Нашето чакане приключи успешно.

  • 10 617
  • 98
  •   1
Отговори
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Във вторник разбрахме,че сме одобрени за осиновители на една малка 5-месечна принцеса. Grinning
Вчера пропътувахме доста километри, с надежда да я зърнем.
Тя е просто невероятна. Grinning
Една чудна красавица, която ще се казва Преслава.
Ще внесат документите ни в съда или днес, или утре и се надяваме, че до края на месец май, ще си е вече у дома.
Още съм доста превъзбудена и не вярвам,че се случва.

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 10:17 от ivka10

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Успех Ивка!   bouquet
Много ти се възхищавам.
Винаги съм мечтала и аз да си осиновя дечица...

# 2
  • Мнения: 66
IVKA10! Честито и бъдете щастливи с трите си слънчица - малката принцеса и двамата братя!
Знам, че си много развълнувана, но все пак се осмелявам да те питам Embarassed: Колко време чака ?- Аз съм в очакване от година и три месеца и се притеснявам - дали и мен ще ме повикат скоро?
Имахте ли условия относно произход, пол, възраст и липсата на такива ускорява ли процедурата?
Още веднъж - ЧЕСТИТО!!!   bouquet

# 3
  • Мнения: 7 263
Честито майчице,
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Страхотно се радвам за Вас!!!
Честита ви дъщеричка да ви е жива и здрава - нека ви носи много радост и да е много красива и послушна,че ще е обичана не се и съмнявам!
Нацелувайте баткото!
Прегръщам ви силно!!!

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
IVKA10! Честито и бъдете щастливи с трите си слънчица - малката принцеса и двамата братя!
Знам, че си много развълнувана, но все пак се осмелявам да те питам Embarassed: Колко време чака ?- Аз съм в очакване от година и три месеца и се притеснявам - дали и мен ще ме повикат скоро?
Имахте ли условия относно произход, пол, възраст и липсата на такива ускорява ли процедурата?
Още веднъж - ЧЕСТИТО!!!   bouquet
Благодаря ви момичета за подкрепата.
Maxim В момента имам едно момченце на 3 годинки. Едрият момък дето се мъдри на аватара ми е баща му.Simple Smile
Ние сме вписани в регистрите месец декември 2005 год.
За възраста писахме до 1,5год.И писахме отделно молба,че искаме детето да е от български произход.
Вашите документи само в един град ли са подадени?
Ние подадохме във всички градове така шансът е по голям да се обадят по бързо.
Пожелавам ви успех.

# 5
  • Мнения: 77
IVKA10,  Поздравявам ви за прекрасното събитие!

На малката Преслава и на цялото ви семейство желая много здраве и да бъдете много щастливи заедно!

# 6
  • Мнения: 441
Толкова се радвам, търся и не намирам думи, ти си знаеш...

Месец май започва страхотно, денят ще е прекрасен, Преслава носи щастие и усмивки на всички Simple Smile

Поздрави на мама, тати и баткото Two Hearts

# 7
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Страхотно, браво, чудесно!!!!!!!!!!!!!! Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 234
Радвам се и се вълнувам заедно с всички майчета във форума!!!   baby_neutral дано си имате до края на месеца още едно слънце в дома си!!!

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Поздрави и от мен за това прекрасно събитие!!!!Желая Ви от сърце да се радвате пълноценно на тези две слънца,които ви огряват!Такива постъпки заслужават-ОСКАРИ!

# 10
  • Мнения: 66

Maxim В момента имам едно момченце на 3 годинки. Едрият момък дето се мъдри на аватара ми е баща му.Simple Smile
Ние сме вписани в регистрите месец декември 2005 год.
За възраста писахме до 1,5год.И писахме отделно молба,че искаме детето да е от български произход.
Вашите документи само в един град ли са подадени?
Ние подадохме във всички градове така шансът е по голям да се обадят по бързо.
Пожелавам ви успех.

[/quote]


Привет Ивка! Поздрави и комплименти на щастливия татко  bowuu(надявам се да не съм ви засегнала неволно), поздрави и на теб в такова прекрасно обкръжение на хубави момци!!! Надявам се да видя снимка и с Принцеса ПРЕСЛАВА в най-скоро време!
Благодаря, че ми отдели от времето във вълненията си - затова ще пиша телеграфично:
подала съм документи във всички регионални дирекции за дете до 3 години и след това писма, че желая детето да е от български или смесен произход . Последното ми предложиха от РДСП, защото това "улеснявало" решенията на Съвета...За съжаление до сега са ме канили за деца, точно противно на желанието ми...така и не се стига до осиновяване; дори искат да пиша отказ преди 1-месечния срок като с това "помагам" на детето да бъде осиновено в чужбина...
Много е тъжно.
Остава да се надявам - на чудо?!
Може би и други мами ще вземат отношение.
Повече няма да те товаря с проблеми в тия толкова щастливи за теб дни!!!
ДАНО МАЛКАТА ПРЕСЛАВА НОСИ КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ ЧАКАЩИ МАМИ - ДА Е БЛАГОСЛОВЕНА!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Това е най-хубавото, което чувам днес!
Честито Ви още едно малко слънце!
Дълбоко Ви уважавам за решението.

# 12
  • Мнения: 1 680
чудесно, страхотни сте!
желая ви много мигове на безмерно щастие!

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ivka10 - ти си просто невероятна  Hug!

Наистина си с призвание МАЙКА и дано Бог дари 4-ма Ви с безгранично щастие!!!

  bouquet

# 14
  • Мнения: 6 315
Честито Ивка! Нека Господ даде и на четирима ви много здраве и щастие!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт