Епилепсия - ТЕМА 24

  • 98 789
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 93
Значи разбирам, че отклонение не означава огнище. Кога говорим за огнище? Извинявам се за въпросите, но не мога да спя от притеснение. Днес ще го водя да видим, но дотогава... еег правихме във вторник, дали ще повторим днес или трябва повече време? Благодаря, че ми отговаряте
nqma problem ne se pritesnqvaite i az bqh taka, i bi trqbvalo da povtorite eeg,ako imate drugi vaprosi pitaite

# 421
  • Мнения: 28
Вашето дете добре ли е? На няколко пъти в темата видях, че споделяте, че по нищо не личи да е болен, освен по време на пристъп. Пожелавам ви всичко най добро и ще гледам да споделя и при нас какво се е случило.

# 422
  • Мнения: 93
Вашето дете добре ли е? На няколко пъти в темата видях, че споделяте, че по нищо не личи да е болен, освен по време на пристъп. Пожелавам ви всичко най добро и ще гледам да споделя и при нас какво се е случило.
absolutno po nishto nelichi hodi na gradina igrae ima super mnogo energiq razviva se normalno samo kadeto pie lekarstva no vqrvam che sled vreme vsichko shte otshumi nie se lekuvame v germaniq i doktora kaza che ima veroqtnost da q izraste,da vi kaja chesno nemislq che pri vas e epilepsiq i vi go pojelavam nai iskreno pishete sled pregleda da kajete kakvo sa vi kazali

# 423
  • Мнения: 28
Здравейте отново, днес в 4 часа сме на преглед и де надявам всичко да мине и да забравя за този кошмар. В момента детето ми пие Ментал комфорт, който е успокояващ, защото невроложката каза, че има тикове. Изчетох всички теми и съм много изплашена, защото много от вас описват това, което моето дете е преживяло в детската градина. Не знам какво ще правя, в дупка съм. Това е от мен

# 424
  • Мнения: 93
Здравейте отново, днес в 4 часа сме на преглед и де надявам всичко да мине и да забравя за този кошмар. В момента детето ми пие Ментал комфорт, който е успокояващ, защото невроложката каза, че има тикове. Изчетох всички теми и съм много изплашена, защото много от вас описват това, което моето дете е преживяло в детската градина. Не знам какво ще правя, в дупка съм. Това е от мен
zdravei izvinqvai no nerazbrah kakvo sa kazali lekarite praviha li eeg

# 425
  • Мнения: 28
Не, когато се обадих на невроложката и й казах, че на МР нищо не се видя, ми каза да не го водя, защото трябвало да мине още време за ново еег. Аз обаче не мога да чакам и днес съм го записала при проф. Иванов, за да видя какво ще каже той.

# 426
  • Мнения: 28
Не съм ви питала, вие с какво си обяснявате епилепсията на вашето дете. Има ли нещо около бременността, раждането или след това, което би могло да я отключи

# 427
  • Мнения: 93
Не съм ви питала, вие с какво си обяснявате епилепсията на вашето дете. Има ли нещо около бременността, раждането или след това, което би могло да я отключи
ne vsichko si beshe ok no predi da poluchi epilepsiqta beshe bolen ot grip  imashe temperatura kashlqshe mnogo i sled tova epilepsiq i az neznam kak da si go obqsnq

# 428
  • Мнения: 732
Здравейте,имам една молба.Споделете моля ви явявали ли сте се на ТЕЛК с децата си и ако да какъв % ви дадоха и за колко години.Ние ще се явяваме другата седмица.

# 429
  • Мнения: 2 302
Здравейте,имам една молба.Споделете моля ви явявали ли сте се на ТЕЛК с децата си и ако да какъв % ви дадоха и за колко години.Ние ще се явяваме другата седмица.
60% за една година. Тази година пак ще се явяваме, но очаквам да ни върнат или да намалят % под 50.

# 430
  • Мнения: 28
Здравейте от мен. Проф. Иванов е категоричен, че при нас става въпрос за колапс. Не му приличало на епилепсия, защото нямало гърч тремор и след пристъпа не е заспивал, а беше жизнен. Тези тета вълни в еег не го впечатлиха въобще и каза, че ще ги има още известно време заради този колапс. Предстои ни посещение при детски кардиолог. Как ви звучи това?

# 431
  • Мнения: 732
Bebok,припомни ми моля те вие с какви пристъпи сте и през колко време,ЕЕГ как е?

# 432
  • Мнения: 28
Един пристъп, преди две седмици. В детската градина получава световъртеж, омекват му коленете, пребледнява, разширени зеници, студено чело, не чува много добре, гади му се, без повръщане. Дават му вода и го слагат да си полегне. След малко той казва, че иска да стане да си играе, но все още не му е стабилна походката. Тогава вече отиваме да го вземем и нищо му нямаше. След 4 дни правим еег, на което има отклонение и ни пращат на ямр. Там всичко е наред. Казват ми след 20 дни да повторим еег, но аз го заведох и при проф. Иванов, който по този разказ каза, че това не е епилепсия, а колапс.

# 433
  • софия
  • Мнения: 376
60% за една година. Тази година пак ще се явяваме, но очаквам да ни върнат или да намалят % под 50.


И при нас по същия начин

# 434
  • Мнения: 732
zizieni ,това,което описваш на мен ми прилича на обикновено прилошаване от ниско кръвно (ако не е пило достатъчно течности или е било много топло в стаята) или ниска кръвна захар (ако е било гладно детето),а има и хора,които като постоят прави на едно място и им става това,което си описала (ортостатична реакция се казва).И при трите случая ако не седнеш или легнеш бързо може да загубиш и съзнание,трябва и да пийнеш нещо сладко,за да мине по-бързо.това е според мен.Не ми прилича на епилепсия.

Общи условия

Активация на акаунт