Почивки в Хисаря - тема 3

  • 118 004
  • 764
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 397
Здравейте, знае ли някой от кога ще са отворени външните басейни в градчето?

# 181
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 145
Здравейте, знае ли някой от кога ще са отворени външните басейни в градчето?

Последната информация,която имам е 1.06.

# 182
  • Мнения: 397
Благодаря, за отговора.

# 183
  • Мнения: 13
Здравейте!Някой посещавал ли е Бутиков комплекс Тракиец или Комплекс Житари?Моля за мнение?

# 184
# 185
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 145
Здравейте!Някой посещавал ли е Бутиков комплекс Тракиец или Комплекс Житари?Моля за мнение?
Все още не. Имам предвид Тракиец. Но много мои приятели са ходили и казаха,че е уникално. Чакам да се затопли да заведа децата. В ресторанта обаче храната и питиетата били много скъпи.

# 186
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз съм ходила  няколко пъти. Много е красиво, пипнато. Усеща се един простор  и сякаш влизаш в приказка. Коне, водни лилии, направени са много кътчета да приседниш и да забравиш стреса. , имат и спа зона за релакс, ухаещи рози в градината,  джакузи. Мого е чисто. Навсякъде. Храната е не по-скъпа от  тази в Старосел . Готвачите им готвят вкусно. Имат и обедно меню. Домашни уникални сладкиши...Стегнат любезен персонал и до тук.
Няма гледка, комплексът е в нищото на пътя ,.водата в басейнчето не е  термална.


# 187
  • София
  • Мнения: 7 987
Здравейте!Някой посещавал ли е Бутиков комплекс Тракиец или Комплекс Житари?Моля за мнение?

В Тракиец сме ходили няколко пъти, но не с преспиване. Синът ми много се радва да поязди и да погали животните. Чисто, красиво. Сядали сме в ресторантчето, нищо особено, нямам спомен за цени. 

# 188
  • haskovo
  • Мнения: 18
Здравейте!Някой ходил ли е в санаториума по клинична пътека в Хисаря и искам да споделите мнение как са условията и обслужването там?

# 189
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 145
Здравейте!Някой ходил ли е в санаториума по клинична пътека в Хисаря и искам да споделите мнение как са условията и обслужването там?
Ако говорите за военния санаториум. Не не съм,но съм чувала,че е много трудно. Лятото им ползвам с децата външните басейни и съм много доволна.

# 190
  • Мнения: 22 414

teoleo, имате ли резервация? В момента всичко е пълно най-вероятно та чак до края на септември.
Може да звъните след 10то число на всеки месец, за да проверите за места (дотогава всички с резервации трябва да са ги потвърдили, ако не са, се отварят свободни места).
Условията са като хотел 3звезди, храната е добра и доста. (за тези по НОИ редовно има кутия натурален сок, 1шоколад и др. подобни). Но все пак е диетична храна.
Басейните са отлично поддържани и работят всичките.

# 191
  • haskovo
  • Мнения: 18
Не за военият,а за другия който е към здравната каса.Имам резервация,но не зная как е.

# 192
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 145
Не за военият,а за другия който е към здравната каса.Имам резервация,но не зная как е.
Моя колежка ходи всяка година и споделя,че било много хубаво. Тя поне е доволна. Вече 5 години ходи.

# 193
  • haskovo
  • Мнения: 18
Ох много благодаря ,че се притесних да не би да е кофти и мъжът ми да ми мрънка.

# 194
  • Мнения: 14
Здравейте, някой може ли да ми каже в кои хотели освен Аугуста може да се ползват вътрешния басейн и СПА център от външни лица? Ще спим в къщата на едни приятели, а искам да се възползвам от водата. Интересуват ме специално вътрешни басейни и СПА процедури, защото време май няма да е много добро за външи.

Общи условия

Активация на акаунт