Какво е мнението ви за Sweet Home на ул. Мърфи, а и моля дайте съвет

  • 1 189
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Моля мамите ползавали услугите им да дадат своето мнение. Доволни ли сте от грижите за вашите деца? Разболяват ли се толкова често децата, отколкото в яслите и детските градини. Доколкото ми обясниха там децата са по 5 в група.

Прочетете и следващото, важно е  Praynig

Последна редакция: ср, 10 май 2006, 16:37 от villi

# 1
  • София
  • Мнения: 679
Чаках някой да се се включи и да сподели, ама не. Никой ли не им е ползвал услугите? На нас днес ни беше първия ден, казаха ми, че всичко е било наред. На обяд като я взех беше спокойна и като се прибрахме веднага заспа, но сега след като се събуди е много нервна и направо агресивна не ми дава да я пипна. Никога не се е държала така, на вас случвало ли ви се е когато за първи път сте си оставяли детето на ясла или детска?

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
На обяд като я взех беше спокойна и като се прибрахме веднага заспа, но сега след като се събуди е много нервна и направо агресивна не ми дава да я пипна. Никога не се е държала така, на вас случвало ли ви се е когато за първи път сте си оставяли детето на ясла или детска?
Нормално е. Не се притеснявай. Моята свикна сравнително лесно, не плачеше, ходеше с желание, но вечер беше ужасна. Викаше, тръскаше се, крещеше. Обяснавах си го с преумората и старанието й да е послушна през деня. по принцип спеше отделно от нас, но тръгвайки на градина, незнайно как, отново се озова в нашата стая и ни трябваха години, за да я "изселим" от там.
Няма начин да не боледува, но с 5 деца ще е по-малко.

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Благодаря Лекси за успокоението, аз дори вече се бях замислила дали утре да ходи. Много ми е притеснено да не би да правя грешка като я пуснах твърде малка на градина.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Вили,извинявай за въпроса, но защо там, а не в държавна? Ние живеем на 20 м от тази ясла и съседката си оставяше там детето. Говорихме и тя каза, че не става за цял ден. Най-малкото-няма двор! Тя пробва известно време и я даде в ''нормална" ясла. Аз съм много доволна от яслата, в която взеха беба/виждам, че даже сте по-големи Laughing/, а и разликата в парите не е за подценяване... А за боледуването-не знам-навсякъде боледуват...А и каква е гаранцията, че в парка няма да се зарази? За 4 седмици беба си е здрава още! Не че това е гаранция, но все пак... Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 679
На четвъртия ден от започването ни да посещаваме детския център и ние се разболяхме. Явно няма значение дали са 4 деца в група или 20. Много съм нещастна вече 3 поредни вечери сме с температура, кашляме ужасяващо и имаме хрема. През цялото време докато ходеше на ясла съм й давала имуностимулатори. При вас как е и вашите деца ли се разболяха толкова скоро?

# 6
  • Мнения: 583
Villi, може ли малко инфо за този детски център-може ли да се оставят почасово дечица и още-каква е минималната възраст за приемане. благодаря предварително!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 679
Децата се оставят почасово, но се изисква някаква регулярност,т.е. както ми обясниха да идва поне за по няколко часа всеки ден или няколко дни в седмицата. Приемат ги след годинка, но много зависи и от детето, директорката ми каза, че досега най-малкото им дете е било
1 година и 6 месеца, но като ни видя ни взе и нас, а ние сме на 1година и 3месеца. Купуват се валчъри с определени часове, които използавате през неограничен период от време, в зависимост от валчъра се определя и цената. Допълнително се заплаща само обяда, готвят им в ресторант, по предварително обявено меню и за него се доплаща около 2лв. на ден. Закуските в 8.30, 10.30 и 16.00 са безплатни приготвят ги в центъра.

Общи условия

Активация на акаунт