Любители на кучета - 72

  • 51 373
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 11 116
Малко снимки!  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: X
жгмъц прекрасни кадри. Леле, как ми се гуша и на мен нещо такова четирикрако  Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 3 067
жгмъц прекрасни кадри. Леле, как ми се гуша и на мен нещо такова четирикрако  Heart Eyes
Прочетох че не си от София, ама да си кажа, от неделя тук ще има едно такова за гушкане. Всеки е добре дошъл. Събирам бригада нов двор  Laughing шегувам се за бригадата, ама за гушкането съм сериозна
Много красиви кучета в последните страници. Лабрадоро, голедени и особено кокери са ми любими!!!
Имаме си каишка, четири метров синджир и безиросана къщичка. Сега с моя страхотен късмет ще вземе да завали...
 Sick

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Ах, напълних си душата последните постове! Такива красоти са всички! И аз имам огромна слабост към лабрадори и ретривъри, просто съм влюбена влюбена в тях! Ако не живеехме в 60 квадратни метра и имах време да отделя достатъчно за разходки, щях да имам две поне! Но знам, че ще измъча кучето с моя режим на живот и веееечно бързане и затова Страхо намазва голямото лигавене и обичане  Mr. Green Остава ми успокоението, че поне за две седмици всяка година на караваната си мачкам и гушкам шоколадката Тера (лабрадорката на бившия ми мъж) и донякъде си взимам дозата Simple Smile Ще ги видим тази година със Страхо как ще се спогодят, засега, като ги срещнем дребният досажда, а тя му ръмжи от време на време и го възпитава  hahaha

Ето я моята шоколадова любов Heart


Тук чакаме бурята, прибрала съм ги в предверието с малкия и ме експлоатират да мачкам и чешкам:


С "нейното" дърво, което се разнася навсякъде, още си чакаме бурята:


Кеф, кеф Simple Smile


И тук малкият я аранжира за снимка Simple Smile))


А това е едно от бебетата й Simple Smile

# 739
  • Мнения: X
Прочетох че не си от София, ама да си кажа, от неделя тук ще има едно такова за гушкане.
[/quote]

В момента си живея в София, така че идвам ти на гости Simple Smile

А този прекрасен мъжки екземпляр с родословие, което трудно произнасям, е на приятеля ми кучето и скоро ще мога поне него да си гушкам всеки ден  Heart Eyes

Представям ви Спайк Вон Евелин:

Скрит текст:





Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 11:35 от Анонимен

# 740
  • Мнения: 3 067
Адрес на лични давам, добре готвя и давам Джина да бъде гушкана   Mr. Green

# 741
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
С кеф разглеждам снимките, Макс намазва - моментално е намачкван  Grinning.
Софиянки, завиждам за срещата. Зарадвайте ни с някоя и друга снимка. Дано не вали при вас.

# 742
  • София
  • Мнения: 11 987
Яна, всички разчитаме на мамата на Страхил за снимките.
Ще се покажем.

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Яна, всички разчитаме на мамата на Страхил за снимките.
Ще се покажем.

Дано сме на фокус, че ще пуснат кучетата по петите ми  Joy hahaha И ще падне едно мачкане, едно гнявене... Mr. Green

# 744
  • Мнения: 2 907
Позволих си да направя Нова тема , защото тази вече е изписана. Заповядайте с многооо снимки на любимците си  Crazy

# 745
  • Мнения: 8
Здравейте трябва ми помощ наистина бързо. Тъй като е лято и има много мухи бях сложила една лепка при новородените ни кученца. Тази лента падна и омота 2 кученца. Как да махна лепкавия слой от тях. Ако има някакъв по лек начин тъй като мисля че не мога да ги къпя (на седмица са)

# 746
  • Мнения: 22 867
Здравейте трябва ми помощ наистина бързо. Тъй като е лято и има много мухи бях сложила една лепка при новородените ни кученца. Тази лента падна и омота 2 кученца. Как да махна лепкавия слой от тях. Ако има някакъв по лек начин тъй като мисля че не мога да ги къпя (на седмица са)

Не съм ползвала такива, но отворих случайно в нета, пише че НЕ са отровни за деца и домашни любимци. Погледни състава на твоите и евентуално предупреждение някакво дали има.  Peace

# 747
  • sf
  • Мнения: 10 142
Няма ли как да ги подстрижеш? 🤔

# 748
  • Мнения: 8
Знам, че не са и не се притеснявам от това. Просто се притеснявам че всичко полепва по тях и е много неприятно. Аз пръста ако си полепя едва премахвам слоя. При тях едва ли ще е по лесно. :/

# 749
  • Мнения: 8
Козинката им е доста къса. Едва ли ще мога

Общи условия

Активация на акаунт