмихната и красива ....  txtloves txtloves txtloves Позволих си отново да кача снимката, за да пусна и превод на думите на Дипика към феновете й. Изключителни са ...  smile3501 Снощи сестра й Анамика е била на живо, за да покаже как Дипика празнува заедно със семейството си - има го и бебето й, както и бебето на брата на Рохит!  smile3503 Качеството не е особено хубаво, но все пак ви давам линковете ...  newsm76 Клипчетата са кратки ...   Wink



Thank you to all my fans, friends and well wishers for wishing me on my special day. you all gives me motivating force. Your trust , honest love and support makes me confident to face any challenge. By knowing that I'm still there in my fans heart fills my heart with beautiful thoughts You all are my real world who makes me feel that I have to come back to entertain you . Words are not enough to thank you all. You gave wings to my dreams. Thank you lol

Благодаря на всички мои фенове, приятели и доброжелатели за пожеланията ви на моя специален ден. Всички вие ми давате мотивираща сила. Вашето доверие, честна любов и подкрепа ме карат да се изправя пред всяко предизвикателство. Знаейки, че все още съм там, в сърцата на моите фенове,  изпълва сърцето ми с красиви мисли. Всички вие сте моят истински свят, който ме кара да чувствам, че трябва да се върна, за да ви забавлявам. Думите не са достатъчни, за да благодаря на всички ви. Дадохте крила на мечтите ми. Благодаря ви, уоу  txtloves txtloves txtloves

https://www.facebook.com/anamika.kain/videos/1505700296161339/

https://www.facebook.com/anamika.kain/videos/1505702229494479/

https://www.facebook.com/anamika.kain/videos/1505703179494384/

https://www.facebook.com/anamika.kain/videos/1505707806160588/

https://www.facebook.com/anamika.kain/videos/1505709016160467/

https://www.facebook.com/anamika.kain/videos/1505709809493721/

Общи условия

Активация на акаунт