Най-после се получи?

  • 2 234
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Честито и от мен   bouquet Това си е много добра новина   bouquet
Много спокойствие ти трябва сега.Ако можеш излез в болничен щом се притесняваш толкова.
Ти все пак не си болна, а бременна.
Хайде леко бременеене   bouquet  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 546
 Hug Честито!
Живи и здрави да сте да си гледате детенце. Simple Smile
А на теб и лека бременност и най-добре използвай времето да си почиваш. Ще ти е нужна. Wink

# 17
  • Мнения: 2 028
честита радост   bouquet! пожелавам ти една безпроблемна бременност и здраво бебче!

за болките - кажи на гинеколога, който те следи, може да са контракции, ако ти се втвърдява корема, най-вероятно са, но може и да са си нормални болки, свързани със загнездването на плода.... вече са ти го написали - матката се разраства и това е свързано с болчици

за температурата - първите три месеца от бременността аз поддържах 37.3, нормално е! телесната температура на майката се повишава, имаше някакво обяснение - май беше, че вследствие "чуждото" тяло в теб  Laughing притока на кръв се ускорява, нещо такова

стискам палци  Hug

# 18
  • Мнения: 2 609
Честито и от мен!  bouquet
Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала! Simple Smile
Не се притеснявай, точно сега са ти нужни спокойствие и почивка.

# 19
  • Мнения: 3 042
Честито и от ман!  bouquet
Няма от какво да се притесняваш, състоянията който описваш са нормални за бременноста.
Почиваи си повече и бъди спокойна.
Лека бременност!

# 20
  • Мнения: 292
Е-хее, честито и от мен, обичам да чувам такива неща Simple Smile
Сега забрави за миналите неща и се наслаждавай и радвай на бременността си - за мен и двете ми подобни състояния, въпреки хилядите дребни неудобства си бяха едни от най-щастливите ми мигове.
Относно нещата, които те притесняват - споко, нормално е, но за всеки слуичай си намери лекар, който да си те наблюдава през цялото време, и при когото да родиш накрая и си го слушай него ....

# 21
  • Мнения: 748
Честито!  bouquet пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и здраво бебче  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 381
Честито  bouquet
Това с болките: за да си по-спокойна отиди при гинеколога си и се консултирай с него.
Безпроблемна бременност  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 849
Честито !  bouquetРадвам се за вас .Нормално е да имаш болки ,при мен бяха до началото на 4 месец .Почивай си повече и се наслаждавай на тези мигове .

# 24
  • Мнения: 1 986
 Едно голямо ЧЕСТИТО и от мен smile3501 Много се радвам за вас,защото знам какво е да чакаш с нетърпение на теста за бременност да се появи 2-та чертичка Wink-ние успяхме едва след 5 год.!Но както са казали момичетата по-горе-сега да не мислим за това,да се наслаждаваме на момента-и аз имам понякога болки,ниско долу/ във 2-ия месец съм/,особено като кихам Laughing

# 25
  • Мнения: 8 505
Честито!  bouquet
Лека бременност ти желая!

# 26
  • Мнения: 554
Честито!   smile3501
Знам какво чувстваш в момента! И ние чакахме 3 г.
Лека и успешна бременност ти желая!  newsm10

# 27
  • Мнения: 535
ЧЕСТИТО!!! newsm10   Лека бременност!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 040
Честита и лека бременност ти желая!   bouquet
Симптомите, които описваш са нормални, не се притеснявай  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт