Почивки в Хисаря - тема 3

  • 118 570
  • 764
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 19 482
Интересува ме в Сана спа хотел, Централ или в някой друг хотел има ли някакви забавления за 13-14 годишно дете? Например билярд, дартс, игрална зала с автомати или нещо подобно
Ох, точно за тая възраст и аз се интересувам..../ако изобщо може нещо да им стане интересно.../

В Хисаря сме били в Сана, Хисар, Галери и Чинар. В Сана имаше часове по йога, в Хисар са множество басейни и прекрасен двор с детски кът за по-малки деца, но за тази трудна възраст не се сещам дали имаше нещо подходящо....
Бубка, имаше ли добър ефект от водата в Хисар за нашите болежки или си ходила само за кеф? Упорито си търся място за балнео, че нещата не вървят добре при мен и май и аз вече два пъти годишно ще ходя, единия ще е в Баня Карловско, но там се ходи в топло време, че няма закрити басейни.

# 256
  • Мнения: 2 041

В Хисаря сме били в Сана, Хисар, Галери и Чинар. В Сана имаше часове по йога, в Хисар са множество басейни и прекрасен двор с детски кът за по-малки деца, но за тази трудна възраст не се сещам дали имаше нещо подходящо....
Бубка, имаше ли добър ефект от водата в Хисар за нашите болежки или си ходила само за кеф? Упорито си търся място за балнео, че нещата не вървят добре при мен и май и аз вече два пъти годишно ще ходя, единия ще е в Баня Карловско, но там се ходи в топло време, че няма закрити басейни.
В Хисаря в хотели само за кеф...по два три дни.
2011 бях във ВМА Калероя за цистит, правиха ми и физиотерапия за гръбнака -беше добра. Но водата не зная дали действа, там басейна е хладен и не съм ходила.
Пробвай в хотела дето бях миналия месец, там за 5 дни ме поотболя коляното...Има и физиотерапия, и понеже е МЦ може да се вземе фактура да ти я осребри доброволния здравен фонд

# 257
  • Мнения: 19 482
Ти в с. Баня Разлог ли беше? В Хот спрингс? Там цените бяха височки, а за здравния ни фонд....предпочитам да не говоря. Сега се боря за нов ЯМР да ми осребрят, дано поне това да стане, че при последния преглед беше нещо страшно.....

# 258
  • Мнения: 2
Здравейте интересува ме в хотел хисар правят ли качествена физиотерапия и водата във вътрешния басейн дали е достатъчно топла

# 259
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 145
Здравейте!
Честита нова година на всички.
Четох и препрочитах,но не мога да се реша. Искам да заведа децата да поплуват. Разгледах сайтовета на хотелите,изчетох тук коментарите. Прериотет са басейните и най- вече да има детски и да са топли. Моля за  препоръки.  Си комфорт ми хареса ,но пък нямат ресторант,ще трябва да обикалям с децата за хапване и отпадна.

# 260
  • Варна
  • Мнения: 4 923
milittana, балнеото в Хисар е пълна пародия.
Ако отиваш за това, недей!
За Балнео май Павел Баня остава топ.

# 261
  • Мнения: 1 292
Павел баня не е за деца, тъй като те искат да са постоянно във водата. Нашето семейство е  доволно от Аугуста, въпреки противоречивите коментари за този хотел. Най-много се радваха на пързалката.

# 262
  • Мнения: 4 758
Здравейте. Бих искала да ви попитам дали хотел Аугуста предлага изхранване на полупансион през лятото?

Обмислям дали да не сменя хотел Хисар, че миналото лято страшно ме ядосаха. Но полупансионът ми е задължителен заради детето. Другият фактор са ми външните басейни.  За мен няма по-добри от тези на Хисар, но ми се струва, че и тези на Аугуста не са лоши.

Мерси предварително за отговорите!

# 263
  • София
  • Мнения: 3 159
Здравейте, преди малко се прибрахме от дълъг уикенд в Хисаря. По инициатива на съпруга ми (той избра и резервира) бяхме в хотел Астрея.
Слагам отзива в скрит текст, малко дълъг стана.
Скрит текст:
Хотелът е приличен, в никакъв случай луксозен. Има какво да се желае и от стаите, и от спа-то, но става. Ресторант има, но свободна консумация в него - не. В момента имат някакви ваучери за ол инклузив, и има блок маса сутрин, обед и вечер. Ние бяхме без изхранване, но предлагат опция да се доплати ако искаш да се храниш там. На човек - 6лв закуска, 12 лв обяд, 15 лв вечеря. Възползвахме се няколко пъти, храната е много, много добра, въпреки че нямаше избор от 100 неща. НО, тази опция за "свободно" хранене е супер неорганизирана, уж от рецепция предупреждават ресторанта като заявиш храна, но все се обяснявахме защо нямаме гривни и как всъщност сме платили, а не крадем.
За детето на 2г 10м нямаше нищо заредено в стаята - възглавница, кърпи, нищо. Исках допълнително кърпа, в резултат и наличните намаляха след посещението на камериерката 😂 Почистването в стаите не им е силна страна, единствения видим резултат беше, че ни бяха оставили стаята отключена. След това отказвахме тази услуга.
Но, това бързо го забравихме когато в петък вечер, след като си бяхме легнали, едни хора си отключиха нашата врата 😂 Дали им ключ да се настаняват... Нито ни се извиниха от рецепция, нищо. Сутринта като попитах какво се случва, администраторката каза че не знае, сигурно колегата, и толкова
Според мен имат някакъв проблем с персонала, по-точно с компетентността му. Повечето хора бяха учтиви, но не вярвам ние да сме някакво велико изключение, дето всичките инциденти, не случващи се по принцип, на нас да се паднат. Няма да повторим хотела със сигурност.
Обядвахме в Национал, чудесна храна и обстановка, всичко беше на ниво.
Чинар също ни хареса, там хората бяха извънредно мили, и храната - добра. И двете места имат детски кът, но не става за самостоятелна игра на тригодишно.
В пицария Тоскана вечеряхме веднъж, на ММ пицата не му хареса, но май криво избра. Аз и детето си хапнахме много вкусна пица, салатата беше хубава, а десертите са уникални. Детски кът няма.

# 264
  • София
  • Мнения: 1 219
Здравейте, преди малко се прибрахме от дълъг уикенд в Хисаря. По инициатива на съпруга ми (той избра и резервира) бяхме в хотел Астрея.
Слагам отзива в скрит текст, малко дълъг стана.
Скрит текст:
Хотелът е приличен, в никакъв случай луксозен. Има какво да се желае и от стаите, и от спа-то, но става. Ресторант има, но свободна консумация в него - не. В момента имат някакви ваучери за ол инклузив, и има блок маса сутрин, обед и вечер. Ние бяхме без изхранване, но предлагат опция да се доплати ако искаш да се храниш там. На човек - 6лв закуска, 12 лв обяд, 15 лв вечеря. Възползвахме се няколко пъти, храната е много, много добра, въпреки че нямаше избор от 100 неща. НО, тази опция за "свободно" хранене е супер неорганизирана, уж от рецепция предупреждават ресторанта като заявиш храна, но все се обяснявахме защо нямаме гривни и как всъщност сме платили, а не крадем.
За детето на 2г 10м нямаше нищо заредено в стаята - възглавница, кърпи, нищо. Исках допълнително кърпа, в резултат и наличните намаляха след посещението на камериерката 😂 Почистването в стаите не им е силна страна, единствения видим резултат беше, че ни бяха оставили стаята отключена. След това отказвахме тази услуга.
Но, това бързо го забравихме когато в петък вечер, след като си бяхме легнали, едни хора си отключиха нашата врата 😂 Дали им ключ да се настаняват... Нито ни се извиниха от рецепция, нищо. Сутринта като попитах какво се случва, администраторката каза че не знае, сигурно колегата, и толкова
Според мен имат някакъв проблем с персонала, по-точно с компетентността му. Повечето хора бяха учтиви, но не вярвам ние да сме някакво велико изключение, дето всичките инциденти, не случващи се по принцип, на нас да се паднат. Няма да повторим хотела със сигурност.
Обядвахме в Национал, чудесна храна и обстановка, всичко беше на ниво.
Чинар също ни хареса, там хората бяха извънредно мили, и храната - добра. И двете места имат детски кът, но не става за самостоятелна игра на тригодишно.
В пицария Тоскана вечеряхме веднъж, на ММ пицата не му хареса, но май криво избра. Аз и детето си хапнахме много вкусна пица, салатата беше хубава, а десертите са уникални. Детски кът няма.

