Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 апр. 2017, 19:51 ч.

Топче около ануса

• 2 613
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте. Преди 2-3 дена ми се появи малко топче над ануса. В началото чувствах дискомфорт, но вече нарастна и ме боли като седя, лежа, ходя, но няма кървене. Меко е, когато се натисне. Въпроса ми е понеже е петък вечерта, в коя болница и кого точно трябва да потърся за този проблем? Прочетох малко в интернет и май ще се окаже външен хемороид. Благодаря предварително.

# 1
Здравейте.

И аз имах този проблем. Не съм ходила на доктор. Мажа се с мазила от аптеката, минава ми за няколко дни. След като отслабнах 45 килограма и започнах редовно да тренирам вече не се появява. Дано да съм била полезна.

# 2
  • София (Възраждане)
Мда, звучи като хемороид. Купи си някакво кремче от аптеката, успокояват доста. Иначе е за хирург.

# 3
За съжаление съм почивка чак другата седмица в четвъртък и дали ще е проблем, ако отида тогава на лекар? Притеснявам се да не се усложни до тогава.

# 4
  • Sofia
Това си е чист хемороид  и е много неприятен. Няма нужда да се ходи на лекар. Но задължително крем, иначе трудно ще мине и е доста болезнено. Колкото по-късно го използвате, толкова по-зле и толкова по-трудно ще мине. Проктогливенол препоръчвам.

# 5
Цикатридина Супозитории ,не съм го ползвала ,но имам положителни наблюдения . Peace

# 6
  • София
Аз бих ти казала все пак да отидеш на лекар, за да ти потвърди това ли е наистина, защото аз се мъчих 2 седмици с един перианален абцес, който накрая оперираха по спешност, защото беше нараснал много и то навътре в тъканта. Нищо не пречи да изпълниш съветите на другите и ако мине, супер, но все пак...

# 7
Здравейте. Преди 2-3 дена ми се появи малко топче над ануса. Незнам какво е. Бихте ли ми посъветвали какво да правя. Simple Smile Много ми притеснено. Благодаря предварително!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт