Пазаруване от Amazon - тема №67 /01.05 - 31.05/

  • 226 503
  • 1 910
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 632
Да  Peace

Аз още чакам едни куфари, ако и този път ги откажат... няма да има следващ.
Кои куфари? И аз пуснах снощи  тези, сините са налични на 85 евро.   

Благодаря на Saudade  bouquet
И за темата  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 652
 bouquet за темата!
Бордове Taagway, 75-95€, доста намалени; не се доставят директно, та ще трябва превозвач (не ги открих в немския)
Часовници Gaspard Sartre, 12€; Time Force, 12€;
Le Coq Sportif: мъжка чанта, 13€; маратонки, №44, 14.50€;
Дамски очила Michael Kors, 30€
Боти Merrel, №39, 32€
Доста намалени малки планинарски раници Epperson Mountaineering

Последна редакция: пн, 01 май 2017, 12:43 от Розова маслинка

# 32
  • Мнения: 3 154
дамски бански , М – 21 от 165

дамски Nike, 37.5 - 16

рокля Custo, М – 15,70

дамски боти Clarks 41,5 – 24

дамски обувки /сгъваеми за шофиране/, 35 – 15,50

дамски сандали Belstaff  38,5 - 50

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Аз пък търся детски лек куфар да взема...харесах един и докато се начудя го изкупиха и сега пак го дебна  Laughing

В samsonite има 30% намаление, ако върнеш стария си куфар независимо каква марка, но аз нямам стар за връщане, освен да се разходя по кофите да намеря някой захвърлен  Joy hahaha

Зависи колко детски , Trunki са много сладурски и удобни, но не знам дали не е много детски, иначе, ако ти трябва за самолетен - влиза в онези кутийки на лоу кост авиокомпаниите.

Micro имат 2 в 1 с тротинетка, но цената е  Sick

# 34
  • София
  • Мнения: 1 476
Скрит текст:
Аз пък търся детски лек куфар да взема...харесах един и докато се начудя го изкупиха и сега пак го дебна  Laughing

В samsonite има 30% намаление, ако върнеш стария си куфар независимо каква марка, но аз нямам стар за връщане, освен да се разходя по кофите да намеря някой захвърлен  Joy hahaha

Зависи колко детски , Trunki са много сладурски и удобни, но не знам дали не е много детски, иначе, ако ти трябва за самолетен - влиза в онези кутийки на лоу кост авиокомпаниите.

Micro имат 2 в 1 с тротинетка, но цената е  Sick



Trunki са мн.малки, Micro определено ме изгубиха с тази цена, по скоро нещо такова искам, но на добра промоция  Laughing
https://www.samsonitebg.com/at-spiner-na-4-kolela-palm-valley-di … mickey-style.html

# 35
  • Мнения: 189
bouquet за темата!
Бордове Taagway, 75-95€, доста намалени; не се доставят директно, та ще трябва превозвач (не ги открих в немския)
Часовници Gaspard Sartre, 12€; Time Force, 12€;
Le Coq Sportif: мъжка чанта, 13€; маратонки, №44, 14.50€;
Дамски очила Michael Kors, 30€
Боти Merrel, №39, 32€
Доста намалени малки планинарски раници Epperson Mountaineering

Здравей - кампанията в италиянския от кога е за да се опитам да ги намеря тези бордове в немския? Цената е повече от прекрасна и си заслужава

# 36
  • Мнения: 1 652
Скрит текст:
bouquet за темата!
Бордове Taagway, 75-95€, доста намалени; не се доставят директно, та ще трябва превозвач (не ги открих в немския)
Часовници Gaspard Sartre, 12€; Time Force, 12€;
Le Coq Sportif: мъжка чанта, 13€; маратонки, №44, 14.50€;
Дамски очила Michael Kors, 30€
Боти Merrel, №39, 32€
Доста намалени малки планинарски раници Epperson Mountaineering

Здравей - кампанията в италиянския от кога е за да се опитам да ги намеря тези бордове в немския? Цената е повече от прекрасна и си заслужава

Вече търсих, към 16-18 август 2016 е, изобщо няма такава кампания в същата дата. И по ключова дума не излизат.

# 37
  • DE
  • Мнения: 9 068
Рокличка, романтично синьо  Grinning
http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_135848691_dpi12?ie=UTF8&s … qd_outlet_eb_2_13
Трябва да проуча италианската номерация.

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 424
И аз съм така, да не говорим за номера, дето ми го спретнаха ДСК с минусите по виртеалната карта, заради което ще получа куп неща, които иначе бих отказала... Rolling Eyes
И мен ДСК за трети път ме сюрпризират така  ooooh! Виртуална ми карта от 27.04 е със сериозен минус и към мен пътуват доста ненужни неща.                                                                                                                                                                                                                                                                                

И при мен е така  ooooh! Все още нямах възможност да мина през банката да ми уточнят каква е тази ситуация и какво следва.Момичето от кол центъра каза,че нямало как да изтеглят пари като не са налични.Вие някаква информация имате ли?
И на мен една служителка от кол центъра ми обясни същото и един куп други глупости докато не и казах,че това ми е за трети път и смени плочата.Не искат да си признаят,че грешката е тяхна.На практика в момента сумата е блокирана от Амазон и след като си я поискат ще я изтеглят,защото банката няма как да им я откаже след като вече са разрешили транзакцията.Сметките ще са ни на минус докато невнесеме сумата.ДСК ни е отпуснала безлихвен кредит  Joy Единствено,ако сумата е блокирана неправомерно можеш да я оспориш и съответно банката няма да разреши тегленето докато търговеца не и предостави доказателства,че сумата е дължима,но в моят случай няма какво да оспорвам,поръчките си пътуват към мен.В крайна сметка след всичките разговори,проверки и разследване от тяхна страна нищо.Щели да регистрират проблема и нямало повече да се случва само дето на мен ми е за трети път  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 3 154
Скрит текст:
Скрит текст:
bouquet за темата!
Бордове Taagway, 75-95€, доста намалени; не се доставят директно, та ще трябва превозвач (не ги открих в немския)
Часовници Gaspard Sartre, 12€; Time Force, 12€;
Le Coq Sportif: мъжка чанта, 13€; маратонки, №44, 14.50€;
Дамски очила Michael Kors, 30€
Боти Merrel, №39, 32€
Доста намалени малки планинарски раници Epperson Mountaineering

Здравей - кампанията в италиянския от кога е за да се опитам да ги намеря тези бордове в немския? Цената е повече от прекрасна и си заслужава
Вече търсих, към 16-18 август 2016 е, изобщо няма такава кампания в същата дата. И по ключова дума не излизат.

Изобщо не са пускани в немския - търсила съм я преди време.  
бтв. Бордовете са до 100 кг - май имаше и друга кампания - там бяха до 120кг.  

риза D&G - 45 от 435
http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_144983401_dsmi1?src=email& … ef=qd_men_eb_1_21

сако мъжко (лен, вълна и коприна) - 39 от 600
http://it.buyvip.com/ref=pe_219891_145313861_dsmi2?src=email& … ef=qd_men_eb_1_11

Последна редакция: пн, 01 май 2017, 13:54 от Banshee

# 41
  • Мнения: 4 031
Търся зимно мъжко дебело яке, към 3XL. Ако някой срещне моля да сподели.

# 42
  • Мнения: 743
Пак да питам за мъжките якета Usual Way някакви отзиви? Praynig

# 43
  • Мнения: 189
Скрит текст:
bouquet за темата!
Бордове Taagway, 75-95€, доста намалени; не се доставят директно, та ще трябва превозвач (не ги открих в немския)
Часовници Gaspard Sartre, 12€; Time Force, 12€;
Le Coq Sportif: мъжка чанта, 13€; маратонки, №44, 14.50€;
Дамски очила Michael Kors, 30€
Боти Merrel, №39, 32€
Доста намалени малки планинарски раници Epperson Mountaineering

Здравей - кампанията в италиянския от кога е за да се опитам да ги намеря тези бордове в немския? Цената е повече от прекрасна и си заслужава

Вече търсих, към 16-18 август 2016 е, изобщо няма такава кампания в същата дата. И по ключова дума не излизат.

Аз ще го пусна в превозвач от италия май, само че някойе  захванал червения за 75Е и не го купува но не го и пуска ...

# 44
  • Мнения: 19 687
Някой дали ги има? Интересува ме дали стават за широк крак?

Общи условия

Активация на акаунт