Здравейте, дали бихте ми помогнали с нещо за съседния х-л Гергана, нещо да ви е направило впечатление, личеше ли да е посетен от повече хора и всичко друго, каквото и да е. Знам, че не сте били в него, но все пак е доста наблизо. Даже, ако не се лъжа, лятото ползват общ външен басейн с Астрея.

Благодаря !

# 265
  • София
  • Мнения: 3 159
Гергана отвън изглеждаше доста добре, явно скоро е реновиран. Има паркинг, ресторантът сякаш беше по-отделно, може и да няма топла връзка, но не съм сигурна. Възможно е външния басейн да е общ, той е точно между двете сгради, но точно днес в 11:30 го гледах, че е на плътна дебела сянка, не знам лятото как ще е. На външен вид Гергана изглежда много добре, светеше в доста стаи, но това мога да кажа.

Ние обмисляме напролет да изпратим детето с баба и дядо на почивка, Хисаря е добър вариант, ако намерим хотел с относително плитък вътрешен басейн, близо до парка и с пълен пансион на блок маса. Сана Спа ми хареса като местоположение, Аугуста и Хисар не толкова, много са стъпкани и имаше задръстване сутринта. Така че, ако има такова чудо, ще се радвам да препоръчате.

# 266
  • София
  • Мнения: 1 245
Била съм няколко пъти в Хисаря, страшно много ми харесва, супер релаксация, супер зареждаща енергия. Ако имам възможност, отново бих отишла там. Препоръчвам на всички, които до сега не са били, да посетят тази красота. А на тези, които са били и им е харесало, им пожелавам, пак да отидат.

# 267
  • Мнения: 6 171
Скорошни мнения за хотел Си Комфорт имате ли? Топли ли са басеините ?Изхранване има ли? Звънях на хотел Хисар ,но като чух цена от 185 лв на вечер за двойка в делукса само със закуска,напрво се шашнах  #Crazy

Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 14:48 от elpi

# 268
  • Сф
  • Мнения: 10 659
Точно от стари постове в бг мама , разбрах че това не е хотел, а апарт сграда, затова и няма ресторант.А басейна е общ и се ползва и от останалите собственици в сградата.Просто , някой е взел няколко апартамента и ги отдава.
Това ме отказа завинаги от СиКомфорт- поне мен.
Така и не успях да стигна до Хисар, но съм си набелязала Централ .За неделя- четвъртък пускат ваучери в Грабо и цената ми се вижда поносима.

# 269
  • Мнения: 904
Ми не знам до колко е вярно това, но аз пък съм била в ХОТЕЛА и имам доста положителни впечатления. Да ,няма ресторант, но в цената е включена закуска, която се сервира в лобито. Стаите са просторни и новообзаведени, басейнът не е малък ,но определено не е предназначен за професионално плуване и за това водата е топличка и много приятна. Има и детски басейн към основния.Хигиената е мн.добра навсякъде. А относно изхранването разстоянията в града не са чак толкова големи и има достатъчно добри заведения в близост на хотела дори където може да се похапва.

Общи условия

Активация на акаунт